Paiste Dimensions

Odpovědět
Zell
Pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 23 kvě 2009 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Paiste Dimensions

Příspěvek od Zell »

Ahoj, hele, napište prosím, co víte o týhle řadě a o zvuku činelů (zejména crashe).
Na paiste.com jsem o nich nenašel zmínku, jinak na netu skoro taky ne.
Mám možnost koupit crash(e) právě z týhle řady, tak prosím o radu.
Díkes :)

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Paiste Dimensions

Příspěvek od Sam Jr. »

je to takovej hybrid mezi signature (tepání) a 2020 (slitina), několik modelů přešlo po zrušení výroby do série 2002.

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Paiste Dimensions

Příspěvek od Vozka »

Pravidelně jsem u učitele hrával na 14" a 16" thin crash a 18" fast crash, nadšenej jsem z nich doteď, protože mám hodně rychlý tenký činely rád. Jsou to takový typický dobrý paisty - rychlej, kultivovanej zvuk, perfektní atak. Maj skoro stejnej "design" jako signature, tak jsem předpokládal že to jsou jejich předchůdci.

Zell
Pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 23 kvě 2009 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste Dimensions

Příspěvek od Zell »

A 18" medium prototype crash?
jak to asi tak může znít? :D
Jako celkem ten název zní zajímavě, ale nevím...
Asi ho koupím, už podle toho, že říkáte že jsou dobrý......

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Paiste Dimensions

Příspěvek od Koubas »

tak ten prototyp nebude existovat v moc kusech, tam těžko soudit, ale já sám mám taky od Paistu jeden prototyp a je to špička. dimensions jsou super činely, který se vyráběly tušim od 2001 do 2005 a pak se přejmenovaly na 2002, totiž 2002 do tý doby byly jenom ty klasický a právě s ukončením dimensions se ta řady rozšířila do dnešní podoby. na dimensions si paiste prostě zkoušel modernější postupy zpracování na klasický slitině.
jinak já měl 20" power ride a ten byl luxusní (dneska se dělá power ride 24" v řadě Rude), pak jsem ještě měl 20" raw crash a ten byl úžasnej na doprovody. zkoušel jsem i 15" thin crash, ale bál jsem se, že bych ho rozmlátil, tak jsem ho nekoupil, jinak hrál taky dobře. rozhodně doporučuju, zvlášť za ty prachy, co za to ten člověk na hudebním bazaru chce.

Zell
Pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 23 kvě 2009 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paiste Dimensions

Příspěvek od Zell »

No super...tak mi dneska celej den nešel net a teď mu už chci napsat že je koupím...a hele, inzerát byl smazán....tak prostě blbej den, no, každopádně díky za vědomosti ;)

Odpovědět

Zpět na „Paiste“