Činely Masterwork

Odpovědět
honzin
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 01 dub 2008 21:35

Činely Masterwork

Příspěvek od honzin »

Co na ně říkáté? Máte s nima zkušenosti? Bylo mi řečeno, že jsou lepší než Anatoljany... :idea: případně které kusy zní a do čeho se hodí, dík

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od DoktorJazz »

mam hi-hat Masterwork - Jazzmaster
Vynikajici...proste sem se do ni zamiloval...
Urcite jsou lepsi nez anatoljany podle me.A podle myši jsou muziklanejsi nez Istanbuly.
Samozrejme kus od kusu...

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Hugo Bos »

pořidil jsem si custom crash 16"... Stál mě pár korun a nikdy se ho nevzdám.Má dobrej sound.... :wink:

chuchvalec
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2004 16:53

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od chuchvalec »

mam celou sadu MASTERWORK-RESONANT HH 14 Crash 14,15, spash 10,china 18 (ta je masakrujici - hlasitost ktera boli) a ride Sehhar Ride 21 a naprosta spokojenost...

honzin
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 01 dub 2008 21:35

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od honzin »

jéžiš... nechápu, jak to, že tak kvalitní a tolik chválené činely Masterwork mají tady na sféře tak málo ohlasů.. ač jsou mou rukou příliš neoťukané si troufnu tvrdit, že jsou to možná nejlepší plechy, které se v Turecku vyrábí. Jen do nich hoši :D

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Žilkoslav »

honzin - Distribuce, reklama, poptávka ...všechno se sebou. :wink: Podívej se na Anatolian. Maj solidní reklamu a dají se dobře sehnat, navíc uspokojí profika za legrační cenu.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Slowmeda »

honzin píše:jéžiš... nechápu, jak to, že tak kvalitní a tolik chválené činely Masterwork mají tady na sféře tak málo ohlasů.. ač jsou mou rukou příliš neoťukané si troufnu tvrdit, že jsou to možná nejlepší plechy, které se v Turecku vyrábí. Jen do nich hoši :D
Odpověď je jednoduchá, reklama potažmo marketing :wink:

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Hugo Bos »

Celkové tyhle činely nejsou moc vidět...ani tRěba na ebay se skoro neobjeví

honzin
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 01 dub 2008 21:35

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od honzin »

tak dnes jsem byl v Opavě a potvrdilo se mi, co jsem předpokládal - ty plechy jsou famózní :!:
Custom crash 17" - jeden z nejlepších crashů co jsem kdy slyšel, plný, trochu s tureckým nádechem, použitelný v jakémkoliv stylu
Jazz master 13" hihat - v porovnání s Zildjian New Beat taková divočejší hajtka, při pootevření krásně syčí
Jazz master 20" a 22" - nejlepší ridy od masterworku, podle mě ne úplní jazzmani, velice kutivovaní
určitě se od nich něco vyberu, nejvíc mě dostal ten crash :wink:

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od myša »

honzin píše:tak dnes jsem byl v Opavě a potvrdilo se mi, co jsem předpokládal - ty plechy jsou famózní :!:
Custom crash 17" - jeden z nejlepších crashů co jsem kdy slyšel, plný, trochu s tureckým nádechem, použitelný v jakémkoliv stylu
Jazz master 13" hihat - v porovnání s Zildjian New Beat taková divočejší hajtka, při pootevření krásně syčí
Jazz master 20" a 22" - nejlepší ridy od masterworku, podle mě ne úplní jazzmani, velice kutivovaní
určitě se od nich něco vyberu, nejvíc mě dostal ten crash :wink:

Tu třináctku Jazz master jsem na tom pódiu k těm Saturnům dával místo nějaké 13" Anatolky a příjde mi, že je oproti té quick beat vedle u B/B o dost tišší a klidnější - je to všecko asi o vkusu, každý máme jiné ucho. Každopádně Masterworky hrajou jako kráva a co je nejdůležitější, ještě jsem nenarazil na hluchý kus (což třeba o Agopech říci nemůžu).

Pěkné a poměrně univerzální hajhety jsou ještě ty z Custom řady, ride se mi velmi líbil 20" Natural (jen tepaný, bez soustružení) a taky jeden z té jejich leštěné řady - Resonant tušímže.

Všem doporučuji tyto plechy vyzkoušet.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Radim »

Masterwork jsou opravdu výborné činely! Měl jsem crash Custom 15" ještě dávno předtím než je tady začal vozit Ivo Honajzer a všichni chodili očumovat co to je a kde se to dá sehnat. Ten crash mám stále, ale chtělo by to ještě jeden, větší. Také mám Masterwork Resonant splash 8". Uvažuji o dalším ride....a Masterwork by byla určitě hodně dobrá volba! (nebo holba? :-))

Marty
Pokročilý
Příspěvky: 70
Registrován: 08 srp 2010 04:59
Bydliště: Praha 10/Praha východ vesnice Senohraby

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Marty »

A nevite jak hrajou ty masterwork Troy? tady je odkaz..http://www.drumcenter.cz/eshop/masterwo ... v8k78qljh4
BTW : ted je tam dost dobra slevicka panove ;)

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Drumman »

Marty píše:A nevite jak hrajou ty masterwork Troy? tady je odkaz..http://www.drumcenter.cz/eshop/masterwo ... v8k78qljh4
BTW : ted je tam dost dobra slevicka panove ;)
To je kazdopadne otazka zase na Baryho :D sice ma jen hh crash a ride ale reknu s naprostym klidem ze to naprosto lahodi memu ousku :D rozhodne si je muzes poslechnout na Bandzone v kapele BBR tam hraje Bary a pokud jsem timto neco zpusobil Barymu tak se omlouvam :D

Marty
Pokročilý
Příspěvky: 70
Registrován: 08 srp 2010 04:59
Bydliště: Praha 10/Praha východ vesnice Senohraby

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Marty »

OOO tak to si urcite poslechnu =))
Edit : hehe nejenže má dobrý činely,ale von i dobře hraje! =D

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Drumman »

Marty píše:OOO tak to si urcite poslechnu =))
Edit : hehe nejenže má dobrý činely,ale von i dobře hraje! =D
no to si taky myslim ja hrat jak on tak si piskam :lol:

Vitas
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 12 zář 2010 13:36

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Vitas »

Chlapi, nemáte někdo zkušenost s IRISama nebo SEHHARama? Dík.

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Masterwork

Příspěvek od Tatrman »

Hugo Bos píše:Celkové tyhle činely nejsou moc vidět...ani tRěba na ebay se skoro neobjeví
Taky jsem je poslední dobou nikde neviděl...ani na netu.Naposled před cca 2 roky když jsem byl v Yamaze v Hradci pro blány a to jen pár kusů....

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“