Činely Mapex

Odpovědět
RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Činely Mapex

Příspěvek od RadimCep »

Slyšeli jste již někdo tohle? Uvažoval jsem nad tím místo mejch Amati činelů do zkušebny...

http://mapex.cz/novinky/cinelove-sady-pro-zacatecniky/

Díky.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Mapex

Příspěvek od Slowmeda »

Proti amátkám si polepšíš uečitě alespoň s hihat, ktará byla z kraslic nejbrutálnější, asi to bude něco jako headliner když je to z mosazi. Sada za 2500 nebude do studia, ale pro někoho do začátku to asi stačí. Já měl amátky a podobný vehikly ještě na vejšce, s prací se pak všechno mění :)

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Mapex

Příspěvek od Drumman »

Pokud to bude neco jako Plechy PREMIER co si koupil kamos tak nebrat je to strasne tenky plisek ktery se po uderu doslova ohne a ne praskne takze po cca hodine z toho mas zmackanou kupu plechu :wink: nekdy az budu u neho tak ti to vyfotim :wink: myslim ze tam budu v nedeli :wink: Rozhodne kdyz uz plechy tak bych sel do nejakych lepsich znacek i kdyz mapexy delaji skvele bici ale cinely si myslim ze budou stat za H...o :D bude lepsi kdyz neco rekne TomCorn :twisted:

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Činely Mapex

Příspěvek od RadimCep »

Taktéž čekám na vyjádření TC.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Mapex

Příspěvek od tomcorn »

Jsou to klasické mosazné činely pro úplné začátečníky. Po normálním úderu se samozřejmě neohýbají jako Trovy pro pamětníky :lol:. Nechci se pouštět do polemik, jestli jsou lepší nebo horší než Paiste 101, Solary, nebo Headliner brass, prostě levné činely pro začátečníky, nic víc, nic míň. Je celkem jasné, že si je Mapex nevyrábí sám, ale má je od nějakého činelového výrobce se svým logem.

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Mapex

Příspěvek od smurf »

tomcorn píše:Jsou to klasické mosazné činely pro úplné začátečníky. Po normálním úderu se samozřejmě neohýbají jako Trovy pro pamětníky :lol:. Nechci se pouštět do polemik, jestli jsou lepší nebo horší než Paiste 101, Solary, nebo Headliner brass, prostě levné činely pro začátečníky, nic víc, nic míň. Je celkem jasné, že si je Mapex nevyrábí sám, ale má je od nějakého činelového výrobce se svým logem.
Týýýjo, ty pamatuješ Trowy? Já měl chinu někde z bazaru, ta měla každou zkoušku jiný tvar a zvuk... :)
Jinak mi to taky přijde jako Headlinery, a za ty prachy asi není co řešit, páč za cenu té sady nekoupíte pomalu skoro ani "pořádný značkový profi" splash...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Mapex

Příspěvek od tomcorn »

Ja ja, aus DDR :lol:

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Mapex

Příspěvek od Drumman »

Tak dneska mi prijde 8" splash mapex a mix tak jsem zvedavej :) uz mam i mikrofony takze vam ho pekne nahraju jak to asi zni :twisted:

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Mapex

Příspěvek od Drumman »

K tomu splashi reknu jen jedno a to :mrgreen:

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: Činely Mapex

Příspěvek od smurf »

Zdravíčko lidi, chtěl bych po nějakém čase osvěžit toto téma. Plánuji v brzké době pořídit si cvičební sadu na cvičení na doma, neboť mám škopky tak nějak po zkušebnách, a doma mi to trochu chybí...
Jak mi řekl kdysi pan Honajzer, jedny škopky do zkušebny, druhé na koncert, třetí doma za postelí... Musím mu dát za pravdu, prostě dneska jsme už asi moc zhýčkaní a pohodlní, ale proč si ten přepych nedopřát, když nám ho situace dovolí. Před deseti roky bych taky těžko věřil, že si jen tak ze dne na den koupím třetí sadu škopků, jenom na to, abych si mohl večer chvilku zaťukat, když mě to chytne.
Ale zpět k tématu. Vzhledem k výše uvedenému poslání setu hodlám stavět na tom nejlevnějším použitelném materiálu. Takže pokud jde o dřevo, tak rozhodně staré Basixky, ale nemám tak docela jasno ve výběru plechů. Respektive, asi nepůjde o něco, co by se dalo nazvat výběrem činelů, v této cenové kategorii zní tyto dvě slova dost surrealisticky, spíš jde o výběr produktu, který splní účel příležitostného použití na cvičení a podobně. Hlavně mi jde o to, jestli měl někdo možnost srovnání s ostatními levnými plechy, např Headliner, Magic, Meinel MCS a HCS, levnými Paiste atd., dále taky o to, jestli je někdo třeba má delší dobu a jaké má s nimi zkušenosti.
Prostě a jednoduše, kdo je má nebo měl tu čest je vyzkoušet, hoďte sem nějaké postřehy.

h.andrysek
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 15 bře 2008 23:15
Bydliště: Český Těšín

Re: Činely Mapex

Příspěvek od h.andrysek »

@smurf: Můžu ti nabídnout crashride 18" Yamaha rydeen. Je to paiste 101 s logem yamahy. kdyžtak napiš na h.andrysek@gmail.com (sorry za inzerci :oops: )

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“