Paiste RUDE

Odpovědět
Rychta
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 10 dub 2006 10:35
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Paiste RUDE

Příspěvek od Rychta »

Zajimaly by me naky poznatky k temhle plechum, slysel jsem je jen live na koncertu,ale zdalo se mi to OK.Laka me nakej Crash 16-18.

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...kukni si cenu a potom ta to mozno lakat prestane...
...aj mna to dovtedy lakalo...

Rychta
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 10 dub 2006 10:35
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rychta »

Napr. 17" Crash/Ride stoji 6.500,-.Nemyslim ze je to nejak extremni sazba.Staci zrat v praci rohlik s gothaiem a z dvou vejplat to uleju(klasika) 8)

Šeďa
Diskutér Sféry
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2005 13:48
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šeďa »

Taky si na ně myslím, zatím sem ale rád, že můžu rozsekat pár Staggů...

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Rychta: No, za rucne vyrebenej cinel tady v evrope je to dobra cena.. osobne bych skusil ty tenci crashe- tam by se mohla projevit vic barva.. no a pokud hrajes jak reznik, tak yb s je mohl driv rozsekat :)

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...tak sorry, ja som mal trosken skreslenu predstavu o cene asi, ale aj tak...to mas skoro 9000sk...trosken dost na mna...tolko ma stali vsetky moje plechy...a nie su az tak strasne, aj ked tie crashe rude by som bral...

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Bambus, kdybys přestal konzumovat chmelové výrobky, tak na to možná ušetříš a TO SE VYPLATÍ!!! :wink:

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...chmelove vyrobky konzumovat neprestanem v ziadnom pripade, to nech odo mna nikto nechce...
...mozno, ze je to trosku blba filozofia, ale myslim, ze na moje momentalne hranie mam plechy lepsie, ako mi treba...ale raz, az budem hrat "vyssiu ligu" sa nad tymi rudkami isto - iste budem zamyslat viac... :wink:

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

no bral by som nejaku soundwave hajtku...asi alphu, lebo na vyssie sa necitim...finacne aj umelecky:-)

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste RUDE

Příspěvek od Hans-Drums »

Minulej tejden jsem byl v Plzni v Houdkovi a Paiste RUDE tam mají. Zkoušel jsem si Ride a tuším že to byl Crash - Ten ride má fakt úžasnej zvuk,přišel mi takovej tmavej a prostě tak zajímavej,ale suprovej a vzhledově ještě hezčí než na obrázkách.Ten crash taky hrál jako bejk

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste RUDE

Příspěvek od Koubas »

nevim, co se děje, ale jsou teď často ve slevách, ať už na kytarách nebo tady http://www.hudebnicentrum.cz/

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste RUDE

Příspěvek od Koubas »

tak jsem dneska koupil na us ebayi 18" čínu, tak snad přijde v pohodě, ještě bych rád sehnal crashe a ride výměnou za ty, co mám teď, snad se někdo najde. kdybyste někdo měl zájem o výměnu, ozvěte se.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste RUDE

Příspěvek od DUMP »

Tý RUDE chiny nebudeš litovat, ostatní RUDE činely by pro mě asi nebyly, ale china je vyjímka. Před třema rokama mě vyšla asi na 8000, ale i tak nelituju.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste RUDE

Příspěvek od Koubas »

mně vyšla i spoštou na 159 dolarů, holt se aukce povedla

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste RUDE

Příspěvek od Koubas »

tak už jí mám, je jako nová. zvukově zajímavá, nejvíc by se ale asi hodila do nějaký elektroniky.

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Paiste RUDE

Příspěvek od DNK »

S těma cenama je to celý veselý....Před asi třema rokama jsem koupil PST5 Ride skoro za 4000,- a dne stoji kolem 2600,-...Holt jsem prohloupil. Prostě nasadí ceny a čekají, jak dlouho jim to lidi budou žrát. Giant Beaty jsou řekl bych na stejné úrovni jako 2002,ale stojí víc. Stačí říct, že na to hrál Bonzo a Nick Mason a lidi to tak prostě berou...

urquell
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 18 črc 2008 12:10
Bydliště: karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste RUDE

Příspěvek od urquell »

No já pár Rudánků mám a jsem max. spokojenej-zatim jediný plechy co držej-sehnal jsem všechny kromě hh z druhý ruky a 19"crash/ride je starej asi dost-z doby,kdy se Rude dělaly pod 2002kama....mam i 20" chinu,kterou milujou strunatci :lol: -prej to bolí....Jsou trochu míň citlivý (vzhledem k ohebnosti a tloušťce)Ale když se do nich člověk opře a rozezní je,tak je to dobrej rachot...Zkoušel jsem i 22"crash/ride používat jako crash při doprovodu a v malym klubu mi skoro převálcoval nazvučenou soupravu.Slyšel jsem i od kolegů co mají ty novější typy,že vydrží míň než ty starší kousky...každopádně DOPORUČUJU

Odpovědět

Zpět na „Paiste“