činel Istanbul Mehmet Samatya Crash 14"

Odpovědět
Fikus
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 02 led 2006 15:46
Bydliště: Praha,Hradec Králové

činel Istanbul Mehmet Samatya Crash 14"

Příspěvek od Fikus »

zdar, máte s ním někdo zkušenosti? mám možnost ho pořídit za 1900, ten člověk říká, že je nový a že jinak stojí 4000. Zdá se mi to nějaký podezřelý. Na stránkách istanbulu opravdu takový crash je, ale u nás jsem ho na internetu jinak nikde neviděl.

suirauqa
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 05 kvě 2007 15:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suirauqa »

Ahoj, tak to ti rovnou rikam, ze te chce tak nejak natahnout. Samatya je takova trochu nizsi rada, sam jsem ty cinely neslysel, ale cela sada (hh, ride i crash) se prodava asi za 8800 Kc (jestli to distributor nezmenil). Takze 14'' crash urcite 4000 nestoji. (novej 16'' crash bych odhadoval tak na 2500 a 14'' tak na ty 2000, ale z obchodu).

Jinak to urcite nejsou spatny cinely, ale profi rada to neni. Suma sumarum, kdyz by sis mel moznost ho vyzkouset a libil se ti, tak tak 1500-1600 bych za nej dal... I kdyz, no... nedavno jsem za 2000 prodal traditional 14'' dark crash a to je trosku jinej zvuk... ;o)

Nejakou zvukovou ukazku najdes tady: http://istanbulcymbals.eu/ (Uplne dole.)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

maji vůbec istanbul mehmet dovozce? nějakej českej ceník? dřív to dělal pellwood,a le ten už to sand nedělá. docela bych si v tom rád udělal přehled, možná si z ebaye zase něco docezu.

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Tedka jich maj spouusty v Akcentu..kdyz sem se ptal na nejaky katalogy..ceniky..rady..rekli, ze jako todleto nejak proste nejni..
Jenom mi vytahlil krabici od nejakyho setu a tam jako ze mam neco vykoukat.. :D
Docela me taky zajimaj..cenove sou srovnatelny s Anatolianama..

Infear
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01 črc 2008 14:31

Re: činel Istanbul Mehmet Samatya Crash 14"

Příspěvek od Infear »

POZOR!...Rada samatya patrí k low-PROFI radám. Je to ručná práca so skvelým zvukom a výzorom!
Kamarát vlastní 18 crash a pri porovnaní s jeho dalším 18 crashom A Zildjan a v porovnaní znie zildjian ako Solar od sabianu...Táto rada doslova vyráža dych...Za také peniaze nič kvalitnejšie nekúpiš.

Gen.Buben
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 20 bře 2008 15:36

Re: činel Istanbul Mehmet Samatya Crash 14"

Příspěvek od Gen.Buben »

Já měl Hi-hat samatya a hrála pekfektně.Ušlechtilej zvuk, daleko lepší než třeba zildjian Sweet...pouze měla moc málo materiálu, proto jsem jí prodal.Ale skvělej nástroj.Určitě bych do toho šel.

Valter Thinschmidt
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 10 bře 2010 14:17

Re: činel Istanbul Mehmet Samatya Crash 14"

Příspěvek od Valter Thinschmidt »

Mam sadu 1 a 3, spolu t.j. hihat 14", crash 16" + 18", ride 20", china 18", splash 12" a som spokojny. Kazda sada ma stála v jeseni 2007 12500,- Sk, co nie je zrovna málo penazi a myslim, ze som rozhodne kupil dobre za tie peniaze. Hihat ma uz pre mna taky "tvrdy" zvuk, zvolil by som nejaku inu, ale netusim aku, skor nejaku jemnejsiu...Kazdopadne ten chlapik ma pravdu. Hihat sa predava/predaval za tych 4000,- a za tu sumu nevahaj. Ja mat taku moznost, tak ju urcite kupim.

Odpovědět

Zpět na „Istanbul“