činely Ufip

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od kohy »

Tak abych řekl příznivcům těchto činelů, musím říci, že tyto činely jsou některými považované za ještě lepší jak sabian, a jsou také o něco levnější

A abych potěšil: Tyto činely se brzy budou, dá li pán bůh, dovážet do ČR, ale to minimálně až příští rok

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od Martin »

Musím říct, že Ufipy jsou výborné činely. Moc kousků jsem sice neslyšel, ale co jsem slyšel, bylo výborné. Známý si teďka nedávno sehnal z bazaru hi-hatku Ufip za 1000,-, od nějakého neznalce, a jak jsem jí vyzkoušet, tak jsem si z ní sednul na prdel.

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Re: činely Ufip

Příspěvek od Marvin »

kohy píše:Tak abych řekl příznivcům těchto činelů, musím říci, že tyto činely jsou některými považované za ještě lepší jak sabian, a jsou také o něco levnější

A abych potěšil: Tyto činely se brzy budou, dá li pán bůh, dovážet do ČR, ale to minimálně až příští rok
Prosimpekne a kym? :-o Jsem na ne celej nazhavenej, k thomannovi se mi kuli jedny rade (Class) nechce vyrazet a nejblizsi jinej kram je v Krakowe. Uz jen ta technologie, kerou to delaj... To proste musi fyzikalne fungovat jaxvine. :-]

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od kohy »

Tak můj učitel teď pojede do Itálie do té fabriky, kde budou vyjednávat kontrakt. Pokud si jeste tak měsíc počkáte, dočkáte se činelů Ufip na domácí půdě. Tyto činely se budou moci poslechnout v hudebninách ve Žďáře nad Sázavou a ještě v jakýchsi hudebninách u Olomouce. Ale ještě tu nejsou, abyste zbytečně nejeli přes půl republiky.

Až sem tyto činely doputují, tak vám ještě pisnu

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Re: činely Ufip

Příspěvek od Marvin »

To se prosimte ozvi.
My tedka hrali ve fr a baskicku a ve vsech shopech, psanejch jako distributori Ufipu, nic nebylo. Prej je s nima desna domluva, s tema spagetakama. Tak preju vic stesti a nam konecne ty plechy :–)

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od kohy »

Marvin píše:To se prosimte ozvi.
My tedka hrali ve fr a baskicku a ve vsech shopech, psanejch jako distributori Ufipu, nic nebylo. Prej je s nima desna domluva, s tema spagetakama. Tak preju vic stesti a nam konecne ty plechy :–)
Jo, kde si je kupoval ? U Thomanna ?? Jinak jestli se budou dovazet, to jeste nejni jisty. Kdyz melo dojit akorat k poslednimu kroku, a to k podpisu smlouvy, tak se najednou uplne prestaly o vse zajimat. Jeste s nema jedna muj ucitel, tak doufam ze to vyjde.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od Vojta Horák »

kohy píše: Jo, kde si je kupoval ? U Thomanna ?? Jinak jestli se budou dovazet, to jeste nejni jisty. Kdyz melo dojit akorat k poslednimu kroku, a to k podpisu smlouvy, tak se najednou uplne prestaly o vse zajimat. Jeste s nema jedna muj ucitel, tak doufam ze to vyjde.
Nepise, ze by je mel :)

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Re: činely Ufip

Příspěvek od Marvin »

Jo, kde si je kupoval ? U Thomanna ?? Jinak jestli se budou dovazet, to jeste nejni jisty. Kdyz melo dojit akorat k poslednimu kroku, a to k podpisu smlouvy, tak se najednou uplne prestaly o vse zajimat. Jeste s nema jedna muj ucitel, tak doufam ze to vyjde.
Nepise, ze by je mel :)
:–))) Nepisu ze je mam. U tomana maj akorat radu Class a to zas kuli tomu tam jezdit se mi nechce.
Ale jsem cimdalvic smiren s tim, ze do ty Pistoie budu osobne muset. A asi si vemu i pistoili...

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od myša »

Včera jsem měl možnost si zahrát na činely UFIP - hh, crashe, splashe a jeden z ridů byly ze serie Class, druhý ride byl z řady jiné, podstatně temnější a tišší a pak tam ještě byla china řady Experience. Všechny plechy velice muzikální a na profi úrovni zpracované, každý kus opravdu HRÁL. Měl jsem z nich velmi dobrý pocit a celkově ve mně vzbudily důvěru, že snesou i hodně tvrdé údery. Vřele doporučuji a na zastoupení v ČR se velice těším.

Gilnar
Diskutér Sféry
Příspěvky: 121
Registrován: 25 bře 2009 17:30
Bydliště: Praha

Re: činely Ufip

Příspěvek od Gilnar »

Teď už je nabízejí na kytary.cz. Ale vypadá to, že jsou jenom na objednání - na skladě nic (?) ...
Chtělo by to se tam zajít podívat.

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od kohy »

Dobrý den, NEDOPORUČUJI Vám kupovat činely z internetových obchodů. Ceny jsou oproti cenám na http://www.ufip.cz předražené. Doporučuji domluvit se přímo s distributorem činelů Ufip s panem Orlem (kontakt najdete na http://www.ufip.cz úplně dole v "hlavičce"). Má ve zkušebně mnoho modelů k vyzkoušení.

Mimochodem činely Ufip měli test v březnovém čísle časopisu Music store, a dopadly líp než dobře.

Premdus
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 09 úno 2011 21:44
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od Premdus »

http://kytary.cz/ufip-ts-16-tiger-crash/HN108917/

celkem jsem na to čuměl =) ... je to netradiční a jelikož jsem takovej bubeník-páv (co se rád odlišuje, ukazuje a vedle hraní je mu důležité i kravení za soupravou) tak jsem měl šeredně velký zájem =).
A však říkám si zda je to kvalitní a jde mi o to, aby to zvukově nekrylo ten muj temný zildjian a chinovitý alchemy =)

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od onehalph »

Premdus píše:jsem takovej bubeník-páv
hehehe - tak to je soda :-)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: činely Ufip

Příspěvek od sasa »

mám kompletní sadu UFIP od http://www.UFIP.cz Libora Orla, který je mimochodem děsně fajn - 20" ride Bionic medium, crashe 16+19" bionic, splashe 10+12" class, Chinu 18" experience, hi-hat 13"extatic - čilnely trestám opravdu řádně a techniku úderu příliš neřeším (přijďte se podívat na koncerty The ROCKERS + mnoha dalších kapel) krom toho že ty činely opravdu hrajou velice dobře, tak se zdá že vydrží také hodně moc - technologie rotačního lití je skvělá a ty plechy prostě hrajou - takže doporučuju se obrátit na Libora a udělat si výlet do Žďáru n. S. - vyplatí se to, nebudete litovat. Měl jsem vybraný plechy jinejch firem, ale pak sem si poťukal UFIP a rozhodně nelituju - žádná propaganda, prostě si tam zajeďte a uvidíte sami...

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od Karloska »

Já mám 2 Classy crashe a teda je to pecka jak sviňa. Vážně dobré činely za dobré peníze. Sašo, co ta Extatic Hajtka, jak to hraje ? Silně o ní uvažuju ! Dík a čus.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: činely Ufip

Příspěvek od sasa »

hajtka luxus, jinak bych si jí nekupil.

myspik
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 22 zář 2011 22:35
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od myspik »

Kohy: Tak můj učitel teď pojede do Itálie do té fabriky, kde budou vyjednávat kontrakt. Pokud si jeste tak měsíc počkáte, dočkáte se činelů Ufip na domácí půdě. Tyto činely se budou moci poslechnout v hudebninách ve Žďáře nad Sázavou a ještě v jakýchsi hudebninách u Olomouce. Ale ještě tu nejsou, abyste zbytečně nejeli přes půl republiky.

Až sem tyto činely doputují, tak vám ještě pisnu

Už mám od Libora Orla ze Žďáru nad Sázavou hi-hat UFIP TIGER 13"...V pondělí si jedu pro CRASHE od UFIPU...16"18"..a ještě oťuknu 17"...Ta 18" zněla naprosto parádně..Suprová do rockové a tvrdší muziky.. Kdybych měl více financí, tak bych šel do BIONIC..Původně jsem měl kupovat chinu BIONIC, ale zršuil jsem objednávku. Myslím si, že je to parádní věc dojet si jen tak k člověku a oťuknout si to ve zkušebně. Navíc kamarád u něj kupoval crashe řady CLASS..Nemůže si to vynachválit..

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: činely Ufip

Příspěvek od Koubas »

kdyby měl někdo zájem, mám tu navíc hajtku 14" Class s extra heavy spodkem a lehkým topem, ve spodku jsou navíc 2 díry jako třeba v Quick Beat, pak tu mám 8" splash Natural.

maelt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 104
Registrován: 25 črc 2011 17:20

Re: činely Ufip

Příspěvek od maelt »

Kolik bys chtel za ten splashik? :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: činely Ufip

Příspěvek od Koubas »

litr

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od Medák »

Podle ukázek na Youtube ty činely znějí parádně! By mě zajímalo, jestli opravdu díky tomu rotačnímu lití vydrží víc nebo je to jen marketingová vějička. Rozhodně zajímavá značka.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: činely Ufip

Příspěvek od sasa »

já nevim jestli je to vějička, ale mám od nich dva splashe myslim 8 a 10 a sou to z řady class, mám je už rok a trestám je věru nehorázně, kdo viděl koncerty the rockers ví, že se s tím moc nemazlím, a zatim držej - před tim sem měl splashík od sabianu a mrtě od istanbulu a všecky šly do kopru do dvou měsíců..... těm classum jsem dával tak měsíc maximálně dva a furt držej uplně bez problémů..... takže něco na tom asi bude.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: činely Ufip

Příspěvek od Koubas »

ten splash z řady natural, co jsem prodával, byl vyrobenej v 90. letech, držel fest, teď už patří jazzmanovi.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: činely Ufip

Příspěvek od Medák »

sasa píše:já nevim jestli je to vějička, ale mám od nich dva splashe myslim 8 a 10 a sou to z řady class, mám je už rok a trestám je věru nehorázně, kdo viděl koncerty the rockers ví, že se s tím moc nemazlím, a zatim držej - před tim sem měl splashík od sabianu a mrtě od istanbulu a všecky šly do kopru do dvou měsíců..... těm classum jsem dával tak měsíc maximálně dva a furt držej uplně bez problémů..... takže něco na tom asi bude.
Koubas píše:ten splash z řady natural, co jsem prodával, byl vyrobenej v 90. letech, držel fest, teď už patří jazzmanovi..


To zní dobře! Až budu kupovat nový činely, určitě UFIPy neopomenu zahrnout do výběru.

Odpovědět

Zpět na „UFIP“