Anatolian

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Anatolian

Příspěvek od Šupi »

Myslim že stojí za to investovat nějaký peníze do dopravy do nějakýho shopu a oťukat... Za mě - crashe baris (rocková řada), splashe kappadokia (takový měkký, příjemný), china expression (na chinu hodně jemná)...hi-hatku jsem si nebyl dokonce schopen vybrat...a to jsem jich otukal nekolik desítek...mrkni na vide M.Vajgla, tam je hezky předvádí....sice je to co kus to originál, ale nějak kurevsky moc se zase nelišej...

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian

Příspěvek od Kubason »

hi-hatka jedině Diamond :D
a osobně se mi líbil i ride Diamond Trinity, mám rád zvonivý pupky, ale jak řikal tadyhle Ondra, je lepší si to všechno sám vyzkoušet

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Anatolian

Příspěvek od jakas »

Šupi píše:Myslim že stojí za to investovat nějaký peníze do dopravy do nějakýho shopu a oťukat... Za mě - crashe baris (rocková řada), splashe kappadokia (takový měkký, příjemný), china expression (na chinu hodně jemná)...hi-hatku jsem si nebyl dokonce schopen vybrat...a to jsem jich otukal nekolik desítek...mrkni na vide M.Vajgla, tam je hezky předvádí....sice je to co kus to originál, ale nějak kurevsky moc se zase nelišej...
Taky bych chtěl baris crash a kapppadokia splash, ride ještě nevím a hajtku asi ultimate nebo diamond, co myslíte ? možnost oťukání by nebyla, byl by to dárek k vánocům, musel by oťukat ježíšek, ten to ale nepozná :mrgreen: ale nebylo by to všechno jmenovaný k vánocům nejspíš crash a hi-hat nebo hi-hat a ride.

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Anatolian

Příspěvek od Šupi »

ridy my anatolian docela hezký, ale tu hihatku jsem si proste nevybral...zkus traditional 13"...ta se mi na videich pacila nejvic...no....tvoje volba :-)

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian

Příspěvek od Kubason »

ta hi-hatka Diamond je hodně šustivá, když je zavřená, ale po otevření je taková zvonivá, mně osobně se to takhle celkem líbí, ale ne každýmu to vyhovuje, radši si nech od ježíška donýst peníze a kup si jí sám :D

Uživatelský avatar
Fogel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 182
Registrován: 09 zář 2010 22:13

Re: Anatolian

Příspěvek od Fogel »

ja budem mozno v najblizsej dobe predavat svoju anatolian passion hh 14,.. cakam na masterwork jazzmaster, pokial sa mi bude viac, tak anatolianu predam.. kazdopadne je to temnejsi, suchsi lahky cinel, velmi zaujimavy, kupovany toto leto, este v zaruke.. za lacno. spravim aj nahravku

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian

Příspěvek od Drumman »

Fogel píše:ja budem mozno v najblizsej dobe predavat svoju anatolian passion hh 14,.. cakam na masterwork jazzmaster, pokial sa mi bude viac, tak anatolianu predam.. kazdopadne je to temnejsi, suchsi lahky cinel, velmi zaujimavy, kupovany toto leto, este v zaruke.. za lacno. spravim aj nahravku
zkus to :wink: kdyby neměl zájem jakas tak bych uvažoval :P chci nějakou jemnější :)

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Anatolian

Příspěvek od jakas »

a jaky ride byste doporučili ? hrál bych rock a slabší metal. aby se to hodilo k barisu a ultimate.

Uživatelský avatar
Fogel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 182
Registrován: 09 zář 2010 22:13

Re: Anatolian

Příspěvek od Fogel »

tazko povedat, ale asi baris alebo ultimate






=D

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Anatolian

Příspěvek od jakas »

překvapivě :lol: mě se z těch videích M. Vajgla líbí natural a kappadokia :)

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Anatolian

Příspěvek od jakas »

ještě sem se chtěl zeptat jaký řady jsou podobný zildjianu a custom, protože sem áčka slyšel na jedný akci, nenazvučený a byla to nádhera :) jinak už sem se rozhodl že si koupím starší ride a custom, ale crash a hi-hat chci novou, na novýho zildjiana nemám, tak se ptám jakej je podobnej anatolian 8)

Lahodnej
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 18 čer 2011 19:13

Re: Anatolian

Příspěvek od Lahodnej »

Já myslim, že z produkce Anatolianu je A custom nejpodobnější řada Ultimate!

maelt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 104
Registrován: 25 črc 2011 17:20

Re: Anatolian

Příspěvek od maelt »

Kup Mehmet/Turkish a mas to levnejsi :D

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Anatolian

Příspěvek od jakas »

maelt píše:Kup Mehmet/Turkish a mas to levnejsi :D
To možná jo, ale u nás to má jenom audiotek a ještě k tomu nemaj skoro nic z turkishů skladem. A to ani nemluvim o případný reklamaci, která by trvala několik měsíců.

Uživatelský avatar
Fogel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 182
Registrován: 09 zář 2010 22:13

Re: Anatolian

Příspěvek od Fogel »

v audioteku odnedavna maju na sklade nove turkishe.. pozri si serie rock beat /raw

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian

Příspěvek od Wind »

jakas píše: To možná jo, ale u nás to má jenom audiotek a ještě k tomu nemaj skoro nic z turkishů skladem. A to ani nemluvim o případný reklamaci, která by trvala několik měsíců.
Reklamaci mi vyřídili tak, že se na to koukli, uznali to, vzali si to zpátky a činel reklamovali oni už sami pro sebe.

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Anatolian

Příspěvek od jakas »

Zdravím, hledám nějaký 18" thin crash a chtěl bych nejradši nějaký Anatolian, který bohužel postrádá takové-to modely činelů a na audioteku nemají žádné Turkishe na skladu. Z jaké řady jsou nejtenčí crashe? Mám vyhlédnutý crash z řady Traditional a Emotion. Nebo nějaký Istanbul Mehmet? Díky za odpovědi.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian

Příspěvek od tomcorn »

light crashe jsou v nabídce řady Emotion, velikosti 15, 16, 17, 18 jsme dnes do Audioteku odesílali

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Anatolian

Příspěvek od jakas »

Díky. Které jsou nejtenčí, když pominu light crashe řady Emotion? Dále mám nějak popletený označení. Pouze crash je tenčí než medium nebo naopak? Vím, že rock crash bude nejtlustější.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Anatolian

Příspěvek od RadimCep »

Omlouvam se, za OT...

Mam na prodej Ultimate Anatoliany, crashe 15+ 16, chinu 16 a ride 22 kdyby mel nekdo zajem. Musel jsem ze zdravotnich duvodu skoncit s hranim tak prodavam... Ceny nabidnete, zn. levne!

Odpovědět

Zpět na „Anatolian“