Paiste 2002 SE vs. Paiste Signature SE

Odpovědět
Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Paiste 2002 SE vs. Paiste Signature SE

Příspěvek od jakas »

Chtěl bych slyšet vaše názory, co si myslíte o těhlech hajtkách a která si myslíte, že je lepší :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste 2002 SE vs. Paiste Signature SE

Příspěvek od Koubas »

měl jsem 2002 15" SE, rok výroby asi 75, byla úžasná, místo ní jsem si ale koupil signature power 14", toužil jsem po těžší ostřejší hajtce. v zásadě s obojím neuděláš chybu, lišit se budou ve slitině, zpracování bude stejně kvalitní. dobrý na těch vysokých řadách paistu je, že se výborně kombinujou, takže pokud se ti bude líbit hajtka Signature, neznamená to, že k tomu potom nebudou sedět crashe 2002. já mám Paisty namíchaný ze čtyř řad a myslim, že mám hezkej vyrovnanej heavy setík.

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Paiste 2002 SE vs. Paiste Signature SE

Příspěvek od jakas »

Koubas píše:měl jsem 2002 15" SE, rok výroby asi 75, byla úžasná, místo ní jsem si ale koupil signature power 14", toužil jsem po těžší ostřejší hajtce. v zásadě s obojím neuděláš chybu, lišit se budou ve slitině, zpracování bude stejně kvalitní. dobrý na těch vysokých řadách paistu je, že se výborně kombinujou, takže pokud se ti bude líbit hajtka Signature, neznamená to, že k tomu potom nebudou sedět crashe 2002. já mám Paisty namíchaný ze čtyř řad a myslim, že mám hezkej vyrovnanej heavy setík.
Děkuju moc, já se ptám právě proto, že sem 2002 ani signature neslyšel, ale slyšel jsem dimensions a podle mýho názoru je skvělá, tak se ptám co by mělo jaký vlastnosti a co je tý demensions podobnější :) a hodilo by se k sobě signature, 2002 a rude ? kupoval bych zřejmě z ebaye, na to máš jaký názor ?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste 2002 SE vs. Paiste Signature SE

Příspěvek od Koubas »

Dimensions se ve skutečnosti nikdy úplně nepřestaly vyrábět, 24" Mega Bell ride se teď jmenuje Rude Eclipse a skoro celej zbytek jsou ke koupení jako 2002. Pokud se ti líbí Dimensions, líbí se ti 2002 vyrobený po roce 2005, ketrý na sobě maji napsáno něco jinýho než jenom crash, medium crash, heavy crash, ride a hi-hat nebo SE, do tý doby byly v řadě 2002 dá se říct jenom klasický modely, potom, co se přejmenovaly Dimensions na 2002, v nich najdeš modely jako wild, crunch, cool a tak, i když už toho hodně taky ukončili.

Jinak základní charakteristika Dimensions je, že jsou to 2002 s použitím výrobních metod Signature (respektive hodně z toho byly jenom experimenty).

Dimensions power ride je snad nejlepší činel, co sem kdy měl.

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Paiste 2002 SE vs. Paiste Signature SE

Příspěvek od jakas »

Tak si asi koupim 2002 hi-hat a 2002 crashe a signature nebo dimensions ride, ale na ebeyi tam to vyjde mnohem lecinějc, i když bude poštovný 70 US. Dík :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste 2002 SE vs. Paiste Signature SE

Příspěvek od Koubas »

ještě počítej, že 20% z ceny včetně poštovnýho necháš na celnici.

Odpovědět

Zpět na „Paiste“