Soustružení plechu

Odpovědět
Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Soustružení plechu

Příspěvek od Drumman »

Zdarec pani bubenici, jen chci navrhnout nekterym bubenikum kteri maji praskly plech, nezlobte se pokud se tohle nebude hodit ale ja to tak delam.
jednou mi praskl plech paiste nevim ktera rada ale dostal jsem ho a vazim si ho. Kdyz mi po zkousce zacal divne chrastit nevedel jsem co to je nikdy jsem se s tim nesetkal, po dlouhem zkoumani jsem nasel prasklinu, prvni co bylo jsem sel tady na sferu a zjistoval jak ho opravit. Po dlouhem uvazovani sem se pustil do odvrtani probehlo to uspesne, uplynuly dve zkousky a zacal praskat dal nedalo mi to a za prasklinkou jsem si udelal carku centrofixem, kdyz me pak napadlo co ho nechat obrezat no bylo to odvazne. Hned jsem utikal za kamaradem zamecnikem ten hned upnul do soustruhu plecha roztocil a udelal z toho mensi mel jsem strach o zvuk, kdyz jsem ho upnul do stojanu a pohladil :lol: pohladil ho palickou byl jsem prekvapen. Tenhle zvuk se mi libil vic nez ten predtim.
Jen takova mensi rada pro ty co odvrtavaji cinely a praskaji porat dal, pokud se hodi budu rad pokud me poslete nekam nic se nedeje :lol: zdarec chlapi

Odpovědět

Zpět na „Opravy a rekonstrukce činelů“