Istanbul crash + splash

Odpovědět
poprtel
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 24 lis 2006 17:10

Istanbul crash + splash

Příspěvek od poprtel »

Zdravim, chtel jsem se zeptat co bych si mel poridit za crash a splash k tomu co jiz mam - Istanbul Mehmet Flat Hole 14 Hajtka, mehmet funky rock 20 ride a 16 paiste 201 crash. ride a hajtka sou temnejsi povahy (hlavne kovadlinovej ride) a crash je proste crash(strojovej paiste bez jakejchkoliv specifickejch vlastnosti), nastesti bronz tudiz zni slusne.
k tomu bych si chtel od istanbulu poridit splash 8 a crash jsem uvazoval 18, ale nejsem si jistej kvuli delayi a mozna bych skoncil u nejaky 16 (to je jedna z veci ke kterejm chci poradit). taky me napadl mel lewis crash ride 18 ale to bych musel mit jistotu skveleho zvuku za ty prachy. cinely bych chtel temnejsi do tvrdsi hudby, aby to ladilo s hratkama s dvojslapkou apod. cenove do 7000 kc, v pripade mel lewisu tak do 8000.
jde hlavne o radu cinelu, moc se v radach istanbulu nevyznam.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul crash + splash

Příspěvek od myša »

Mel Lewis crash ride 18" mám, je to můj oblíbený činel. Docela věrohodná nahrávka je zde:
http://www.sferabubeniku.info/viewtopic ... 95#p101395
aktuálni MOC podle sonoristů je 5900,-Kč. Pokud máš 8 litrů, tak bych i zauvažoval o 18" crashi Sabian Legacy - velmi chutná záležitost, krásně trashový zvuk a myslím, že by si s těma Mehmetama sednul. Nejjednoduší budeš mít zajít do velkého obchodu, či k sonoristům a vybrat si. Třeba i z více značek...

poprtel
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 24 lis 2006 17:10

Re: Istanbul crash + splash

Příspěvek od poprtel »

no ja jsem puvodne chtel za ty penizky i splash, ale urco se podivam i na toho sabiana:D popr me napada, este anatoliany bych se zeptal, to je totalne spanelska vesnice pro me..

Odpovědět

Zpět na „Istanbul“