Paiste PST8

Odpovědět
dave_32
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2010 18:16

Paiste PST8

Příspěvek od dave_32 »

Zdravim, narazil jsem na ně na kytary.cz, nevíte jak to hraje ? podle mě to bude asi něco jako Alpha ale nevim :wink:

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Paiste PST8

Příspěvek od jakas »

Jelikož se začaly prodávat před pár dny, tak na 99% je nikdo neslyšel. Myslím si ale, že to nic úžasnýho nebude. Taky si myslím, že něco jako alpha, ale asi horší.

Uživatelský avatar
Kenny
Pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 10 lis 2008 21:25
Bydliště: Praha

Re: Paiste PST8

Příspěvek od Kenny »

Mají je už i v Musiccity.. Nezkoušel jsem, ale budu se porozhlížet po nový hajtce, zatím jsem byl rozhodnutej, že vyberu něco od Anatolianu. Ty PST8 asi budou horší co?

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste PST8

Příspěvek od Wind »

Na 99,5% budou.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste PST8

Příspěvek od Koubas »

budou jiný. nechtějte věčně srovnávat temný suchý turecký činely z B20 s ostrýma cinkavýma Paistama z B8. jasně, ty činely jsou srovnatelný cenově, ale tim to končí. tohle je maximálně střední třída, profi Paisty začínaji někde jinde. a za ty ceny nemůže výrobce, podívejte se, kolik stojí turecký činely na západ od nás. tam opravdu nemusíte vybírat podle ceny, ale podle osobního vkusu.
tohle se liší zpracováním i materiálem, ty PST8 si myslim, že budou ostřeji znějící činely, podobně jako alphy, suchý činely to rozhodně nebudou. takže pokud někdo hraje třeba tvrdší hudbu, můžou mu dokonce i sednout. ale furt je to samozřejmě řada spíš do začátků, kde se dá pořídit líp z bazaru.

dave_32
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2010 18:16

Re: Paiste PST8

Příspěvek od dave_32 »


tady je video z NAMM, mě se docela líbí hlavně Hi-Hat

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Paiste PST8

Příspěvek od Šupi »

Taky jsem na to video koukal, ale to ti o tom moc neřekne :(. Chce to oťukat ;-) - tak naběhněte do shopů a házejte sem recenze ;-)

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste PST8

Příspěvek od Jorjo »

Ale na první pohled vypadaj určitě líp než PST předchůdci :)

Milby
Diskutér Sféry
Příspěvky: 136
Registrován: 18 bře 2007 02:56
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Paiste PST8

Příspěvek od Milby »

Ahoj, osobně vlastním již 4tým rokem řadu PST 5.
Podle mne je to skoro to samé, ale inovuje se všude. Tudíž tyhle činely jsou tuším ručně klepaný- dřív byly strojně. Nevím..
Materiál drží, nikdy jsem s nima neměl mechanický problém, hrajou stále líp a líp, ale nejraději bych je prodal a koupil spíš Anatolie, nebo něco lepšího..
Na klubové, punkové a jiné koncerty, jsou jako dělaný :o)

Odpovědět

Zpět na „Paiste“