Alchemy Art crash

Odpovědět
red_eyer
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 23 kvě 2005 00:15
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Alchemy Art crash

Příspěvek od red_eyer »

Musím varovat ty, kteří si ho chtějí koupit. Mám 18 crash a po 4 měsících se mi nejdřív zvlnil a pak rupnul... :( Tak jsem ho reklamoval, mám ho 2 měsíce a už mi zase prasknul. Prostě nekvalitní. :evil: Vůli pohybu má velkou a hraju na něj tak jak se má. Takže nekupujte!!!! :wink:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já ho měl rok a byl pořád jako novej, a to si myslim, že ty činely nešetřim.

M!CHAL
Diskutér Sféry
Příspěvky: 119
Registrován: 15 lis 2008 01:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Alchemy Art crash

Příspěvek od M!CHAL »

ono zalezi na kusu a taky jestli ho třeba nemas ve vlhku, nevystavujes ho velkym teplotnim prechodum apod.

haromax
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 01 pro 2007 13:28

Re: Alchemy Art crash

Příspěvek od haromax »

Alchemy ART Pro začátek dost dobrej kus plechu / taky jsem ho kdysi měl , asi před 8lety a nebyl v te době zrovna nejlevnější / ,ale dnes to nemá význam kupovat jsou lepší plechy za dobré peníze :wink:

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Alchemy Art crash

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

No, ale do začátku ti stačí. Já sem si ho koupil před měsícem a jsem spokojenej.

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Alchemy Art crash

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Jo a ještě jsem se chtěl zeptat je nějakej velkej zvukovej rozdíl mezi Alchemy Art Pro a Alchemy Art Ridem? poněvač si chci kupovat novej Ride a nevím pro jakej se rozhodnout, jestli pro PRo nebo pro normální.

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Alchemy Art crash

Příspěvek od Vozka »

Kdybys chtěl hranou dvacítku Alchemy ART, tak kamarád má na prodej, myslim že by ho dal za 1500 :). Na pohled vypadá dost ošklivě/zašle (teda, mně se ta "patina" líbí, ale každýmu ne:)) protože maj ARTy dost podivnou povrchovku, ale na zvuku se to nijak nepodepisuje. Je to slušná kovadlina, zvlášť pupík. Možnost vyzkoušet ho by byla určitě v Mostě a tuším že ještě v Hradci Králové, kde studuje, ale, nejsem si tim úplně jistej, možná že je to nějaký úplně jiný město úplně jinde :)))

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Alchemy Art crash

Příspěvek od Koubas »

ty vole já měl kdysi ProART ride a to byl snad nejtěžší činel, co sem viděl. s ART se to nedá srovnat. šel bych do něj.

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Alchemy Art crash

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Zdravím, chci si koupit novou hi-hat Alchemy Art tak jsem se chtěl zeptat jestli je to do začátku dobrý nebo se mám poohlídnout po něčem jiným popř. po čem?

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Alchemy Art crash

Příspěvek od Woody »

záleží na ceně(druhá ruka), ale špatná rozhodně není, za tu cenu hraje. zvuk zavřený je hodně "tvrdej" (doufám že chápeš jak to myslim) a otevřená je docela hlasitá

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Alchemy Art crash

Příspěvek od Medák »

Alchemy Art důrazně nedoporučuju. Ve zkušebně už máme 4 poraskané činely - 2 splashe Alchemy Art, 2 crashe Alchehmy Professional - všechny praskliny jdou "po letech". Ty plechy vydrží pár měsíců, a pak jdou do kopru.

Odpovědět

Zpět na „Alchemy“