Činely Meinl

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Cernoch píše:ja mam meinl MCS 16 crash a zvuk se mi zda skvelej, rychle reaguje a pritom ma silu. alorat me trochu zarazi ze de asitak 5 cm od okraje prohnout dolu s takovym tim plechovym pounk...
Ja mam taky MCS ale ze by sly 5cm od kraje prohnout to ani nahodou.

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

To: Cernoch
Hlavně, že jsi spokojenej... Pokud bys porovnával svůj činel s jinými pro-fi řadami, asi bys byl nemile překvapenej, ale nechám tě v tom. Jak říkám, hlavně, že se zvuk líbí tobě, to je důležité.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

mně se třeba líbí 20" ride magic brass, hlavně jako crash, asi si ho zase koupim zpátky. jinak k meinlům, asi si koupím tu Mb10 14" crash až budou na trhu, tipuju to tak na 2800-3000. líbí se mi vzhledově a podle zvuk. ukázky to bude sednout úplně přesně k anatolian expression.

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Možná půjdu časem taky do nějakého 14´´crashe nebo možná do 12´´splashe...ještě uvidím.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medák »

Koubas píše:mně se třeba líbí 20" ride magic brass, hlavně jako crash, asi si ho zase koupim zpátky. jinak k meinlům, asi si koupím tu Mb10 14" crash až budou na trhu, tipuju to tak na 2800-3000. líbí se mi vzhledově a podle zvuk. ukázky to bude sednout úplně přesně k anatolian expression.
Já jsem si zase teď koupil ride 20" Sabian B8 Pro. Starej 20" ride Magic Bronze jsem si dal jako crash a zní fakt dobře (za tu cenu dvojnásob). Ride Magic Brass jsem taky zkoušek místo crashe, ale nijak nadšenej jsem z toho nebyl.

Cernoch
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 17 lis 2005 21:05
Bydliště: Český Krumlov - České Budějovice - Horní Planá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cernoch »

Treba v hudebce hraju na Paiste 18 Power crash a zda se mi ze se do nej mussi jbat jak krava aby to hralo, i kdyz vim ze byl 3x drazsi, no. ale urcite by se teda nasly naky lepsi nez ten MCS :lol:
Mates: mozna je to tim ze je starej a u diry i letovanej pac naky prase to predemnou hralo asi na hrebiku a pak letovalo metodou "nalejt tam nakej rozskvarenej kus topeni" :cry:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

>> hubas: ty soundcaster splashe mi hodně připomínaji crashe, já mám 10 a je to bomba, až zas pujdeš do muzikeru, tak ho zkus, jinak myslim, že ta samá řada 12" stojí 2600, ta moje 10" stála jenom 1450.

Jenda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 326
Registrován: 10 črc 2005 18:26
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda »

Jenda píše:Hraje výborně,ale asi si na sebe budeme muset chvilku zvyknout.. :D
Taky jsem si nedokázal moc dobře představit jak ji uplatním v kapele.. Takový brutální zvuky... :D
Ale za ty prachy je to luxus... :wink:
Už jsem si na ní za těch pár dní parádně zvyknul... Hraje fakt skvěle... 8)

davegr
Diskutér Sféry
Příspěvky: 159
Registrován: 03 úno 2006 17:38
Bydliště: Gbely, BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davegr »

K tej vydýdži, kámoš má MCS-ky, a 16 crash už praskla 2x, HH ma provaleniny, a 16 chynu sa mu podarilo celu "prehnut", ale hned ju vratil do povodneho stavu a je uplne neposkodena.
Ale, je prevda, ze to toho strašne mlátí, takze ty činely nemožu zvladnut šecko, že.

spottik
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 10 led 2006 18:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spottik »

Ja mam Crash Meinl Classics 16" medium.... a nestažujem si.... ma celkom pekny zvuk... prijemny na pocuvanie... nie je to nijaka supa.. ale uzasny dozvuk..

Kupil som ju od svojho ucitela... Hral na nej asi dva roky, alebo tak nejako.. dost intenzivne, a jedine, co sa stalo, ze ju musel kusok vypilit.. bo trochu praskla... asi 5mm dlha prasklina na kraji...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

nemel ste uz nekdo nahodou tu cest s cinelama MB10????.....asi si budu obednavat td po brigade sadu kerou maj na muzikeru docela vyhodnou......je to ta s tim bell blast ride.....

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

tak sem koukal, kolik Mb10 stojí a málem mi vypadly voči :shock: nechceš si radši koupit třeba A Custom? (nebo Z :twisted: )

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

no....tak na muzikeru je sada 14 18 a 20 za 18000 oproti puvodnim 24.... Dvakrat sem jim psal jak by to bylo s dostupnosti ale asi maj nakej hromadnej zewling tak nevodepisujou..... Jinak s tema plechama mam ted docela bordel.... za tejden budu mit tricitku takze kupuju ty mb10 a iron cobru a po prazdninach budu mit jeste dvacet a poridim si nakej snare a druhej crash a chinu....rodice budou muset jeste trosku zasponzorovat k narozkam...

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

DUMP píše:no....tak na muzikeru je sada 14 18 a 20 za 18000 oproti puvodnim 24.... Dvakrat sem jim psal jak by to bylo s dostupnosti ale asi maj nakej hromadnej zewling tak nevodepisujou..... Jinak s tema plechama mam ted docela bordel.... za tejden budu mit tricitku takze kupuju ty mb10 a iron cobru a po prazdninach budu mit jeste dvacet a poridim si nakej snare a druhej crash a chinu....rodice budou muset jeste trosku zasponzorovat k narozkam...
pockej dumpe-nechtel jsi nahodou ted v lete nebo v zari navstivit istanbul?tam by se daly ty penize utratit za vic kousku...

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Chci se zeptat- mate tu nekdo od Meinlu hajtku 12" Gen-X safari ? Shanim nejakou druhou-nejlepe 12ku na efektove hrani. Popripade pokud ma nekdo sksuenosti s filter chinou z te same rady, tak by se mi taky informace hodily.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

2mysa ....chtel sem jet ale pocital sem s vice nez padesati tacema, nevedel sem ze z jistejch duvodu budu moc bejt ve skotsku jenom mesic, pristi rok si to lip osefnu a budu tady tri mesice, tak pak poletim do istanbulu. ted se sotva vejdu do par dobrejch plechu, noyho bubinku a dvojslapky

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

Jsou lepší MCS Meinly nebo Classics Meinly ?

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Dandy píše:Jsou lepší MCS Meinly nebo Classics Meinly ?
Na http://www.meinl.de/ jsou v hierarchii serii Classics nad MCS.

mycz
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 26 kvě 2006 22:06
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od mycz »

MEINL "14" medium classics za 1200,- myslite si, ze je to dobra cena?

mycz
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 26 kvě 2006 22:06
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od mycz »

je to cinel z 2. ruky

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...ja si dovolim povedat, ze ano :D
...keby mi 14 chybala, berem ju bez rozmyslania, ale nepotrebujem ju a potrebujem bubny vymenit...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

tak cekam az do drumshopu dorazi moje vysnena sada MB10, z muzikeru se mi ani po dvou mailech neozvali tak fuck off na ne...Nehlede na to ze drumshopaci ji budou mit skoro o lito levnejsi. Uz se tesim az se vysmeju tem svejm starejm rozmlacenejm amati plechum :D

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...len si mi potvrdil moj nazor na muziker...

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

DUMP: Já nerad nakupuju činely takhle přes net...výslednej zvuk bejvá kolikrát hodně jinej než na nahrávce. Radši si zajedu třeba do Prahy, kde jich je v Akcentu přecijen trochu víc, nebo to někde zkusim u známýho a podobně než koupim zajíce v pytli. I když teď jsem se nechal napůl Psykerem ukecat a budu od něj kupovat stejnej ride, co má on:)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

parada, rekli mi ze cinely pridou kazdou chvili ze sou objednany, a kdyz sem jim rek ze si je obednam uz ted at mi je poslo az pridou, tak mi najednou napsali ze je pro me zavazne obednali a ze budou do tri tejdnu, pricemz ja ted zadny plechy nemam a obednaval sem to s tim ze uz to maj nak osefly atd, tak nevim jestli cekat bo jim nasrat a jit do muzikeru koupit naky meinly ve sleve, s 18 tacema neco poridim..

Odpovědět

Zpět na „Meinl“