ultimate hell

Odpovědět
Uživatelský avatar
odietamo_drummer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 262
Registrován: 28 srp 2008 20:49

ultimate hell

Příspěvek od odietamo_drummer »

mel uz nekdo z vas moznost zahrat si na tyto cinely? lisi se moc od beznych ultimate? diky za jakoukoliv reakci

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ultimate hell

Příspěvek od ZRNO »

Tloušťka odpovídá cca neco mezi crash - medium crash , jsou hlubší ale tříštivější nez ultimate. V žádném případě u crashů nečekejte Heavy váhovou kategorii ta je pouze u ride.

Anthrax
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 27 dub 2011 11:10

Re: ultimate hell

Příspěvek od Anthrax »

Včera jsem si je dovezl domů a jsou super!!!Hajtka i crashe nádhernej zvuk,takovej příjemně turecko - evropskej :) Jsou docela tenoučký a lehoučký(crashe),stačí je pohladit nádherně břísknou-tudíš bych je nedoporučoval silovým mlátičkám! :) Jediný lehoulinký mínus bych dal "rajdu"-zvukově super,ale poněkud tišší.Všem jihočechům doporučuji navštívit prodejnu-"biciaperkuse.cz" v Č Budějovicích.Solidní jednání ,solidní týpek,ceny příznivé,skoro všechny modely Anatolian,nějaké Meinly a Sabiany....A za cenu 16000,-mám 14HH,16,17,18CR a 20RI.Prostě chcípám blahem a mohu vřele doporučit!!! :)))

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: ultimate hell

Příspěvek od Vojta Horák »

odietamo_drummer píše:mel uz nekdo z vas moznost zahrat si na tyto cinely? lisi se moc od beznych ultimate? diky za jakoukoliv reakci
Mám Ultimate Hell 14" hi-hat a nemůžu si jí vynachválit. Chtěl jsem hihatku, co se neztratí při sešlapu i bez nazvučení a tahle to umí, je sice váhově trošku těžší, ale s tím se mi líp pracuje. Má zvuk od Ultimate trošku temnější, dle mého názoru.

Odpovědět

Zpět na „Anatolian“