16´ Crash: Sabian B8 / Paiste pst5 ??

Odpovědět
bafko
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01 úno 2010 15:52

16´ Crash: Sabian B8 / Paiste pst5 ??

Příspěvek od bafko »

zdravím...chcel by som sa spýtať na názor, lebo ako tu čítam chváli sa aj jedna aj druhá rada a tak isto sa tu hovorí v zlom na obe rady. Od sabianu mám B8 hi-hat aj crash/ride a ako crash mám Meinl Amun 14´ ten však už je dosť rezaný, tak plánujem dokúpiť ešte jeden crash k tomu...alebo poraddte niečo čo by som mohol kupit v podobnej cenovej hladine. Dosť do toho tlčem tak, aby niečo vydržali :-P Ďakujem

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: 16´ Crash: Sabian B8 / Paiste pst5 ??

Příspěvek od VladikS »

No já mám teda Sabian B8 v osobním žebříčku dost nízko, crash 16" B8 mi přišel horší i v porovnání s Meinl MCS, zdál se mi takovej plechovej bez sustainu. A co jsem slyšel ty PST-5, tak byly OK, takže z těch dvou bych volil PST-5, jinak bych zkusil Anatolian. Bude to jen o málo dražší než to co jsi jmenoval a je to úplně někde jinde.

bafko
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01 úno 2010 15:52

Re: 16´ Crash: Sabian B8 / Paiste pst5 ??

Příspěvek od bafko »

tak ja som mal aj pôvodne vybranú tu paiste pst5, som sa už len rozhodoval medzi medium a rock...ale ako som si šiel tu po radu, tak som sa docital, že dobre je mať celu zostavu rovnakej značky...tak ma napadlo, že čo tak ten sabian b8 ked mám takú crash/ride aj hihat a zneju dobre...kamarati ich poziciavaju na koncerty aj na nahrávania...

Odpovědět

Zpět na „Porovnání činelů“