co říkáte na činel PAISTE - PST 5 - CRASH velikost: 45cm / 1

Odpovědět
Lewr
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21 srp 2007 12:53

co říkáte na činel PAISTE - PST 5 - CRASH velikost: 45cm / 1

Příspěvek od Lewr »

Nevím zda ho koupit, rad bych ten činel využíval převažně jako ride,ale také jako 2 crash ,ale bojím se, zda na to bude dost odolný...

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: co říkáte na činel PAISTE - PST 5 - CRASH velikost: 45cm

Příspěvek od Šupi »

Na ty PST si kámo dost stěžuje - už rozsekal dva crashe. Ale zvuk to má fakt pěknej....je pravda že je to docela řezník, ale zkrátka nevdržěj tolik.

dewoitine
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 27 říj 2008 23:33
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na činel PAISTE - PST 5 - CRASH velikost: 45cm

Příspěvek od dewoitine »

Mně osobně se zvuk PST5 moc nelíbí. Myslím že za ty peníze pořídíš lepší, hlavně ve zde už 1000x vzpomínaných bazarech :)

sochi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 101
Registrován: 16 lis 2010 23:46
Bydliště: Liptovský Mikuláš, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na činel PAISTE - PST 5 - CRASH velikost: 45cm

Příspěvek od sochi »

mne zvuk tiez moc nesedi. nekupoval by som ich uz len z toho dovodu, ktory napisal tuto kolega vyssie

dewoitine
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 27 říj 2008 23:33
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na činel PAISTE - PST 5 - CRASH velikost: 45cm

Příspěvek od dewoitine »

Myslím, že když ty PST5 koupíš, velkou chybu neuděláš. Jenom by ses za to mohl za nějakou dobu mlátit do hlavy, když si poslechneš něco jiného, co je jenom o trošku dražší. Ale jsou to tvoje peníze :)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na činel PAISTE - PST 5 - CRASH velikost: 45cm

Příspěvek od Vojta Horák »

PST5 mi přijdou takový moc tupý. To už se mi víc líbily Alphy. Jinak co se toho crashe týče, to je nějaká ořezanina? Neviděl jsem standartní činely Paiste vyráběný třeba v 17,7 palcích :)

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: co říkáte na činel PAISTE - PST 5 - CRASH velikost: 45cm

Příspěvek od Vozka »

Když už to takhle nekromantíme - ten kámoš má asi dost zprasenou techniku, mně vydržel tři roky a prodal jsem ho v poho jako novej, kamarád dlouholetej hc bubeník ho má dýl a je taky bez problémů. Za dnešní cenu nový rozhodně tak špatný nejsou, ale asi bych už taky spíš risknul třeba ty Turkishe.

EL34
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 18 říj 2009 14:26
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na činel PAISTE - PST 5 - CRASH velikost: 45cm

Příspěvek od EL34 »

Jo jo, PST5 určitě hrajou jakš takš dobře ale být tebou vykašlu se na to a koupim bazarovej 2002 kterej ti vyjde s cenou na stejno a 2002 je zvukově neporovnatelně lepší než PST5. Taky nevím tyhle levnější crash/ridy.. Jako crash klidně ale jako ride to bude asi dost přezdržku. Měl jsem 20'' alechemy ART ride a jako ride podle mě vůbec nezněl ( znělo to jako bouchání do mosaznýho 14'' crashe ) , ale jako crash zněl dobře. Jako určitě bych se nebál paiste RUDE 18/ crash ride. Nebo 2002 crashe se daj dobře použít jako ridy. z řady PST 5 mám 16'' chinu a zní pěkně a dost zajímavě... ALE dnes už bych do takovéto řady nešel.. řadši si připlatím a koupím profesionální plechy...

Odpovědět

Zpět na „Paiste“