činely Istanbul

Odpovědět
Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Ja sem na Huvelu mlsne koukal na 8" s tim ze to byl metalovej splash, co sem hledal :) az jednou bdue peniz.. :)

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

No nevim jak to....ale osobně co sem slyŠel různý Čína boje...atd....nevim jestli se někdo bude divit,ale absolutně sem se málem posral ze zvuku Anatolian ultimate 18" china....

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Jo, koukali jsme na ten splash s Psykerem...je perfektní! jen bych asi nedal přes tři tácy za splash vzhledem k tomu, že dřív nebo pozdějc praskne.

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

no kdo vi co to snese.. z papiru to nebylo.. no, presunuli to do kategori za 2800.. no treba jednou :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

tak sem tu čínu "zajel" a je super, zvukově krásná, nízko položená. asi mám u toho obchodu na ebayi štěstí, ale je to novej, dobrej kus za nějakých 2600 i s poštou a poplatkama v bance.

jirik
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 07 led 2007 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

china

Příspěvek od jirik »

já jsem si teda pořídil Chinu 17" istanbul tradicional, a je s tím velká radost, zvlášť co sem si na ní dal takovej ten řetízek ( od špuntu ve vaně :D ) Prostě radost 8)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: china

Příspěvek od Koubas »

od Agopu? i když ono to je jedno, tam se to neliší, ale třeba Mehmet nedělá ty trash hity, takže na ebayi asi utřu. jo a zjistil jsem, že moje čína je podepsaná přímo Mehmetem Tamdegerem.
jirik píše:istanbul tradicional
nechci rejpat, ale je to traditional.

šNek
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 12 bře 2006 17:19
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šNek »

raduz píše:...jinak na drumpartner trosku bacha - casto na ebayi vystavujou plechy - na obrazku istanbul v popisu pak slovo istanbul chybi, tzn. na cinelu bude potisk dopplerdrums.jinak je to (snad) normalni istanbul mehmet(je to tam vyrazeny)tam kde je istanbul i v nazvu neni problem..tam kde to neni se to da za nakej priplatek dotisknout..
...sem si vsiml, ze tam je casto i u plechu oznacenejch istanbul v nazvu na konci napsany dd tl..coz si vysvetluju jakoze doppler drums turkey line. mate nekdo tuseni jak to s nima teda je..to sou nejaky plechy delany pro DD od mehmeta? lisi se to nejak od tech normalnich mehmetu? (osobne mam teda zkusenost jen s agopem, zato ale vybornou, z tech par plechu co sem mel moznost si osahat nebyl spatnej ani jeden) dost casto tam taky neni slovo istanbul v nazvu, ale v popisku je napsany siehe bild a na obrazku istanbul, tak to pak asi musi bejt von ne?(ze by si v rajchu dovolili prodat neco jinyho nez inzerujou? dik za info, ja s tou myslenkou tam neco poridit uz dost dlouho koketuju, precejen je to hafo levny, na druhou stranu z toho mam furt takovej blbej pocit, jakoze kupuju zajice v pytli se vsim vsudy

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

šneku, zase tak levný to není, dej na to bacha! není nic horšího než koupit na blind blbej činel, kterej si pak od tebe nikdo nekoupí, kdžy se ho budeš chtít zbavit....
všechno radši vyzkoušej moje osobní zkušenosti s istanbulem jsou "bezva plechy, ale je potřeba vybírat, protože ne všechny hrajou tak aby se mi líbili a tak to má zkrátka každej... je to prostě růčo vyrobený, tak je každej kus jinej"

šNek
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 12 bře 2006 17:19
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šNek »

jasný, neni nad osobní výběr, právě že se toho "zajice"dost bojim, zas ale na druhou stranu nektery ty aukce koncej opravdu s dost nizkou cenou, dle myho nazoru umernou tomu riziku(ja sem to zatim jen pozoroval, ale kdyz skonci aukce s cenou, za kterou tady koupis medzika..pravda ze to byla mozna vyjimka). takze me to docela laka,furt mam ale takovej neodbytnej pocit, ze takhle nizky ceny nejsou samo sebou, tak se snazim zjistit co nejvic.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

když můžou dělat Turci levný řady jako Alchhemy ART, proč by nemohli dělat nějaký levný plechy pro značku DD :?:

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Kdybyste jeli do Frankfurtu, mohli jste si nakoupit nové činely Bosphorus za hubičku, například výbornou hihat New Orleans 14" za 150EUR (jako pan kolega). Za ty ceny nejsou kolikrát ani levné řady, přičemž Bosphorus jsou obecně jedny z nej činelů jaké jsem kdy slyšel!

šNek
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 12 bře 2006 17:19
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šNek »

sam: njn, jenze předpokládám, že by na tom pak nebylo napsaný istanbul mehmet (dle raduzovy informace i vyrazeny)..
..asi budu muset naškudlit na normalní, když už sem teda nejel do toho frankfurtu no :(

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

2 Radim: A nejake levne kvalitni splashe ? :) Jinak Bosphorus sou pekny cinely, ale pro mne je to skoda zatim :wink:

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milq »

Trade píše:Jo, koukali jsme na ten splash s Psykerem...je perfektní! jen bych asi nedal přes tři tácy za splash vzhledem k tomu, že dřív nebo pozdějc praskne.
Mne prednedavnom praskol splash Istanbul Mehmet 10" (3.500,-Sk) na mieste kde sa bell napaja na telo. Vydrzal 2 a pol roka. Pocul som, ze Istanbuly oproti ostatnym znackam praskaju castejsie. A to som mu chcel kupit 8" surodenca...

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

jsou to mehmety, ale s označením doppler, ale když si připlatíš asi 10 % ceny činelu, pošlou ti přímo mehmeta. já tam koupil čínu, na tý se snad nedá nic zkazit, a je skvělá. když ještě neměli tyhle vochcávky s "DD TL", prodávali jenom agopy, to bylo mnohem lepší. to sem tam koupil tehdá
3 činely a všechny hrály.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Istanbul Agop Custom Sultan ride 20"










http://www.sferabubeniku.info/viewtopic ... ltan#52247

tady ještě přihazuji link na Sultána od matesa pro porovnání...
Přílohy
sultán s ostatními.mp3
(1.12 MiB) Staženo 341 x
sultán sám.mp3
(849.73 KiB) Staženo 455 x

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

myšo ty seš onan :D :wink: ale dobrej :)

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milq »

Myso - zvuk Sultanu sa mi nepaci, tvoja hra ano :wink:

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Myšo, Sultan hraje pěkně, ale ty ještě líp :wink:

Lloyd
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 30 pro 2008 23:36

ride ISTAMBUL MEHMET 20" SAMATYA

Příspěvek od Lloyd »

Koupit nebo nekoupit ??? Já nevím, nemužu o tomhle činelu nikde nic najít, tak mi chlapci poraďte. Pokud máte nějaké zkušenosti ??? Předem dík.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: činely Istanbul

Příspěvek od Koubas »

pokud uvažuješ o Istanbulu, pak bych asi dal přednost Anatolianu - levnější, dostupnější, jinak stejný.

ajwn
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 13 dub 2009 20:32

Re: činely Istanbul

Příspěvek od ajwn »

Čau lidi, neví někdo jakej je rozdíl mezi: alchemy power crash a alchemy power X crash ? Třeba jen čistě teoreticky, ale pokud víte někdo z praxe........

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Istanbul

Příspěvek od mates »

Ve sve podstate zadny rozdil, jen drobny ve frezovani, ale podstatny je ze power X nahrazuje power, ktery uz se jen doprodava. Snad sem to napsal dobre a neni to obracene :D

Odpovědět

Zpět na „Istanbul“