Paiste Boomers

Odpovědět
kloaka
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 04 dub 2008 00:04

Paiste Boomers

Příspěvek od kloaka »

Už jste je někde někdo zkoušel???...počítám, že to bude něco ve stylu Alpha Brilliant, jen s modrým logem...chci kupovat hi-hat + ride...ale stále váhám, zda koupit ověřený paistiky, či skočit do vod Turkishhe.

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od Wind »

Jestli žereš zvuk Paistů střední třídy a máš na to, kup si ty boomers... Jestli ne, tak v každém případě doporučuju Turkishe minimálně zkusit (počítej s tím že budeš muset vybírat dobré kusy)...

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od Žilkoslav »

Co sem viděl na videích, tak by tahle řada Bommer mohla hrát celkem solidně, viz http://www.youtube.com/watch?v=fWv6_7FBkag. Jestli seš na Paisty, tak si je kup. Turecký činely jsou zvukově něco úplně jinýho, někdo je má rád, jinej zase ne. Běž do obchodu, oťukej, vyzkoušej a uvidíš.
Já bych bral ty turky, pač získáš za málo peněz víc muziky. :wink:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od Koubas »

hi hat a ride bych si za ty peníze koupil z bazaru signature, ale i tyhle alphy zní dobře. jinak je to samozřejmě přesnej opak toho, co jsou turecký činely. ty alphy jsou naleštěný, ze slitiny B8, spíš těžší činely, tepaný jako modely power nebo heavy z jinejch řad, budou mít ostřejší zvuk, kdežto turci dělaji činely, který se daj rozdělit na temný a temnější. hraje to prostě jinak, jsou tam u Alph a turků dost podstatný rozdíly od začátku výroby až do samotnýho konce, v zásadě na těch činelech neni jediná věc udělaná stejně.

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od Wind »

Koubas píše:v zásadě na těch činelech neni jediná věc udělaná stejně.
Díra uprostřed? :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od Koubas »

tu maji oba, ale dělaji jí taky jinak

kloaka
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 04 dub 2008 00:04

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od kloaka »

to Koubas : právě kvůli tomu zvuku nad těmi Turkishema váhám ... do stylu, který se pokoušim hrát "crust / grind core" mi spíš seděj ostrý agresivní činely...asi budu muset zajet někam do Práglu do obchodu a tam to porovnat, pokud tam budou oba typy mít.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od Koubas »

je to možná jenom můj pocit, ale myslim si, že paiste dělá nejcinkavější ride činely. ono to souvisí s tim, že používaji jiný slitiny, než turci a zidljian.

kloaka
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 04 dub 2008 00:04

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od kloaka »

Tak jsem koupil ten ride + hihat a jsem spokojen....ostrej zvuk hihatky a pěkně cinkavej ride, když ho hraju přes hranu, tak ani nemá ten dlouhej dozvuk, takže jsem ten ride nemusel ani podlepovat, jak to někdo dělá ... prostě do toho punku ideální činely :D

Jirka Michalik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 05 říj 2008 18:46
Bydliště: Dolní Rychnov (Sokolov)

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od Jirka Michalik »

Mě by spíš zajímalo: Je tam nějakej rozdíl mezi "normální" alphou a tou boomer co do zvuku nebo je to jenom v tom modrým logu?

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Paiste Boomers

Příspěvek od Vozka »

...Modrá líp pohlcuje zvuk? :D

Odpovědět

Zpět na „Paiste“