Anatolian hihat

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Anatolian hihat

Příspěvek od RadimCep »

Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem hihat do 6000Kč. Velice se mi líbí Anatolian Kappadokia 14". Co na ni říkáte? Popřípadě doporučte jinou. :)

TOM!K
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 14 led 2008 23:12
Bydliště: Zábřeh

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od TOM!K »

ja bych moc rád expression power hh 14''...ale myslím, že ty anatoljany jsou moc dobrá volba...

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Martin »

Mohu doporučit 14'' ultimate power hi-hat, ale je to blbost, zajdi si to někam oťukat, když už si chceš kupovat takovou hajtku, tak si to chce poslechnout. Poradit jde s koupí hajtky do 3000,- a né s takovýma miláčkama, jako jsou Anatoliany :mrgreen: , pač ti nemusí vůbec sednout, jsou to turci, je to úplně něco jinýho než Paiste, apod.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Benbuben »

A taky to může bejt trochu kus vod kusu, narozdíl od těch strojovek, který si bejvaj jako vejce vejci, skoro.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od RadimCep »

Byl jsem v jednom shopu a měli ju tam vystavenou, tak se si ju oťukal a padla mi uplně nejvic dobře :P
Ještě sem chtěl nějakou chinu a když už budu v tom Analolianu, tak jakou? :)

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od BLeviathan »

Kappadokia je moc fajn, mě ale přišlo že mají dost specifický zvuk který leze hodne ven ze soupravy a to by mi mohlo časem vadit tak jsem pořídil radši temnější, míň nápadný zvuk. Ale je to podle gusta, nemůžeš šlápnout vedle... Chinu jsem zkoušel 16" china boy ultimate a to bylo docela nic moc... hodně hlasitý a nebylo tam dost toho vybičovanýho zvuku klasické číny. Co jsem ale hrál na 20" baris... to je jiná...

gorgano
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 28 lis 2006 22:37
Bydliště: Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od gorgano »

Anatolian jsou super, akorad se to fakt musi vyzkouset no..teď o weekendu si jedu pro 20" Traditional crash..Mam o nem jakstaks predstavu, ale uvidim jak bude znit na miste no..hraju na paisty, tak jsem zvedavej jestli do toho vleze.. :oops:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od sasa »

já zkrátka musím................, to už začíná s tim anatoljanem bejt jak s tím sonorem, oboje jsou zaručeně nejlepší značky a nikdo si na ně nestěžuje :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Martin »

sasa píše:já zkrátka musím................, to už začíná s tim anatoljanem bejt jak s tím sonorem, oboje jsou zaručeně nejlepší značky a nikdo si na ně nestěžuje :mrgreen: :mrgreen:
Já sem třeba slyšel hodně lidí odsuzovat Anatoliany, že to nehraje, nebo že to hraje hrozně apod. Nebo si stěžovat někoho, že už šel 2x reklamovat prasklý crash. Já zatím ale, ''ťuk, ťuk'' žádný problém nemám.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od RadimCep »

No já si dřív myslel že nejlepší je Zildjian, chtěl jsem A custom hihat, jenže ted jak sem si otukal toho Anatoliana, tak nechci nic jinyho. A s tím SONORem nemůžu souhlasit :P :P :P Já rači Mapex.... :) (Můj názor nikomu ho nevnucuju, a taky neodsuzuju názor lidí, kterým se líbí SONOR)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od sasa »

heh :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: tak už i mapex ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Pajas »

sasa píše:heh :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: tak už i mapex ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: teď jsem se pobavil :twisted:

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Martin Vajgl »

Martin píše: Já sem třeba slyšel hodně lidí odsuzovat Anatoliany, že to nehraje, nebo že to hraje hrozně apod. Nebo si stěžovat někoho, že už šel 2x reklamovat prasklý crash. Já zatím ale, ''ťuk, ťuk'' žádný problém nemám.
Anatolian naturálně dvěma overheady, dále nikterak nemícháno



Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Koubas »

já zůstanu u Paistu. :)

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od BLeviathan »

hh...pravda, Anatoliany tady začínají být velmi oblíbenou značkou. Ale abych je pořád jen nechválil, mají taky svoje chyby. V některých řadách bývá hodně "kovového nádechu". Hodně ty plechy řvou, ale to vím jen třeba o těch základních třídách co byly...tzn. expression, baris, ultimate, kappadokia... ale to není vyloženě chyba, protože se právě tohle může někomu líbit. Já ale hledám kultivovanější kusy...tak musím vybírat. U těch novějších emotion, impression, diamond fakt nevim, neslyšel jsem jedinej plech.
Taky mi dost vadily jejich Chiny. Hodně z nich co jsem slyšel bylo všechno, jen né ta klasická kaaaach čína.

Ale pořád se nemůžu ubránit dojmu že to jsou perfektní činely do jakékoliv muziky. Nemůžu říct že extrémně praskají, protože jsem ještě žádnej prasklej neviděl. Mají svůj specifický zvuk ,kterej nemusí sedět všem. Ale útočí na zaběhlé plechaře dobrou kvalitou a nižší cenou, což se mi líbí.

gorgano
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 28 lis 2006 22:37
Bydliště: Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od gorgano »

Koubasi, japak ti sedi do Paistury ten Anatolian??
(Teda myslim ze mas crash expression nemylim se???)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Koubas »

neseděl, prodal. oproti 2002 tomu něco chybělo, já bych to popsal jako plnost zvuku, ale nevim, jestli se tim normálně nemíní něco úplně jinýho. jinak, je jasný, že Paisty stojí dvakrát tolik a měly by hrát dobře za ty peníze.

gorgano
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 28 lis 2006 22:37
Bydliště: Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od gorgano »

Mels 16 nebo 18?

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Pajas »

Martin Vajgl píše:
Anatolian naturálně dvěma overheady, dále nikterak nemícháno


malý OT: Martine,ten crash(asi 16"),co máš vpravo nad ridem,je Baris nebo Ultimate?

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Gagarin »

mapexdrummer píše:Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem hihat do 6000Kč. Velice se mi líbí Anatolian Kappadokia 14". Co na ni říkáte? Popřípadě doporučte jinou. :)
Prodám Ti klidně moji Istanbul Alchemy Professional 13" Regular. Za 5500. Je hraná čtvrt roku kultivovaně ve zkušebně. http://www.sferabubeniku.info/viewtopic.php?f=23&t=5289

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Koubas »

gorgano píše:Mels 16 nebo 18?
měl sem 17", prodal sem ho Riftovi

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Martin Vajgl »

Pajas píše: malý OT: Martine,ten crash(asi 16"),co máš vpravo nad ridem,je Baris nebo Ultimate?
Baris :idea: :D

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Pajas »

Martin Vajgl píše:
Baris :idea: :D
díky,to jen abych v tom měl zvukově pořádek :wink:

rustty
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 05 úno 2008 22:52

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od rustty »

Muze se stat, ze je Anatolian nevyváženej?že prostě padá k jedný straně, která je tezsi??Ja jen jestli se to u turku muze stat, nebo jestli je to vyrobni vada, hodna reklamace ? :neutral:

rustty
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 05 úno 2008 22:52

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od rustty »

Mozna jsem se nevyjadril dost jasne.....jedna se o velkej tezkej cinel, a me prijde ze by to tak zrejme bejt nemelo...otazka je, jestli mi to vezmou na reklamaci, a druha otazka, jestli ma cenu to reklamovatt... :oops: pls poradte

Odpovědět

Zpět na „Anatolian“