činely Istanbul

Odpovědět
Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Já mám taky k Istanbulům a Alchemkám poněkud averzi, taky mám zkušenosti, že to praská až příliš. Ovšem to mohlo být tehdy taky technikou, měl jsem je v začátcích. Nicméně jsem si na ně vypěstoval averzi a i nadále budu tvrdit, že jediné turecké činely, které za něco stojí, jsou Zildjiany 8)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Teď jsem hrál na sadu anatoljanů a málem jsem se z toho pos...bláznil. Bral bych je všema deseti. :)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Což o to, zvuk to je libovej :)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Nevypadaly nijak subtilně. ;) Ale chápu tyhle averze...já od jedněch velikonoc, co jsem byl ještě malej, taky moc nemusim vajíčka, i dyž se to postupem času lepší...a třeba vajíčko naměkko nebo míchaná vejce už můžu :)

bledule
Pokročilý
Příspěvky: 77
Registrován: 25 črc 2003 23:05
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bledule »

to Koubas
jo to je přesný vodorovně a vysoko,jinak hi-hat mu praskla dvakrát,to už je fakt moc....

Chosé
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 331
Registrován: 22 lis 2004 20:50
Bydliště: Znojmo, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chosé »

mě by zajímalo jak to všichni dělají s tím praskáním, mě (musím zaklepat) zatím nepraskl jedinej činel, ani amatky ani teď paisty - a to to taky něják nehladím.
Mám je sice taky vodorovně - ale zase né moc vysoko (asi na úrovni hlavy)
Sakra doufám, že teď nezačnou praskat :? :)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Benbuben: Copa? Spletli si malýho bena s holčičkou a třískali tě pomlázkou?:D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Ne, kousl jsem do zkaženýho vajíčka, a tak jsem se z toho pogrcal.
To, o čem mluvíš ty, je zase jiná historka... :D

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Benbuben píše:Ne, kousl jsem do zkaženýho vajíčka, a tak jsem se z toho pogrcal.
Do pr.... nemůžeš si ty historky nechat na jindy, až nebudu snídat?!?! Fujtajbl!!! :mrgreen:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Já doufal, že si to chytřejší domyslí, ale na všetečný dotaz jsem nemohl neodpovědět... :mrgreen: Sorry. :D :P

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

20 "

Příspěvek od myša »

kamos mi poslal mp3 ist agop ottoman ridu 20"

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

tak ony ty řady jsou vzhledově od Agopu i Mehmetu stejný...teda Kuštom...ale je to zajímavý od naturálního pupku bych nečekal takový zvonění

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od gu-staff »

myša píše:no mi praskl verte neverte spodni cinel u me funk hat od kraje asi 12mm,otec mi to vypiloval a hraju bez problemu dal.mam to od franty honiga (nechce se mi hledat prehlasovane o),a taky mi ten spodek sezene za polovic.ale i tak me to se**,ponevadz mi to prasklo po 2mesicich a zakonna lhuta je 2 roky.navic to tata nechal projet kapilarkou a rentgenem a ukazalo se, ze je to jasna vada materialu-bylo tam nejake pnuti...
a proto me ten franta trochu nastval
No, nechci tu delat Frantovi nejakou reklamu ci co, ale kdyz jsem u nej pred dvema lety byl pro ride a hajtku, a vodchazel jsem s ridem, hajtkou, dvema crashi, dvema splashi, a chinou nizsi rady za cenu, o ktery tu ani nebudu mluvit, jak byla smesna v porovnani s katalogy jinych obchodu, asi by mne nenastval, ani kdyby praskla pulka z nich (dodnes nic). Dodnes na to vzpominam s uzasem. Sice mne ukecal do nizsi rady Alchemy Pro Art, chtel jsem profiky, ale u Proffesional Raw Ridu jsem nepodlehl, a dodnes ho pokládám za "pana Rida". A Pro Arty mýmu uchu znějí takřka shodně (ale je pravda, že moje ucho stojí za vyližprdel). Ale to já jenom tak, že jsem sem zabloudil....

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Woody píše:tak ony ty řady jsou vzhledově od Agopu i Mehmetu stejný...teda Kuštom...ale je to zajímavý od naturálního pupku bych nečekal takový zvonění
No jak ono to vlastne je s tema Istanbulama?
Agop a Methmet?

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Agop a Mehmet to je pokud vim nejaka rodina party a aby se kluci nehadali tak maj kazdej jinej plech :) Neco jako zildjian a sabian v blede modrym, nebo ne ? :)

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

no jde o 2 firmy který vedou bráchové dřív měli jednu spolu ale nějak se rafli a jeden odešel a založil si vlastní firmu...jinak dělaj stejný řady Traditional a Custom a potom tam jsou tozdílný činely v řadě signature...Mehmety jsou asi levnější a Agop má ještě pod sebou Alchemy myslim

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Psyker píše:Agop a Mehmet to je pokud vim nejaka rodina party a aby se kluci nehadali tak maj kazdej jinej plech :) Neco jako zildjian a sabian v blede modrym, nebo ne ? :)
Cože? Zildjan a Sabian sou rodinný firmy? Fíha, to sou věci...

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

2 Heller: Jo, sabian by mel bejt syna. Jinak ten font v napisu je trosku podobnej :))

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

ted sem si koupil 16" medium crash alchemy a musim rict,ze je moc dobry."kvalitou" zvuku naprosto sedi k memu zil k dark medium thin a perfektne s nim ladi..a taky me prekvapil,jak je hlasity..vrele doporucuju-je to fakt kvalitni crash na profi urovni..

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

bude to trocha off topic, ale ked uz sme u tych firiem zild a sabian, nasiel som na stranke orionu zhruba takuto vetu:
Manufacturing cymbals and metals for percussion since 1999, Orion cymbals is getting ready to become one of the three largest companies in the sector in the world by 2010, and the largest manufacturer outside of North America, the leader in manufacturing these instruments...
...mam to snad chapat tak, ze z velkej trojky pojde paiste a bude tam orion?hehe...a meinl a Turci maju smolu :shock:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

ono prdět jeden činel za druhým z linky umí každá fabrika (stagg). jde o to, bejt mezi nejlepšíma výrobcema činelů, a do toho má orion ještě daleko, kdežto ty turci tam budou patřit vždycky.

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

drBambus píše:bude to trocha off topic, ale ked uz sme u tych firiem zild a sabian, nasiel som na stranke orionu zhruba takuto vetu:
Manufacturing cymbals and metals for percussion since 1999, Orion cymbals is getting ready to become one of the three largest companies in the sector in the world by 2010, and the largest manufacturer outside of North America, the leader in manufacturing these instruments...
..
:mrgreen: tak to som sa fakt pobavil!Takúto veľkohubosť musí človek fakt hľadať..najviac ma pobavilo 'since 1999'..od kedy 'vyrába' Zildjian? 1623? takže Orion (ak vôbec) bude na tomto 'leveli' tak až okolo roku 2400...aach yo...chlapci ešte majú trošku čas.. :D

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Myslim ze kdyby orion zainvestoval a nechal si neco vyrabet v turecku, tak by z toho neco mohlo bejt . Dobre hrajicimu staggu z turecka bych neveril, ale orionu mozna.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

tak mám objednanou z Ebaye čínu Istanbul Mehmet Traditional 16", tak sem zvědavej. s tim obchodem mám dobrý zkušenosti, tak snad to bude slušnej kus. dá se vůbec zvuk číny nějak pokazit? :D

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Jo, kdyz se nahodou povede udelat krasnej a jemnej :D

Odpovědět

Zpět na „Istanbul“