Turkish

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Turkish

Příspěvek od Wind »

Docela mě mrzí to, že u většiny řad dělají jenom 16" - 18" crashe, v ideálním případě bych měl dvojici 17" 19" ale jak to je teď to nejde :/ (pokud bych nenašel nějakej z Classic nebo Rock Beat co by se mi líbily)

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turkish

Příspěvek od Jorjo »

O ty crashe se tak moc nebojím, ty se seženou líp než 24" ride :/. Jestli se nakonec nebudu muset snížit k 22" :cry:

Dewosek
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 17 črc 2012 00:29

Re: Turkish

Příspěvek od Dewosek »

Do Audioteku dorazila prý velká zásilka :)

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Turkish

Příspěvek od Tatrman »

BóĎA píše:tak ty Paiste dělaj z obyč B8 PST5, ze upravený 2002 B8 Alphy, Rude, 2002 a Giant Beat, Twenty dělaj z B20 (překvapivě :) ) a Traditionals a Signature z nějakýho spešl svýho patentovanýho bronzu :wink:
Tak proč ty 2002 stojej tolik...když je to taky B8??? A hraje na to kde kdo....jsem myslel že je to B20 :OO...není to blbost? :?

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Turkish

Příspěvek od Wind »

Blbost to není, Meinl taky dělá profesionální činely z B8 (a z B12)... Tam jde o zpracování, B8 má víc výšek než B20 (všeobecně, s konkrétníma vyvracecíma příkladama na mě nechoďte :D ) a pro některý věci se to prostě hodí víc..

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Turkish

Příspěvek od Koubas »

stojí to víc kvůli ruční práci a ano, je to hodně. ale kdo kdy ručně dělaný Paisty měl a věděl, proč si je kupuje, tak si myslim, že nelituje.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“