Činely Meinl

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od MACEK »

jakože k meinlu.... ja jsem si ted také objednal 14" a 16" crashe řadu HCS a mužu řict že sou lepší neš jsem čekal....držej perfektně....zvuk maj krásnej a ještě k tomu se ti pitomci na pokladně ošidili asi o 300kč takže jsem ještě k tomu vydělal :D :D

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od Hans-Drums »

Dneska mi přivezli Chinu Meinl Classics a ten zvuk se mi líbí,do naší hlasitý hudby to je myslím dobrá volba

ejzy
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12 zář 2007 16:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od ejzy »

Hans-Drums píše:Dneska mi přivezli Chinu Meinl Classics a ten zvuk se mi líbí,do naší hlasitý hudby to je myslím dobrá volba
Do hlasity hudby tvrdsich stylu spis Meinl Raker, bys koukal co dokaze 15'' soundwave... :wink:

Stýv
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 301
Registrován: 04 črc 2008 09:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od Stýv »

Nevím, na rakery sem nehrál, ale tu meinl classic vidím do tvrdší hlasité hudby jako dobré řešení :wink: Já budu časem kupovat chinu meinl byzance :) v muzikeru za 4479Kč !!!

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od lukemo24 »

koupil jsem po dlouhé době Meinl MB 10 medium ride a jsem moc spokojenej a ještě jsem prodal Z-custom hh a vzal Sound caster custom 14 soundedge a vím,že hh jsem už našel.......takovejhle zvuk jsem hledal sakra dlouho......ale našel........ :mrgreen:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Činely Meinl

Příspěvek od Koubas »

schneider z rammstein hrál nebo snad ještě hraje taky tuhle hajtku a k tomu ride Mb20, což je dražší obdoba, a na těch posledních dvou albech zněji tyhle meinly moc dobře. taky sem kdysi po těch soundcasterech pás, zvlášť v dobách výprodeje v Muzikeru, tehdy mi těsně utek za 4200 novej Soundcaster ride tušim heavy bell :shock: nakonec sem vzal aspoň za 1200 Soundcaster 10" splash, byl luxusní. koukal sem, že některý kusy tam občas zlevňujou a dá se z těch meinlů z výprodeje poskládat moc hezká sada za ceny nějakejch Sabian B8pro.

P.C.
Diskutér Sféry
Příspěvky: 181
Registrován: 21 čer 2005 13:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od P.C. »

Raker nebrat. Jak uz tu nekdo zminoval od Amunu vejs !

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od tomcorn »

Rakery byly celkově nejúspešnější a nejdéle vyráběnou řadou Meinl (informace od Bernieho, hlavního export managera MEINLu), rozhodně to byla velmi vydařená řada pro rock / heavy použití, spousta zásadních metalových desek na ně byla nahrána (starý Helloween, atd..), slovo "nebrat" bych k nim rozhodně nedával.

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od Hans-Drums »

Raker mám splash a nemůžu si ho vynachválit,ono ne každej Raker se nemusí líbit.Ale ten pleš je povedenej.To byl hlavní důvod,proč jsem od jeho pořízení zůstal u značky Meinl

Daniel
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2006 08:40
Bydliště: Bratislava

Re: Činely Meinl

Příspěvek od Daniel »

Tiez sa musim Rakerov zastat...mam 16"medium crash...a zatial co som okolo nej povymienal plechy co ma po case zvukovo prestali oslovovat, pri tejto crashke ma to nikdy nenapadlo...proste je skvela :) ...ak bude niekto predavat 18 crash,,,tak sa prvy prihlasim :o)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Činely Meinl

Příspěvek od Koubas »

tomcorn píše:Rakery byly celkově nejúspešnější a nejdéle vyráběnou řadou Meinl (informace od Bernieho, hlavního export managera MEINLu), rozhodně to byla velmi vydařená řada pro rock / heavy použití, spousta zásadních metalových desek na ně byla nahrána (starý Helloween, atd..), slovo "nebrat" bych k nim rozhodně nedával.
mně se ale zdá, že za tu dobu, co se dělaly, se objevilo spoustu nových řad, který šly u Meinlu dost nahoru, Rakery se za ty léta prakticky nehnuly, objevily se podobně zaměřený Amuny. nicméně v porovnání se stejně drahejma sabianama, zildjianama a paistama to byly vždycky zajímavější činely. jejich jasná výhoda je v tom, že byly jednoznačně zaměřený na jeden styl, zvuk, zatimco všichni ostatní výrobci se snažili bejt univerzální, což u levnýho činelu znamená o ničem.

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od lukemo24 »

Od Meinlu hraje MCS sada na ty penízky oprvdu skvěle a pak prosím brát až od MB8 a výš.......... 8)

Trewis
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15 dub 2009 01:25

Re: Činely Meinl

Příspěvek od Trewis »

Nevíte někdo kde mají větší výběr Meinl činelů? Rád bych si je vyzkoušel, ale zatím jsem nenatrefil na žádnej obchod, kde by byly k mání přímo na prodejně.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od Slowmeda »

Trewis píše:Nevíte někdo kde mají větší výběr Meinl činelů? Rád bych si je vyzkoušel, ale zatím jsem nenatrefil na žádnej obchod, kde by byly k mání přímo na prodejně.
K-audio jsou dovozci mají krám a tam toho spoustu :)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Meinl

Příspěvek od Vojta Horák »

MB 10 jsem oťukal celou sadu... No parádní no :)
A ta hihata co tu povidal Lukemo, tak tu mi taky půjčil a je lepší než z MB 10 :) Je fajnovááááááá

Odpovědět

Zpět na „Meinl“