Činely Amati

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Činely Amati

Příspěvek od Dandy »

Čau lidi :arrow: Jaké máte zkušenosti s činelama Amati ?? Jsem začátečník a potřeboval bych vědět jakou mají životnost a zvuk.. Mám pouze hi-hatku a crash a scháním buď ride nebo crash/ride.. Uvažuju o Paiste101 (popřípadě 202) a nebo Amati.. Prosím napište své zkušenosti.. :wink:

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

:) chtěl bych slyšet váš názor na tento činel :arrow: http://www.hudebnicentrum.cz/inshop/scr ... nd=5183385

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

No radeji bych sel do tech Paiste 202 nez do Amati.
Amati maj hroznou povrchovou upravu a i ted ty nove hodne oxyduji.
Amati shit = nebrat.
Proste kup si nejaky bronzovy cinely ale urcite ne amati.

Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Squeez »

hele hele brzdi, tenhle 20" rajd zrovinka nahodou mam :mrgreen:

podle me hraje dobre, to je tim ze s cinelama nemam valne zkusenosti :mrgreen:

a da se crashovat

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

aha.. no a má dobrý zvuk ?? prosím napiš co si o tom činelu myslíš.. uvažuju že si ho koupím.. :) :wink:

petr
Diskutér Sféry
Příspěvky: 153
Registrován: 29 říj 2005 14:05

Příspěvek od petr »

Dandy: minimálně hihat amati bych koupil, takovou tu 15", ta je dobrá. ride bych taky zvolil amati, musíš ale vybírat. hlavně nekupuj ty stříbrné. crash ten 201 paist. Tedy pokud máš omezené peníze, a nemužeš dát víc.

Albi
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 13 srp 2005 19:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Albi »

Souhlas s hihat 15" Amati.. doporučuju... koupil jsem ji jen tak na přehoz hadrem a cvičení do paneláku a zjistil jsem že budu muset zkontrolovat jestli náhodou neni lepší než moje Zildjian Scimitar rock bronze.. :wink:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

hej, tu sem ti střelil já! ta nebyla vůbec zlá za ty prachy.

myslim, že Dandy shání ride, ne hihat. koupil bych něco jetýho, teď byl na fnderu ride Alchemy ART za 2000, to je docela dobrý.

petr
Diskutér Sféry
Příspěvky: 153
Registrován: 29 říj 2005 14:05

Příspěvek od petr »

Koubas píše: myslim, že Dandy shání ride, ne hihat. .
sory, přehlédl jsem to.

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

No já scháním buď Ride nebo Crash/ride :) .. A chtěl jsem vědět jaký názor máte na Amati.. Já s tím sice nemám zkušenosti ale myslím si že ty Amati nemusí být špatné už vzhledem tomu že jsou bronzové (nebo aspoň ten ride na který jsem hodil odkaz :wink: ) ale taky nevím jestli nemám radši zkusit paiste201 jenomže na ně nemám nejspíš dostatek peněz.. Headliner se mi zdál taky jako vcelku dobrý nápad ale ty Amati mě zaujali víc.. hlavně teda ten Ride.. takže buď uvažuju zatím o Amati Ride 20" a nebo o Paiste101 Crash/ride 18" (popřípadě Paiste201).. ten Headliner mi nějak nepadl do oka :? a nevím jaký má zvuk a co od něho můžu očekávat.. Kdyžtak napište svůj názor a popřípadě to, co mi doporučujete.. :wink: Zatím čau! :)

doudleba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 353
Registrován: 30 srp 2005 13:04
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doudleba »

Myslím, že headliner druhá řada neni tak špatná, jak crash, tak ride, i hajtka jsou pro začátečníka v pohodě...
Samozřejmě ale de vo to, co se komu líbí...
Doporučoval bych ti prolízt každičkej obchůdek a zkoušet a zkoušet. Jednou si vybereš :D

Albi
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 13 srp 2005 19:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Albi »

Koubas píše:hej, tu sem ti střelil já! ta nebyla vůbec zlá za ty prachy.
Taky si na ní ani trochu nestěžuju, už toho se mnou hodně zažila a slouží dobře :wink: Jen ta amátka mě fakt překvapila, nemůžu na ní najít žádnou chybu. Třeba oproti nový Meinl MCS co jsem zkoušel, nebo oproti Magic Bronze je asi tak 1000x lepší. (sorry za offtopic)

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

no já jsem převážně myslel ty levnější headlineary.. :arrow: jako např.: http://www.hudebnicentrum.cz/inshop/scr ... nd=1925954
Zatím uvažuju o Amati činelech.. Nemám totiž moc peněz a tenhle ride se mi zalíbil..( http://www.hudebnicentrum.cz/inshop/scr ... nd=6152824 ) Je dokonce i bronzový :P zatímco ten headliner skoro za stejnou cenu není.. :)

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

20" ride Magic Bronze vůbec nehraje jako ride :( ale jako crash je dobrej :)

Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Squeez »

me se prave jako crash vubec nelibi, nesedi mi protoze ma hrozne hlasitej a ostrej zvuk, mam rad neco jemnejsiho, ale hold musi mi stacit

doudleba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 353
Registrován: 30 srp 2005 13:04
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doudleba »

Jestli bys šel do první řady headlinerů, vykašli se na to. ride a crash nejsou ride a crash. jediný co trochu jde je hajtka.

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

No však tu první řadu ani kupovat nechci :P .. to už bych radši koupil Paiste201 nebo Amati :wink: .. ale teď řeším jestli se mi bude víc hodit ride nebo crash/ride.. :neutral: :) to právě nevím.. mám pouze hi-hat a crash.. :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

kup si ride, když už crash máš. crash/ride bych si nekoupil ani z nejvyšší řady, je to k ničemu, pouze na začátek, pokud nemáš peníze na crash i ride, se to dá snést, ale když už crash máš, je to zbytečnost.

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

ok :wink: a díky za radu.. :)
:arrow: akorát ještě nevím jistě, který ride si mám vybrat.. zatím uvažuju o tom Amati 20" :)

doudleba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 353
Registrován: 30 srp 2005 13:04
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doudleba »

Já si myslim, že je to taky podle toho, co hrješ za styl muziky. Do jazzu by setřeba i hodil crashride...Možná i do punku (já nevím, nejsem pankáč :D )

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

ja by som sa tej amatky tak nebal, mam tiez ride amati, ale este staru, cssr....
...tato vypada, ze ma lepsie pupok, co je jedna z mala veci, co mozem tej svojej VZHLADOM NA NADOBUDACIU CENU vytknut...
...paiste 201 som neskusal, neviem...
...amatacke crashe su bordel doteraz, o tom neni debata...
...ride by som vpoho za tie prachy bral amati alebo nieco starsieho...

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

No hraju něco jako punkrock :P .. a díky všem za rady :wink: až budu mít peníze, což bude asi v půlce července tak si buď koupím někde v obchodě nebo objednám ten ride Amati 20" :wink: :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

koukni po inzerátech (http://www.fender.cz), dneska sem tam viděl Magic bronze za 1200,-

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

jo to je vklidu cena :) .. ale problém je v tom jestli by to šlo na dobírku :? .. je to až z usteckého kraje :cry: .. zatímco já jsem ze vsetína :P .. no však zatím to moc nespěchá, ale i tak díky za odkaz :wink: :wink: čau :)

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

no tak to by si mal blizsie ku mne:-)

Odpovědět

Zpět na „Amati“