HiHat Anatolian

Odpovědět
Šmik
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 04 lis 2007 13:17
Bydliště: Bratislava/Brno
Kontaktovat uživatele:

HiHat Anatolian

Příspěvek od Šmik »

Zdravím, zvažujem kúpu nejakej Hi Hat Anatolian. Mám 6000Sk/4500Kč (fakt ani o korunu viac) a zvukovo hľadám niečo viac/menej podobné na toto : http://eshop.kytary.cz/meinl-amun-medium-hi-hat/86773/
Bolo by to do trochu tvrdšej muziky, konkrétne :
http://noredemption.gregsmom.sk/common/ ... 20Rise.mp3

Ak máte prípadne iné odporúčanie smelo do mňa !
Díky moc.

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Za tyhle prachy bych buď vzal něco jetýho a nebo ty anatoliany...

Šmik
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 04 lis 2007 13:17
Bydliště: Bratislava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šmik »

A aký typ Anatolianov? Na Slovensku som totiž nikde nenašiel obchod kde by som ich mohol oťukať...

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

teda nevím teda jaké jsou kde ceny, ale za 4500,-kačerů seženeš tak 12", doporučil bych ultimate, traditional, ale záleží, jakou máš představu o zvuku

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

moe vysněná je Kapadokia, prostě lahoda...

Šmik
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 04 lis 2007 13:17
Bydliště: Bratislava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šmik »

V Brne som si vyskúšal Baris, Traditional, Ultimate a Expression a teda najviac sa mi pozdávala Ultimate.
Mali však len model 14"Regular. Neviete niekto aký je približne rozdiel medzi regular a power HH u tohto typu. A či ísť skôr do 13tky alebo 14tky?

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

já mám ultimate power hi-hat 14'' a jsem s ní max spokojený, nádherně syčí, není ani měká ani tvrdá, tak akorát a má pěkný konkrétní sešlápnutí, ale regular jsem neslyšel, takže nemůžu posoudit, ale podle názvů bych soudil, že powerka bude trošku agresivnější. Každopádně já bych šel do 14'', ty 13'' se mi moc nezamlouvaj, ale někdo nedá na 13'' dopustit.

SiD
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 29 říj 2006 10:13
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od SiD »

Martin píše:já mám ultimate power hi-hat 14'' a jsem s ní max spokojený, nádherně syčí, není ani měká ani tvrdá, tak akorát a má pěkný konkrétní sešlápnutí, ale regular jsem neslyšel, takže nemůžu posoudit, ale podle názvů bych soudil, že powerka bude trošku agresivnější. Každopádně já bych šel do 14'', ty 13'' se mi moc nezamlouvaj, ale někdo nedá na 13'' dopustit.
Přesně tak,někdo na ni nedá dopustit, mám ultimate power hi-hat 13" a jsem maximálně spokojen,když jsem vybíral mezi tou 14 a 13 tak jsem si vzal tu 13 protože byla taková víc uřvaná agresivnější...ale to byl asi důvod přoc jsi zvolil 14" co?

Odpovědět

Zpět na „Anatolian“