Istanbul Xist

Odpovědět
Z3ro
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 24 srp 2008 22:43

Istanbul Xist

Příspěvek od Z3ro »

Ahoj, tak mi včera praskl crash a uvažuju, čím ho nahradím! Koukal sem, že je nějaká novinka Istanbul Xist. Neměl už někdo tu možnost vyzkoušet crash této řady?

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od satano »

Z3ro píše:Ahoj, tak mi včera praskl crash a uvažuju, čím ho nahradím! Koukal sem, že je nějaká novinka Istanbul Xist. Neměl už někdo tu možnost vyzkoušet crash této řady?
taktiez sa pridavam o prakticke informacie a skusenosti s tymto XiSTom...
zo SVK fora napisal EF citujem (snad sa nenahneva) :
,,Pre všetkých, ktorí majú hlbšie do vrecka a hľadajú výborný zvuk za super cenu, odporúčam čeknúť túto novú sériu z B20 zliatiny. Set obsahuje 14HH, 16Crash, 18Crash, 20Ride + púzdro a stojí necelých 11.tis czk. (viac na sonorista.cz). Samozrejme existuje možnosť kupovať aj jednotlivé kusy. Mal som možnosť v rýchlosti námatkovo ťuknúť a všetky MCS, ZxT, PST atď sa môžu schovať. Profi zvuk ala A Custom..."
potrebujem predat meinl mb20 mega bell ride a idem do toho...nechce niekto toho majnla? :? je to zabijak 8)

dan.k
Pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: 10 dub 2009 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od dan.k »

Nedávno mě tyto činely zaujaly...nemáte někdo zvukovou ukázku popř. k čemu byste je přirovnali. Kdyby se mi zvuk zalíbil, našetřil bych a koupil (každopádně budou lepší než starý plechy od amátek :D :D )

Janai
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2009 21:42

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od Janai »

Pokud si to chcete poslechnout, jak to hraje, tak mrkněte sem Mám hihat z této řady a je super, za ty prachy. :)

dan.k
Pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: 10 dub 2009 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od dan.k »

:shock: :shock: Tak to docela čumim...za tu cenu mi ten crash přijde bombastickej...i ta hajtka má něco do sebe

Z3ro
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 24 srp 2008 22:43

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od Z3ro »

Po brigádě hned objednávám :twisted: Byl jsem si je vyzkoušet v Praze v Music-city a ten zvuk mi sedl.. :)

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od Martin Vajgl »

V Muzikusu č. 9 bude test. Teď jsem ho odeslal :D

dan.k
Pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: 10 dub 2009 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od dan.k »

Tak to si počkám na testík v Muzikusu ... :wink:

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od Martin Vajgl »

dan.k píše:Tak to si počkám na testík v Muzikusu ... :wink:
To nemusíš - tady je pro VIP Sféru :) - viz příloha
Přílohy
Test činelového setu Istanbul Agop XiST.doc
(47 KiB) Staženo 293 x

dan.k
Pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: 10 dub 2009 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od dan.k »

Martin Vajgl píše: To nemusíš - tady je pro VIP Sféru :) - viz příloha
Díky moc :wink: :)

dan.k
Pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: 10 dub 2009 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od dan.k »

Tak jsem si dneska z Music-city přivezl 16ti palcový crash a 14ti palcovou hajtku a můžu říct, že jsem spokojen. Crash jsem porovnával s Paiste PST5, ale ten mi přišel takový plechový. XiST byl průrazný, hlasity, s vyším tónem a docela dlouhým sustainem. Za takovou cenu určitě dobrá volba. Doporučuju všem... :wink: :wink:

Alfaspear
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19 lis 2008 21:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od Alfaspear »

dan.k píše:Nedávno mě tyto činely zaujaly...nemáte někdo zvukovou ukázku popř. k čemu byste je přirovnali. Kdyby se mi zvuk zalíbil, našetřil bych a koupil (každopádně budou lepší než starý plechy od amátek :D :D )
Před půl rokem jsem je pořídil a jsem s nima naprosto spokojenej (taky výměna za amátky :wink: ). Za ty prachy opravdu výbornej, hutnej zvuk. Dokonce uvažuju, že bych koupil i splash 10" z týhle řady. Nemáte s ním někdo zkušenost? Dík

Craigafer
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04 kvě 2010 09:36

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od Craigafer »

Tak jsem si tyto činely pořídil v leštěné verzi a musím říci, že jsem nadmíru spokojen, jedinné co jsem udělal, že jsem si do čtverce podlepil páskou ride, protože se mi zdálo, že měl moc dlouhý dozvuk a teď si hraní už jen užívám =]

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od BóĎA »

pořídil jsem si 18" crash a jsem spokojenej :) je to takovej universál ala A, A-Custom

MaRtYYY
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 24 led 2011 23:09

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od MaRtYYY »

Já si pořídil 16" Crash Brilliant z této řady a přidávám se k vám.. Je naprosto super! :)

maelt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 104
Registrován: 25 črc 2011 17:20

Re: Istanbul Xist

Příspěvek od maelt »

Ja jsem mel 16 crash a 20 ride a nevim, ten crash byl takovej obycejnej a ride hrozne rval :)

Odpovědět

Zpět na „Istanbul“