Anatolian

Odpovědět
BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Anatolian

Příspěvek od BLeviathan »

Tak jsem si dnes byl pro svůj druhý crash. Nakonec jsem vzal anatolian Baris 17" crash. Má takovej temnější, hutnej a takovej sytej zvuk. Přitom po ataku hodně vyleze na chvilku na vysoké spektrum a pak zní ten hutnej sypkej zvuk tááák dlouho...má dost dlouhej sustain...
Tak jsem chtěl tady něco o této značce najít a ono zatím nic, tak zakládám balík.
Jestli někdo máte nějaké zkušenosti,co se týče kvality zvuku (u jaké řady?), výdrže,jak se prosadí... Podle mne je to (alespoň zvukově) solidní konkurence ve střední a vyšší třídě pro všechny ostatní výrobce. A co se ceny týče...není co vysvětlovat.
Snad se předvede i s tou výdrží...myslím že to bude (díky ručnímu tepání) co kus - to rozdíl. :D

http://www.anatoliancymbals.com

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

mám taky crash 17" - řadu Expression. je to míň tepanej a soustruženej činel, do rocku super.

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

Ten Baris taky není nějak extra honěnej kladivem. Jsou tam klasicky, tak 7cm od sebe rezeseté malé ranky. Má hodně silnej bell a ke krajům se dost zužuje. Takže jsem si myslel, že je nějakej thin,ale když jsem ho potěžkal...fakt váha.

jinak...
http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-tes ... eden~2005/
http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-tes ... eden~2005/

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Od Anatolian mám 16+18 Traditional medium crashe a 8 Kappadokia splash a spokojenost, mám je už rok a nemám jim co vytknout. Ušlechtilej níže položenej zvuk s delším sustainem a splash pěkně tříštivej a svítivej, co rychle odezní. Za tu cenu fakt vpohodě. Měl jsem i hi-hat 14 Ultimate, byla dobrá, ale po čase mě omrzel její uhlazenej zvuk a chtěl jsem něco agresivnějšího. Kdybych kupoval nové crashe a měli v Muzikeru ještě výběr za ty luxusní ceny, šel bych asi do Meinl Byzance. Ale jinak Anatoliany cenově vedou.

pavel
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 17 říj 2005 11:14
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

anatolian

Příspěvek od pavel »

činele Anatolian můžu doporučit dobrá cena profi zvuk kdo chce at´zavolá 415691148 tam mu je prodaj !

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

to si rovnou mohl napsat at se ti podivaj do profilu a koupej to na tvym e-shopu :)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Ježíšmarjá, to zní děsně "činele Anatolian"! Předpokládám, že je to podle vzoru "hrad" a také neříkáme "hrade Žebrák a Točník", ne?
Jinak sorry za hnidopišení, ale tady už jsem se fakt neudržel. Jinak mnoho zdaru do kšeftu :wink:

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

A navíc to je jen debilní spam. Do každé diskuze napsat co mám na skladě...
Za nedlouho tady z toho bude Fórum pro přátele nezávazné reklamy as. Sféra obchodníků. :?

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Na straně druhé, pokud zde někdo prezentuje kvalitní výrobky za dobré ceny, tak mi to nevadí. Tím se nikoho nezastávám.

Kóťa
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 11 zář 2005 16:16
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kóťa »

Nemáte někdo zkušenost s tímhle činelem? ANATOLIAN ES 12 SPL
http://muzikant.cz/bici-5/cinely-129/ci ... -21775.php

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já mám crash Expression a je to spíš rockovější činel, kvalitu určitě má. v září ho budu asi prodávat, kdyby někdo chtěl...

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shampoo »

skoda že nemáš 18"...bych ho bral ....ale ...možná :wink: mno a za kolik ho dáš??

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

počítám tak 3000, je vcelku novej.

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shampoo »

´ja mam skoro všechny činýlky od "Anatoliana"viz.profil a taktéž musím jen chválit....mno teda vlastně né měl sem patálie s činýlkem splash12"Kappadokia...hrál sem na nej mno spíš oťukával u jednoho chlápíka v Německu na konzertě a byl suprovej spíš už to byl zvukově"krešík"...je o trosku víš laděnej...mno a ten co se si objednal byl takovej nedomrlej fakt divnej skrátka vůbec nehrál jak tomu "Helmutovi"...tak sem ho nekoupil a nechal si poslat další (naštěstí to vše proběhlo velice ryhle a bez "řečí"!!)....mno a to už bylo něco ouplně jinýho...
uřčo ještě přibudou!!

woBLUDa
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 03 srp 2006 22:34
Bydliště: praha

Příspěvek od woBLUDa »

Prodávaj se někde v Praze nebo okolí? Rád bych si je zkusil ale zatim sem nic nenašel..
díky

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shampoo »

mno ja je kupoval v Cítolibech u Loun....maj jich tam docela ranec....
i ten prodávající je v poho...mno ikdyž trošku vydlák :wink: ...a ty jeho příípěvky tady...mno .....radši nic... :mrgreen:

gogo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 251
Registrován: 17 úno 2004 20:36

Příspěvek od gogo »

woBLUDa píše:Prodávaj se někde v Praze nebo okolí? Rád bych si je zkusil ale zatim sem nic nenašel..
díky
F.A.S.T. Říčany. Autorizovaný distributor Anatolian a Mapex pro ČR. Na starost je má Petr Neubert tel. 731 150 570

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

a helemese, a má tam i nějakou prodejnu resp. něco k vyzkoušení? nebo že jako na vobjednávku-vojebávku? já zkoušel v těch cítolibech ty anatoliany a moc mě nepřesvědčily.... ale koupil sme tam hezkýho splashíka Istanbul traditional 10" - hrál jako jedinej, tak sem ho vzal (radši se neptám jak by se choval, kdyby měl srovnání s jinejma bráškama, ale sem s ním spokojenej)

gogo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 251
Registrován: 17 úno 2004 20:36

Příspěvek od gogo »

Mají tam na skladě hodně kusů od všech řad, především crash splash a ride se tam dá najít velmi luxusní. S maloobchodním nákupem přímo od nich by neměl být problém

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

jo tak tam příští tejden zajdu... kdo půjde se mnou? já se sám bojím:-)

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

sasa píše:jo tak tam příští tejden zajdu... kdo půjde se mnou? já se sám bojím:-)
Já bych se klidně přidal. Anatoliany jsem ještě neslyšel a klidně bych mrknul i na nějaký bubínky od Mapexu. Třeba takovej Mapex Orion 14x6 ... :D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Já bych se taky klidně přidal (dle toho kdy) na kukačku... Ále není to do Loun celkem kus štreky? :)

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Mám za to, že Saša mluví o FASTu v Říčanech.

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shampoo »

hele kucí.... a sou to Říčany u Brna bo u Prahy??

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

u prahy

Odpovědět

Zpět na „Anatolian“