Anatolian hihat

Drumm4e4r
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 17 říj 2010 21:36

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Drumm4e4r »

Ahoj,
budu potřebovat novou hi hat. Hraju jazz, pop, rock, občas si zahraju i trochu metalu ( ale ten už nějak moc ne ). Moc se mi líbí takový sušší činely, třeba Anatolian passion platinum 14" hi hat a musím říct, že mě natchla, ale nevím jestli je univerzální a jestli se prosadí..Případně poraďte nějakou jinou Anatolian hi hat..Ještě jsem přemýšlel nad Kappadokia...Chtěl bych od vás poradit, nebo jen nějaký názory. Vím, každý má jiný názor, líbí se mu něco jiného.. Děkuji předem za odpovědi.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Sheafraidh »

musi to byt anatolian? co treba Istanbul Agop ;-)
Zrovna vcera jsem si jednu perfektni privezl - Alchemy (nejakou medium nebo co) - presne, co jsem potreboval.
Ale k tomu, co jsi chtel ty, tak jsem vyzkousel 15'' Alchemy, ktera znela na me az moc klidne, ale hodne pekne :)
... no, sorry za propagaci Istanbul Agop (je to jen z nadseni, co mam ted novyho doma) :D

Drumm4e4r
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 17 říj 2010 21:36

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Drumm4e4r »

No,..:D Istanbul Agop, nad tím jsem taky přemýšlel, ale je to trochu v jiný cenový relaci...uvidíme.:-)

Uživatelský avatar
Fogel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 182
Registrován: 09 zář 2010 22:13

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Fogel »

anatolian passion regular 14 som vlastnil minuly rok a musim ti povedat ze to bola pecka. je to suchsi cinel, ale nie moc. tak akurat a kludne s nim zahras aj tvrdsie veci. dostala sa mi vsak do ruky masterwork jazz pointer 14 a nechal som si ju lebo mi viac lahodila. inak obe velmi podobne a krasne cinely.. pred pol rokom som tu passion predal v prepocte za 2500 kc asi =)

Odpovědět

Zpět na „Anatolian“