Stagg

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg

Příspěvek od Hans-Drums »

To máš pravdu,ale za necelý tři měsíce a takhle......... :D

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Stagg

Příspěvek od Diabollo »

Hans-Drums píše:To máš pravdu,ale za necelý tři měsíce a takhle......... :D
no jestli takhle dopadnul po 3 měsících :neutral: tos mu musel dávát solidní čočku.... Když sem já měl toho magica tak začal pomalu praskat asi po 2 letech a další rok to ještě šlo vystřihovat, pak sem měl toho stagga, ten mi začal praskat asi po roce, další rok sem stříhal a vrtal a pak sem ho prodal s amátkama :roll:

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg

Příspěvek od Kajda »

Marvin píše:...kazdej cinel jednou praskne 8-]
Každej činel MINIMÁLNĚ jednou praskne :lol: Praskaj všechny, Staggy i Paiste 2002 ...

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Stagg

Příspěvek od Diabollo »

I dvatisícedvojky :shock: :?: :?: já sem si je chtěl kupovat :twisted:

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Re: Stagg

Příspěvek od Marvin »

Kajda píše: Každej činel MINIMÁLNĚ jednou praskne :lol: Praskaj všechny, Staggy i Paiste 2002 ...
Ty rada chytas za... slovicka, co? :–)))))
Diabollo: I ty (Brute)!

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg

Příspěvek od Kajda »

To Marvin : Ano, já ráda chytám i za ..... slovíčka :mrgreen:
To Diabollo : To bylo míněno obecně, že každý činel může prasknout :wink: 2002 si kup, neprohloupíš :) Mě zatím prasknul z 2002 jen 16 crash, ale po několika letech ( já jsem totiž hroznej řezník :mrgreen: ), už mám zase nový. 2002 rozhodně nepatří mezi činely, které by praskaly více než ostatní 8)

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Stagg

Příspěvek od Diabollo »

kajda: však já vím ,to byl jen takovej ftíípek :twisted: :twisted:

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Když si to tak vemeš tak Staggy jsou určiě nejhorší. Magic je možná lepší já sem ho měl, ale asi je to věc vkusu :lol:

Šeďa
Diskutér Sféry
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2005 13:48
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg

Příspěvek od Šeďa »

Amati píše:Když si to tak vemeš tak Staggy jsou určiě nejhorší.
No já nevím, to máte všichni se Staggem jenom špatný zkušenosti? V minulosti mě popraskaly Amatky, Magicy i Meinl, pak sem si pořídil dva Staggy DH medium brilliant crashe 14 a 16, hrál sem je ve zkušebně i na koncertech a nikdy je nešetřil a nezacházel s nima zrovna v rukavičkách, nicméně dodnes je mám ve zkušebně a není na nich ani prasklinka ani jiné poškození (mám je cca 4 roky).
Dnes už bych si je nekoupil ale tenkrát to nebylo špatné řešení. Nevím, možná to dnes víc ojebávají...

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

To máš pravdu vždyť na ty blány se nedá hrát to je hrozný. Tady pomuže jen přeblanění. Ten harware se taky rozpadá. :mrgreen:

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Stagg

Příspěvek od Diabollo »

Amati píše:To máš pravdu vždyť na ty blány se nedá hrát to je hrozný. Tady pomuže jen přeblanění. Ten harware se taky rozpadá. :mrgreen:
:?: :?: myslel jsem, že se tady probírají činely... :)

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg

Příspěvek od Drumman »

Diabollo píše: :?: :?: myslel jsem, že se tady probírají činely... :)
Jako kdyby jsi ho neznal :wink: jinak uvazuju ze si koupil crash a chinu od staggu :twisted: jsem na to zvedavej :lol:

Jirka Michalik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 05 říj 2008 18:46
Bydliště: Dolní Rychnov (Sokolov)

Re: Stagg

Příspěvek od Jirka Michalik »

ale zase pozor, na činely stagg hraje bubeník Threshold a uznejte sami, že ten zvuk není zas až tak špatnej:
pak už je to taky otázka zvučení :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Stagg

Příspěvek od Koubas »

no já bych teda řekl, že ten zvuk ale neni dobrej

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg

Příspěvek od BóĎA »

zní to jak midi...

mskvr
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 26 říj 2011 11:01
Bydliště: Liberec

Re: Stagg

Příspěvek od mskvr »

Dostal jsem kdysi kdesi gratis 18" čínu stagg... Můj první činel (po hajtce) a zadarmo, no neber to :D . Řeknu jen to, že na jedný straně byla tlustá 0,8mm, na druhý straně byla ostrá, jak břitva, takže jsem se o ni parkrát říznul, když jsem ji blbě chytil.. Postupem času praskla, ale né napříč, nýbrž se oddělila po letokruhu, zhruba na prostředku poloměru. Celkem se divím, že nepraskla na hraně...

Jirka Michalik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 05 říj 2008 18:46
Bydliště: Dolní Rychnov (Sokolov)

Re: Stagg

Příspěvek od Jirka Michalik »

mskvr píše:Dostal jsem kdysi kdesi gratis 18" čínu stagg... Můj první činel (po hajtce) a zadarmo, no neber to :D . Řeknu jen to, že na jedný straně byla tlustá 0,8mm, na druhý straně byla ostrá, jak břitva, takže jsem se o ni parkrát říznul, když jsem ji blbě chytil.. Postupem času praskla, ale né napříč, nýbrž se oddělila po letokruhu, zhruba na prostředku poloměru. Celkem se divím, že nepraskla na hraně...
Co jsem tak četl, tak údajně když praskne po létech, tak je to chyba činelu (což se asi u staggu dá očekávat :D ) a napříč praskaj činely, když se s nima špatně zachází...

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg

Příspěvek od Medák »

Hans-Drums píše:No,Magic a Stagg si můžou podat ruce,Míval jsem Magic a takhle dopadl: http://sferabubeniku.info/viewtopic.php ... BE#p117423
No, já zase mám už 20" Magic Bronze asi pět let bez jedniný prasklinky. Používám ho už pouze ve zkušebně a rozhodně nešetřím. Magic Brass je z shit materiálu, takže to rychle popraská, ale to asi všechny mosazné činely.
Od Staggu jsem míval dva činely a životnost je opravdu mizerná - jsou to vyhozený peníze (nevím jak vyšší řady jako Myra, ty můžou mít lepší trvanlivost, ale za ty ceny, co se prodávájí bych to neriskoval). Pokud bych začínal a neměl moc peněz, tak bych se spokojil s tím co mám (např. Amati) a hlavně nekupoval levný šunty, který stejně o moc líp nehrajou a moc nevydrží. Lepší je našetřit na Turkish, Anatolian nebo nějakýho jinýho Turka (kromě rychle praskajících Alchemy)- za 10 tisíc máš dnes luxusní základní sadu plechů. A nebo šetřit dál a pořídit něco dražššího od Paiste, Zildjan nebo Sabian.

Odpovědět

Zpět na „Stagg“