Istanbul Alchemy msx

Odpovědět
Návštěvník

Istanbul Alchemy msx

Příspěvek od Návštěvník »

Máte někdo zkušenosti s těmahle činelama? Nemám moc prachů, tak vybírám levný činely. Už sem si vyzkoušel všechno možný a byl rozhodnutej pro Paiste 201Bronze, ale teď sem viděl inzerát na Istanbul Alchemy msx. Na netu sem se toho o nich nikde moc nedozvěděl a v obchodě sem je taky nikde neviděl. Ceny má 1990 za 14"HH, 1490 za 14"Cr a 1790 za 18"Cr/R, navíc v SK. Maj bejt nový, zabalený, ještě nehraný...

san
Pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 18 bře 2004 17:08
Bydliště: 3nec

msx

Příspěvek od san »

stokrát omýlaný problém. každý chce levné činely...kdo by nechtěl. proč si myslíš že jsou zabalené a nepoužité? asi se tomu chlapci ten zvuk nelíbil. puč si od někoho nějakej levnej činel, a zajeť si k tomu chlápkovi co ty alchemy nabízí...a porovnej je. uvidíš který se ti bude více líbit. hawk

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

bejt tebou, šel bych o řadu vejš, teda alchemy ART za 7000 14 HH, 16 crash a 20 ride. byl na ně test v muzikusu, psaly, že nejhorší z toho sou crashe, já mám z týhle řady 18 crash a sem s nim spokojenej, stál 2000 novej na kytary.cz . v týhle řadě navíc třeba samotnej 10" splash stojí 750, pro nemajetné nejlepší volba, když se nechce kupovat stagg.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

mam spatne zkusenosti s levnyma radama alchemek, moc toho nevydrzi.

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

no abych pravdu řek, taky tomu svýmu činelu nevěřim od tý doby, co sem ho prvně viděl, ale v záruce je a zase nějakej brutální řezník nejsem.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Za ty prachy..
Naposledy upravil(a) fankju dne 26 lis 2005 13:16, celkem upraveno 1 x.

Hanes 16

Příspěvek od Hanes 16 »

Taky je mam.Koupil jsem to na netu http://www.kytary.cz za 4 500 a rikam,ze za tu cenu nekoupis lip.Hrajou fakt dobre :lol:

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

Hanes 16 píše:Taky je mam.Koupil jsem to na netu http://www.kytary.cz za 4 500 a rikam,ze za tu cenu nekoupis lip.Hrajou fakt dobre :lol:
myslis ze su lepsie ako meinl MCS? a napis mi aky je to material(mosadz alebo bronz) a aka je ich hrubka.ci su skor hrube alebo tenke. mam tie mainly a su nic moc. kupil by som si tie alchemky, ale niesom si isty, ci je to dobry obchod.

kampfil
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 18 lis 2005 11:08
Bydliště: jatka

msx

Příspěvek od kampfil »

Já je mám, jen se mi zdá, že mají hrozně dlouhej dozvuk. Musel jsem je podlepit páskou a trošku je zbrzdit. Za tu cenu nejsou špatný, ale brzo je vyměním za nějaký pořádně tlustý a těžký činely.

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

naco tezky a tlusty? a mcs maju dlhy dozvuk? kiez by mali...

kampfil
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 18 lis 2005 11:08
Bydliště: jatka

Příspěvek od kampfil »

Máš sakra recht. Sypu si popel na hlavu, jsou to šmejdy soustružený na koleně (kéž by na koleně, to by byla aspoň ruční práce, tohle je vyloženě strojem). Hajtka šlape pěkně, a u ostatních jsou aspoň pěkný ty nápisy Alchemy. S tím zvukem jsem to poznal až ve vytlumený zkušebně, tam kde zkouším já se to pěkně rozlíhalo, příčinou však nebyl činel alébrž odraz od stěn.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: Istanbul Alchemy msx

Příspěvek od fankju »

Nekupujte to. Crash mám tři a půl roku, z toho asi rok a půl ho používám. A už prasknul. Nehledě na zvuk teda...Obrázek

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Alchemy msx

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Myslíš Ty Alchemy ART?

Odpovědět

Zpět na „Istanbul“