Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Odpovědět
Myšák
Pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 15 čer 2007 15:10
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Myšák »

???? Radu do života????pls
Už dlouho se rozhoduji mezi těmito jmenovanými ride....(Paiste-Twenty Ride 22".. ..Sabian HH 22" Rock)
ALe ALe,,,všechno má vždycky svý ale...a proto i teď mě to nevynechalo..
Nevím jaký vybrat.....CHci mít ride který bude mít při hře na tělo krásně konkrétní a cinkavý zvuk...a nebude tolik doznívat..
A proto si myslím že v tomto případě by mi vyhovoval určitě Sabian HH 22" Rock...jeho cena odpovídá kvalitě,ale to by se dalo říct určitě i o PAiste Twenty....Mám možnost jít i do Paiste Twenty Ride 22"...jinže to cinkání při hře na tělo už neni tolik konkrétní a čistý a docela doznívá....Ale je to už profesionální ride...ale nejhorší je také v tom že se nemám kam dostat abych si mohl vyzkoušet zvuky tich to dvou ride....Twenty jsem zaslechl na kytarách.cz ale po Sabianu jsem nějak nenašel..asi neumím hledat :mrgreen: :x a tak další otázka zní jestli nemáte někdo vlastní nahrávku Sabianu HH 22" Rock..a tak poraďte mi jak s tímto problémem,který je pro mě dost podstatný a v této chvíli docela dost neodkladný...Díky za odpovědi

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Koubas »

a proč zrovna twenty? proč ne třeba Paiste 2002 power ride? já ho mám, akorát s jiným logem a jsou to zcela konkrétní údery, který se daji vod tak těžkýho činelu čekat, navíc brutální pupek, naopak twenty je prostě univerzální ride s trochu tureckým nádechem.

a co nějakej AAX? Meinl Mb20?

Myšák
Pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 15 čer 2007 15:10
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Myšák »

NO Protože by to bylo přes kámoše...a byl by ten TWenty úplně novej a byl by za 6000...NO jenže chápej já nemám kam zajet...abych si mohl poslechnout nějaký ride..to je taky problém pač ještě řidičák v 16 nevydávaj :x

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Koubas »

no tak zkus příště formulovat jinak ten dotaz, vono je rozdíl vybírat nový činely za desítku a "kámoš sežene". ale pokud si četl tohle http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-tes ... opad~2007/
tak si myslim, že Twenty je přesně to, co nehledáš.

a výmluvy "v 16 řidičák nedávaj" si nech pro Karla Jarolíma, jednak v 16 se řidičák dává třeba na motorku, ale hlavně, když si chci utratit 6000, nezabijou mě dvě stovky za autobus nebo vlak.

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od ToP »

Myšák píše:???? Radu do života????pls
Už dlouho se rozhoduji mezi těmito jmenovanými ride....(Paiste-Twenty Ride 22".. ..Sabian HH 22" Rock)
ALe ALe,,,všechno má vždycky svý ale...a proto i teď mě to nevynechalo..
Nevím jaký vybrat.....CHci mít ride který bude mít při hře na tělo krásně konkrétní a cinkavý zvuk...a nebude tolik doznívat..
A proto si myslím že v tomto případě by mi vyhovoval určitě Sabian HH 22" Rock...jeho cena odpovídá kvalitě,ale to by se dalo říct určitě i o PAiste Twenty....Mám možnost jít i do Paiste Twenty Ride 22"...jinže to cinkání při hře na tělo už neni tolik konkrétní a čistý a docela doznívá....Ale je to už profesionální ride...ale nejhorší je také v tom že se nemám kam dostat abych si mohl vyzkoušet zvuky tich to dvou ride....Twenty jsem zaslechl na kytarách.cz ale po Sabianu jsem nějak nenašel..asi neumím hledat :mrgreen: :x a tak další otázka zní jestli nemáte někdo vlastní nahrávku Sabianu HH 22" Rock..a tak poraďte mi jak s tímto problémem,který je pro mě dost podstatný a v této chvíli docela dost neodkladný...Díky za odpovědi
a co voé domovský stránky s nahrávkama? Tam užs byl alespoň bajuško poslechnout?

xdust
Diskutér Sféry
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 01:40
Bydliště: Valašsko

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od xdust »

Zvuk Sabian HH 22" Rock Ride?
1.) Stránky Sabianu
2.) Mike Portnoy - pokud se nepletu, tak jsem ho neviděl s jiným ridem. Zkus http://www.youtube.com a hledat "Mike Portnoy".
Pěkně zvoní a nepřeznívá můj AAX 20" Stage Ride. Kdybych začal hrát i jazz, tak bych hledal právě něco trošku doznívajícího - mám zkušenosti s AA 20" Medium Ride, nebo asi něco z HH...

Myšák
Pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 15 čer 2007 15:10
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Myšák »

Jo o o...už jsem si vzpoměl že by to mohlo být na stránkách Sabianu...ježiši já snad nepřemejšlim...no jo nějaký zatmění... :D Ale tak jsem se rozhodl pro ten Sabian prostě ten se mi líbí...i ta 20" neni špatná ale když je to 22" tak ten zvuk je ještě víc cinakjící....takže pudu do něj.. :wink: :wink: A díky za lidi co si to tady přečetli a odpověděli :) :!: :wink:

edd
Pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 25 kvě 2006 17:37
Bydliště: Mutěnice

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od edd »

V utery sem mel moznost slyset nazivo Paiste Twenty 22" ride a muzu rict ze je to jeden z nejlepsich ride co sem kdy slysel. Myslim ze hrave posere toho Sabiana, ten Twenty ride je konkretni ikdyz ten dozvuk tam je, ale ten nicemu nevadi, prave naopak! dohromady to dava perfektni plny zvuk. Moc se mne libil i zvuk pupku, celkove twenty ride krasne proleze pres kapelu

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Karloska »

To si piš, že ho posere !

gorgano
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 28 lis 2006 22:37
Bydliště: Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od gorgano »

22" je podle mě moc...to bude doznívat vždy..!!

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Karloska »

Ride dělá ridem doznívání !!!

gorgano
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 28 lis 2006 22:37
Bydliště: Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od gorgano »

Karloska píše:Ride dělá ridem doznívání !!!
Tak to se neshodnem chlape...Kazdej ma prece ride rad jinak.. :mrgreen:

xdust
Diskutér Sféry
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 01:40
Bydliště: Valašsko

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od xdust »

Karloska píše:Ride dělá ridem doznívání !!!
Ani já bych to tak nezobecňoval.
Měl jsem ride, který hučel (dozníval) i když už jsem přešel na hihat. Hledal jsem něco jiného. Problém se vyřešil po zakoupení AAX 20" Stage, který cinká a nedoznívá. Chtěl bych se orientovat i jazzovým směrem a tam bych asi hledal něco jako HH 21"Vintage Ride, který naopak doznívá (viz nahrávky sabian).
Záleží na každém, co se mu líbí.

Chosé
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 331
Registrován: 22 lis 2004 20:50
Bydliště: Znojmo, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Chosé »

gorgano píše:22" je podle mě moc...to bude doznívat vždy..!!

20" je málo a 22" je už moc - proto volte 21" :D zlatá střední cesta :wink:

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Adam »

jo dozvuk je u ride dost důležitý třeba ten krásný dozvuk ticha který vytváří můj zildjian earth ride ...

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Rift »

Tak záleží kdo chce jaký zvuk. Když si někdo kupuje ride, tak by si ho měl poslechnout - zvuk se nedá moc popsat. Osobně mám rád těžší činely, takže spíš vybírám z modelů Rock/Power/...

Se svým 20" jsem spokojený. Mám ho na třech místech podlepený kousíčkem molitanu (i tak doznívá min. minutu!). Zvuk těla připomíná pupek. Pupek sám je ještě o něco hlasitější, průraznější a výš laděný. Prostě taková kovadlinka a to mi přesně vyhovuje.

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od Psyker »

Opet jen takovy dodatek po dobe - pokud chcete neco jakz takz korektniho od paiste(v ramci ride), tak si kupte 2002, protoze ty snese skoro kazdy. Jak je to cokoliv ze signature, nebo vejs, tak se to rozezni a z toho lezou udery na telo. Na life/nahravce to huceni ale nebude a zustane vyhoda signature bellu. Twenty je na tohle v ramci ridu podobna rada.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od gu-staff »

Chosé píše:20" je málo a 22" je už moc - proto volte 21" :D zlatá střední cesta :wink:
No já mám 21" Alchemy Raw Ride, a než bych čekal až ůplně dozní, jdu radši spát...

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Když Twenty tak 20"(Twenty Inches)!!!

Příspěvek od DNK »

Zdar, uvažuju nad koupí tohoto ridu, tak čekám na vaše doporuční, zkušenosti z domácí praxe a tak vůbec, jestli tento činel nějak blíže poznáte...

NPG
Diskutér Sféry
Příspěvky: 113
Registrován: 06 srp 2008 12:47

Re: Paiste-Twenty Ride 22" •VS• Sabian HH 22" Rock

Příspěvek od NPG »

Já se rozhodaoval mezi 20" a 21" a u mě vyhrál 21" ride, do konce měšíce si pro něj chci zajet až bude čas.
Maj je v Music-city, mysil že tam byla i 22" a snad i nějaký medium verze

//Mám na mysli Pasite Twenty ride :)

Odpovědět

Zpět na „Paiste“