Anatolian hihat

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Martin »

No tak pokud ten crash nějak nemění zvuk, nebo ti to nějak nebrání při hře, tak bych se na reklamaci vyprd. Přeci je to jenom ruční výroba, tak se může stát, že je někde o trošinku víc materiálu, není to jak strojní výroba. Spíš si zkus dát ten činel na nějakej rovnej povrch, jestli je dobře vyklepanej, jestli všude dolíhá, kvůli toho to taky může být a to už bych reklamovat zašel.

rustty
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 05 úno 2008 22:52

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od rustty »

Jo, to jsem zkoušel, vsude je perfektne rovnej a doliha, ale ta vaha tam proste zlobi...Vono je dost blby, ze na stojanu proste pada k jedny strane, no a kdyz hrajes, toci se ti dokola, ale vzdy zustava ta tezsi strana niz, takze jednou do cinelu bouchas tak, a kdyz se otoci musis bouchnout o nejakejch cca 5 cm vejs, pze ta tezsi strana je zrovna dal od tebe...no tohle jediny me vadi.. :roll:

MotorovaPila
Diskutér Sféry
Příspěvky: 149
Registrován: 20 zář 2006 15:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od MotorovaPila »

rustty píše:Jo, to jsem zkoušel, vsude je perfektne rovnej a doliha, ale ta vaha tam proste zlobi...Vono je dost blby, ze na stojanu proste pada k jedny strane, no a kdyz hrajes, toci se ti dokola, ale vzdy zustava ta tezsi strana niz, takze jednou do cinelu bouchas tak, a kdyz se otoci musis bouchnout o nejakejch cca 5 cm vejs, pze ta tezsi strana je zrovna dal od tebe...no tohle jediny me vadi.. :roll:
To už se tu někdy řešilo, zkus tvrdší a novej filc...

DavidSilveria
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2008 17:08

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od DavidSilveria »

Zdárec,ted budu prodávat,svojí hajtku Z-custom 14,protože se mě do ruky dostala Meinl MB10 soundwave 14 medium a tohle je zvuk,kterej mě učaroval :D ,ale Ride mam Baris 22 a jsem nadmíru spokojenej 8)

Kalik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 431
Registrován: 27 črc 2008 13:52
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Kalik »

...uz to tu bylo asi hodne krat, ale........ anatolian ultimate 13" regular vs. anatolian traditional 13" regular ..... ktera se vic hodi do hard rocku popripadne rocku .... ja bych rekl ze spis tam ultimate...co myslite vy...... ( vim ze je lepsi si do obou tuknout a poznam....ale i tak me zajimaji nazory ostatnich) :neutral:

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od lukemo24 »

mám Ultimate 17,18 skvělé crashe!!! a mám nový :mrgreen: :mrgreen: super 15"crash Baris!! Lahoda pro ouško mé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jako poslední sem dokoupil 18 china boy Ultimate :D :mrgreen: ,jinou čínu už nechci :mrgreen: Každej mě říká ty "vole" to je zvuk jak když práská bičem :D :D PS: Děkuju............ :lol:

Uživatelský avatar
odietamo_drummer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 262
Registrován: 28 srp 2008 20:49

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od odietamo_drummer »

rustty píše:Muze se stat, ze je Anatolian nevyváženej?že prostě padá k jedný straně, která je tezsi??Ja jen jestli se to u turku muze stat, nebo jestli je to vyrobni vada, hodna reklamace ? :neutral:
tohle se mi přesně stává u 16"crashe expression.
ze začátku sem myslel, že to je sedřenou trubičkou co se dává pod činel aby se na něm neudělala "klíčová dírka".
no trubičky sem koupil nové, ale i tak se mi ten crash na stojanu pořád pěkně vlní.
zatím to neřeším, no ale snad se mi tam brzy neobjeví nějaká ta prasklinka, jak furt třískám na to jedno a to samé místo.
jinak stojany i s filcy jsou uplně nové!

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od tomcorn »

Mně tohle kdysi dělal Zildjian 22" Earth ride, Sabian 20" B8Pro china,...... není to nic zvláštního, ani alarmujícího.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Žilkoslav »

Mám 20" Anatolian traditional ride a taky je stále stejně otočený. Strach o něj nemám, ale o crash bych se asi taky bál.

ToMik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 263
Registrován: 29 srp 2006 10:13
Bydliště: Plzeň

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od ToMik »

Mám 16" Baris crash...je taky křivej, ale mám ho rád! 8) :mrgreen:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od tomcorn »

Kdysi jsem měl úžasnej ride Istanbul Agop Turk. Díru neměl uprostřed pupku, byl šišatej, ale byl megageniální :mrgreen:

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od ZRNO »

tomcorn píše:Kdysi jsem měl úžasnej ride Istanbul Agop Turk. Díru neměl uprostřed pupku, byl šišatej, ale byl megageniální :mrgreen:
Jojo proto taky putoval ke mě:-) asi to vrtal šilhající turek :-)

sedi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 197
Registrován: 01 čer 2006 19:47
Bydliště: na Ostrove
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od sedi »

rustty píše:Muze se stat, ze je Anatolian nevyváženej?že prostě padá k jedný straně, která je tezsi??Ja jen jestli se to u turku muze stat, nebo jestli je to vyrobni vada, hodna reklamace ? :neutral:
Je to OT, ale nekde jsem se tu ptal na stejny problem (17" traditional crash), a emil doporucil zkusit poresit filcy. Mel jsem doma ruzne stojany, tak jsem tam nejak posachoval s filcema a je to lepsi (tusim tvrdci filcy pomohly, ale nejsem si jisty), uz se nenataci porad na stejne misto. Reklamaci tezko rict, nezkousel jsem to. Ale hlavou mi to stale vrta. Asi to bude ten vzorec cena/kvalita, nevim. Bral jsem to kdysi kdesi v Pze nove, ale jsem z Moravy.

Uživatelský avatar
bub7
Diskutér Sféry
Příspěvky: 168
Registrován: 15 pro 2008 22:49
Bydliště: Východní Čechy

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od bub7 »

Chtěl bych se zeptat Toma, čistě náhodou kdybych měl zájem o hi-hat složenou z spodní 13" ultimate a vrchní 13" traditional, šlo by tenhle požadavek pořešit?

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od tomcorn »

bub7 píše:Chtěl bych se zeptat Toma, čistě náhodou kdybych měl zájem o hi-hat složenou z spodní 13" ultimate a vrchní 13" traditional, šlo by tenhle požadavek pořešit?
Je to trochu hokej, ale dalo by se. Akorát to chce trefit kus, ne každých 13" je v Turecku stejně velkých :lol:

Uživatelský avatar
bub7
Diskutér Sféry
Příspěvky: 168
Registrován: 15 pro 2008 22:49
Bydliště: Východní Čechy

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od bub7 »

Děkuju za info, určitě se ozvu dopředu, až to bude aktuální. Ten zvuk mě hodně zajímá

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od drumn »

ToMik píše:Mám 16" Baris crash...je taky křivej, ale mám ho rád! 8) :mrgreen:
Mě se hodně líbí Istanbul Agop Sultan crash 14"

Dr.Ummer
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 02 lis 2008 13:14
Bydliště: Košťálov
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Dr.Ummer »

Kalik píše:...uz to tu bylo asi hodne krat, ale........ anatolian ultimate 13" regular vs. anatolian traditional 13" regular ..... ktera se vic hodi do hard rocku popripadne rocku .... ja bych rekl ze spis tam ultimate...co myslite vy...... ( vim ze je lepsi si do obou tuknout a poznam....ale i tak me zajimaji nazory ostatnich) :neutral:
Já si v úterý koupil Ultimate 13 regular - má příjemný a přesto konkrétní zvuk, který se mi fakt hodně líbil a proto ze všech kusů, které byly ve hře, zvítězila. Je ovšem důležitý podotknout, že ty Turci dělaj fakticky kus co kus jinej (zkoušel jsem jeden typ od istanbulu na dvou kusech a to prostě nejde) ... Tak tedy -> Ultimate bych si v klidu představil v jakýmkoliv žánru, ta moje zní skvěle (jinak bych si ji přece nekupoval), ale prostě zkusit a udělat si názor sám :-))

Kalik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 431
Registrován: 27 črc 2008 13:52
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Kalik »

Dr.Ummer píše: Já si v úterý koupil Ultimate 13 regular - má příjemný a přesto konkrétní zvuk, který se mi fakt hodně líbil a proto ze všech kusů, které byly ve hře, zvítězila. Je ovšem důležitý podotknout, že ty Turci dělaj fakticky kus co kus jinej (zkoušel jsem jeden typ od istanbulu na dvou kusech a to prostě nejde) ... Tak tedy -> Ultimate bych si v klidu představil v jakýmkoliv žánru, ta moje zní skvěle (jinak bych si ji přece nekupoval), ale prostě zkusit a udělat si názor sám :-))
Nazor jsem si udelal a mam presne tu samou jako ty. Je jasny ze zvukove budou trosku jinak od sebe. Moc se mi ten zvuk libi -> spokojenost ;)

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od jakas »

Martin Vajgl píše:
Anatolian naturálně dvěma overheady, dále nikterak nemícháno


co je to za hi-hat ? :)

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Martin Vajgl »

jakas píše: co je to za hi-hat ? :)

Expression Regular 13"

Uživatelský avatar
Fogel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 182
Registrován: 09 zář 2010 22:13

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Fogel »

stal som sa hrdym majitelom Anatolian passion regular hi-hat.. mam z nej radost :P :D

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Martin Vajgl »

Videa Anatolian již kompletní. Kdo má zájem, koukněte se


Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od Kubason »

jaktože tam není anatolian diamond 14" circle regular hi hatka :P
jakožto hrdý majitel budu hájit její práva

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Anatolian hihat

Příspěvek od jakas »

Tak jsem vlastníkem 14" Ultimate hi-hat a musím říct, že je přesně taková, jak sem si představoval :)

Odpovědět

Zpět na „Anatolian“