Stagg Blackmetal model Splash

Odpovědět
L4D4S
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 11 led 2006 17:44
Kontaktovat uživatele:

Stagg Blackmetal model Splash

Příspěvek od L4D4S »

Nemá někdo tudle činelu ?? Uvažuju o koupi...

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...skusal som, 8 je podla mna pekny kusok...

menat
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 17 čer 2005 09:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Stagg Black Metal splash 10''

Příspěvek od menat »

Už tady o tom cinelu psal myslim BLeviathan (tajemny splash :-))

Ja jsem si "tajemny splash" v pondeli koupil v Brne na Reissgove - a to sice 10'' (pro úplnost Stagg BMSM10). Taky se me zdal zajimavy. Libil se me jeho jemne nakraply zvuk. Trochu jako kdyz se rozklepne vajicko. Po kratkem krachnuti nasleduje temny dozvuk. Ten uz tak zajimavy neni. Tak tedy znel v obchode. Za ty love jsem se ale dlouho nerozmyslel.

Kdyz jsem ho zkousel se soupravou dost me zklamal. Moc se ve splashich nevyznam. Za svych 10 let co hraju jsem ho nepotreboval... ale je jasny, ze musi ten cinel byt slyset :-))))). Moje cinelaz sestava -troufam si rict - z jednech z nejhlasitejsich Paistu (HH alpha 14'' sound edge, 2002 power crash 18'', Ride/crash RUDE 22'') No a Staggovo krupnuti mezi nimi totalne zaniklo.

Myslim, ze by se uplatnil jako zvlastni suchy efektovy cinelik pro komornejsi hrani... na nahravani se asi nehodi. Bylo by moc slyset to kovove huceni. Napadlo me, ze by se zvuk mohl zmenit , kdyby se vycidil (asi rovnou vrtackou s brusnym kotoucem) a zbavil se te vrstvy hoven.

Rozhodne to neni cinel, kterej by jiskrive explodoval.
Me je jasne, ze ja potrebuju zase ten nejhlastiejsi splash na trhu. Ach jo.

Poradte neco do 3000,-!

P.S.: jeste musim dodat, ze navzdory te sade, co jsem do nej nasazel, cinel nikde nepraskl. slysel jsem velky kritiky na cinely Stagg a i v obchode me rekli, ze maj ne ne hafo reklamaci. Zalezi to asi kus od kusu.

Cernoch
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 17 lis 2005 21:05
Bydliště: Český Krumlov - České Budějovice - Horní Planá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cernoch »

tak naky power splash 14", myslim Meinl raker(lightning?) nebo paiste alpha

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

No jo no. Tak tajnej činel se odtajnil. :D Jsem na to tenkrát trochu koukal :shock: jak to bylo celý černý a divný... :oops:

menat
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 17 čer 2005 09:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

splash Paiste 12'' vs. Sabian 12''

Příspěvek od menat »

Tak jsem si nakonec poridil 12'' splash Paiste Alpha (jeste stara alpha). Meli v kseftu 2 kusy. Verte nebo ne, byl mezi nema rozdil nekolika tonu (nepoznam kolik), ale bylo to fakt slyset. Tak jsem si vybral ten vyssi.
Musim rict, ze je super. Je krasen slyset i v tom obrovskym hluku, co ve zkusebne nadelame. Basy zaniknou a vysvitnou ty horni frekvence a to docela silne.
Jenze ted jsem mel moznost koupit Sabian AAX Metal Splash 12'' z druhe ruky za stejnou cenu, jako ta nova Alpha a samozrejme jsem toho vyuzil. Ted je mam vedle sebe a asi tu Alphu prodam. Zni proti tomu Sabianu trochu humpolacky(coz koneckoncu nemusi bejt na skodu). Ale moc velkej rozdil mezi nema neni. Voba jsou fakt dobry. Sabian ma urcite pred sebou vic let zivota :o

Odpovědět

Zpět na „Stagg“