16“ Crash Baris nebo Expression?

Odpovědět
Kubin.X
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 29 led 2010 20:52

16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od Kubin.X »

zdravím,
rozmýšlím mezi těmahle dvěma řadami, ale nejradši bych vzal oba ale mám jenom na jeden tak bych chtěl poradit :wink:
jak sem to tu pročítal, tak sem občas viděl, že dokonce ste říkali že to je profi činel z té Expression
jaké na ně máte názory?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od Koubas »

profi činely jsou to oba, anatolian dělá pouze ručně vyráběný činely z jedný slitiny. je to jenom o tom, co preferuješ za zvuk, u anatolianu se nedá říct, že je jedna řada lepší či horší. můžeš narazit na špatnej kus z jakýkoliv jejich řady, je to daný ruční výrobou a stejný dva činely od týhle značky nemusí hrát stejně. proto ti doporučuju zajet do nějakýho obchodu a vybrat si podle zvuku, třeba nakonec odjedeš s něčim jiným. nechat si to poslat je trošičku risk.

Kubin.X
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 29 led 2010 20:52

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od Kubin.X »

jj dik
sem ještě přemýšlel o paiste pst5 ale vaše názory na ně byly takové...ledajaké :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od Koubas »

já nemám rád ty činely jako PST5 a podobný, ono to totiž nestojí málo, nehraje to moc a prodáš to jedině s větší ztrátou. radši mít nějakej začátečnickej plech za pár korun o rok dýl a přitom našetřit na něco, co opravdu hraje. hlavně ty turecký značky maji skvostný ceny. další řešení je pak bazar.

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od VladikS »

Tak ten 16" Expression mám ve verzi power a je to perfektní činel! Mám k němu ještě 18" medium Baris a ten je o dost níže laděný a díky tomu se skoro i míň prosazuje naž ta šestnáctka. Takže průraznost a vejšky bych hledal u toho expressiona... Zvuk jako takovej je lahodnej u obou :-)

Kubin.X
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 29 led 2010 20:52

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od Kubin.X »

no jo asi to padne na ten expression, ale ještě si ho zajedu vyzkoušet

Kubin.X
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 29 led 2010 20:52

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od Kubin.X »

a je ňáký výrazný rozdíl mezi medium a power? hraju rok a půl tak se nedivte že se tak ptám :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od tomcorn »

Kubin.X píše:a je ňáký výrazný rozdíl mezi medium a power? hraju rok a půl tak se nedivte že se tak ptám :D
Power má ostřejší atak, vyšší tón a méně se otevře při slabé dynamice.

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od Kubason »

já teda nemám přímo ani jeden :D
ale crashe mám Barise 14" a 17", a oba mi přijdou ostrý dost, pro někoho dokonce až moc, ale mně se to líbí :)

Uživatelský avatar
Kenny
Pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 10 lis 2008 21:25
Bydliště: Praha

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od Kenny »

Kubin.X píše:jj dik
sem ještě přemýšlel o paiste pst5 ale vaše názory na ně byly takové...ledajaké :D
Já mam PST5 thin crash 16" a právě k němu jsem chtěl dokoupit druhou crash.. nakonec jsem vybral právě anatolian expression 16, když sme je vedle sebe porovnávali s tou pst5 u Humlů, tak k sobě dost šly.. Ve zkušebně v celý sadě mi ale trrošku přijde, že ten anatolian vůči paistu zní až moc jako china.. Musim ještě odchytnout ve zkušebně nějakýho bubeníka ať mi na to zahraje a já si to poslechnu naproti bubnům..

Uživatelský avatar
DeathLife
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 06 kvě 2009 00:40
Bydliště: Uherskohradišťsko
Kontaktovat uživatele:

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od DeathLife »

Kubin.X píše:jj dik
sem ještě přemýšlel o paiste pst5 ale vaše názory na ně byly takové...ledajaké :D
já sem měl pst5 18" crash zárověn s 17" Baris(který mám pořád) a pst5 putovala do světa,protože měla na můj vkus šíleně uječený plechový charakter.Do této řady bych už asi nešel

Uživatelský avatar
Kenny
Pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 10 lis 2008 21:25
Bydliště: Praha

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od Kenny »

Tak už jsem konečně slyšel, jak to zní navenek, když na to někde hraje a PST 5 s Expression zní spolu dobře..

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: 16“ Crash Baris nebo Expression?

Příspěvek od jakas »

Tak mám 16" Baris a nemůžu říct, že by se mi nějak nelíbil, ba naopak :) takže za me Baris, ale chce si to dojít oťukat ;)

Odpovědět

Zpět na „Anatolian“