Paiste RUDE 18'' crash/ride

Odpovědět
EL34
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 18 říj 2009 14:26
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Paiste RUDE 18'' crash/ride

Příspěvek od EL34 »

Hraje tu někdo na Paiste RUDE?
Chci si pořídit paiste RUDE 18'' crash/ride a budu ho používat jako crash. Nevím jak bude znít 18'' ride.
Má tu někdo konkrétní zkušenosti s touto řadou? cokoliv... Podle ukázek na paiste.com mě přišel zvuk toho crash/ride lepší než thin crash a wild crash RUDE.
Ale Wild crash má zase lepší bell.
dají se modely RUDE sehnat v nějakém bazaru (použité)?. 2002 je všude spousta a RUDE ani jeden :-(

Koukal jsem,že existují starší a současné modely RUDE.
Ty současné nemají Na sobě bílý nápis Paiste 2002 a RUDE ale jen RUDE.
Které jsou lepší?
Vyplatí se kupovat činely v USA? Přislo mě to o hodně levnější..
Nebo ebay?
18''
18''

Joey Jordison
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 26 pro 2007 13:46
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste RUDE 18'' crash/ride

Příspěvek od Joey Jordison »

Na Paiste RUDE zatím nehraju a ani jsem je nezkoušel, ale musí být fakt dobrý. Sledoval jsem různý videa s činelama RUDE a asi nejlíp znějící mi přišel crash/ride, třeba zmiňovaný 18 crash/ride Já viděl kdysi jeden inzerát, kde prodával řadu RUDE, ale když se mrkneš na kytary.cz tak tam je mají :). No myslím že s tím nápisem je to jedno, řada RUDE je RUDE a ten nápis Paiste 2002 je tam navíc a na zvuku se nic nemění.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste RUDE 18'' crash/ride

Příspěvek od Koubas »

mám čínu 18", ta je perfektní, no a do tohohle crashe ride bych taky rád šel, ale musel by nejdřív někdo koupit, co mám teď.

EL34
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 18 říj 2009 14:26
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste RUDE 18'' crash/ride

Příspěvek od EL34 »

Mě by stačil jeden Rude-crash... Já vím že jsou na kytary.cz atd. ale to je zbytečně drahý...
Třeba na ebay jich je spousta za daleko nižší ceny.

Ale právě nemám zkušenosti jak se tam nakupuje..
Je to jako klasická aukce ale zajímá mě jak je to s platbou. Poštovný bude asi dost mastný ale to nevadí..
Takže k celkové vydražené ceně se připočte poštovný a CLO? . Kolik je tak to CLO? 19%? Když vyjde pošta do 1000,- tak to stejně je výhodnější...
Jak se to zaplatí? Nemám kartu. Ale mám účet.. to by mělo jít ne?

2 KOUBAS:

Hm taky mám na tu čínu chuť. Ale asi si časem pořídím 20'' 2002. Jaký činely máš teď?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste RUDE 18'' crash/ride

Příspěvek od Koubas »

přesně to, co mám v profilu. crashe mám 16 signature, ten je na mě malej. pak mám 20 dimensions a ten je na mě velkej. chci prostě 18".

Odpovědět

Zpět na „Paiste“