Ufipy na území Čech

Odpovědět
kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Ufipy na území Čech

Příspěvek od kohy »

Tak jsme se dockali, Ufipy se prodávají i na území našeho malého státečku
Odkazuji na inernetovou stranku: http://www.ufip.cz

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Ufipy na území Čech

Příspěvek od sasa »

přátelé včera jsem byl na nějaký ty Ufipy poťukat a odjel jsem s novým Ridem 20" (exstatic light) - z celý tý škály co jsem ťukal mne bavil snad každej činel (to se opravdu nikdy nestalo), mám vybranou i hajtku a crashe a možná koupim ještě jeden ride do něčeho tvrdšího (ten bionic)- ty činely jsou fakt špičkový - komu jde o zvuk a ne jen o značku ať o tom vážně přemejšlí..... já mám jasno
PS: kdo chce nechť se mrkne do mýho profilu, mám tam nějaký činely (alchemy, istanbul, sabian) a všecky je prodávám, tak mě zkontaktujte na ceně se dohodnem,....
UFIP RULEZ!!!

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Ufipy na území Čech

Příspěvek od Vojta Horák »

sasa píše:přátelé včera jsem byl na nějaký ty Ufipy poťukat a odjel jsem s novým Ridem 20" (exstatic light) - z celý tý škály co jsem ťukal mne bavil snad každej činel (to se opravdu nikdy nestalo), mám vybranou i hajtku a crashe a možná koupim ještě jeden ride do něčeho tvrdšího (ten bionic)- ty činely jsou fakt špičkový - komu jde o zvuk a ne jen o značku ať o tom vážně přemejšlí..... já mám jasno
PS: kdo chce nechť se mrkne do mýho profilu, mám tam nějaký činely (alchemy, istanbul, sabian) a všecky je prodávám, tak mě zkontaktujte na ceně se dohodnem,....
UFIP RULEZ!!!
Huh, tak od tebe je to inspirující, jelikož teď dumám co pořídim nadále, tak Ufipy do výběru zahrnu :)

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ufipy na území Čech

Příspěvek od onehalph »

UFIP si pujdu rad taky jeste poslechnout - je to tak asi 7 let, co jsem se nad nema celkem rozplyval ve Vidni - ale je fakt, ze jsem se nakonec zalekl toho, ze to nikdo nezna a ze dalsi velka neznama je to, jak to bude treba s trvanlivosti a vydrzi ...

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Ufipy na území Čech

Příspěvek od Vojta Horák »

onehalph píše:UFIP si pujdu rad taky jeste poslechnout - je to tak asi 7 let, co jsem se nad nema celkem rozplyval ve Vidni - ale je fakt, ze jsem se nakonec zalekl toho, ze to nikdo nezna a ze dalsi velka neznama je to, jak to bude treba s trvanlivosti a vydrzi ...
No clovece asi jsou uz osvedceny co jsem tak cetl.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Ufipy na území Čech

Příspěvek od sasa »

používají tzv. rotační lití takže rovnoměrný pnutí by mělo být zaručeno z čehož plyne, že by to asi mohlo vydržet, ale uvidíme.... každej činel se dá rozsekat!! (teda krom atletovo Earth Rideu od Zildjianu, ten by přežil nejspíš všechno)....

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ufipy na území Čech

Příspěvek od onehalph »

Noiselord píše: No clovece asi jsou uz osvedceny co jsem tak cetl.
Pisu - to probehlo pred asi sedmi lety - to moje dilema :-)

Odpovědět

Zpět na „UFIP“