Má cenu kupovat tohle?

Odpovědět
Litrmlíčka
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 26 lis 2007 21:42
Bydliště: Miroslav, Brno
Kontaktovat uživatele:

Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od Litrmlíčka »

Má cenu to kupovat? Jak dlouho tipujete, že to vydrží? Kolik byste za to dali? Je 500 dobrá cena? Nová stojí tak 7 500. Díky za odpovědi.
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Litrmlíčka dne 04 úno 2009 16:13, celkem upraveno 1 x.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od tomcorn »

Za tohle už nic.

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od Hugo Bos »

Za pivko,panáka či jinou tekutinu ...

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od smurf »

Tý wole! Tu chinu znám, byla na aukru. Nechápu, jak může někdo chtít tohle prodat. Tak za to pivko apod. jo, na experimenty, třeba to zkusit nechat odpíchnout na soustruhu na menší průměr. Každopádně v tomhle stavu je nepoužitelná, a kdybys to vyřezal, škoda práce. To radši vem mamce pokličku, bude hrát líp...

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od Koubas »

za flašku rumu s lodí to vezmu.

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od Kulda »

Presne, max na stoceni na soustruhu na neco mini, jinak papa

Litrmlíčka
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 26 lis 2007 21:42
Bydliště: Miroslav, Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od Litrmlíčka »

Tak jsem to koupil, za 350,-. Zvuk mě celkem překvapil, líbí se mi, jen trochu drnčí ta prasklina, ale v kapele to slyšet nepude. Není to klasickej "china" zvuk, má to spíš takovej "plesk" charakter. Beru to tak, že do prázdin to snad vydrží, pak bude brigáda a prachy... Každopádně aspoň se na tom bude dát pak vyblbnout. Taky mě napadlo to zkusit sletovat, u někoho, kdo má na to zařízení. Prostě hokusy pokusy 4ever :lol: Každopádně díky za rady, byl bych za to schopnej dát to pětikilo :wink:

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od kohy »

Litrmlíčka píše:Tak jsem to koupil, za 350,-. Zvuk mě celkem překvapil, líbí se mi, jen trochu drnčí ta prasklina, ale v kapele to slyšet nepude. Není to klasickej "china" zvuk, má to spíš takovej "plesk" charakter. Beru to tak, že do prázdin to snad vydrží, pak bude brigáda a prachy... Každopádně aspoň se na tom bude dát pak vyblbnout. Taky mě napadlo to zkusit sletovat, u někoho, kdo má na to zařízení. Prostě hokusy pokusy 4ever :lol: Každopádně díky za rady, byl bych za to schopnej dát to pětikilo :wink:

Tech 350 je moc, za 150 - 200 kila mozna, ale jinak ne

adam195
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 04 čer 2009 13:50
Bydliště: Náměstí míru 30 Kynšperk nad ohří,35751
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od adam195 »

Tak to já bych to asi seříz :D aspoň bych měl splash ale 350 je moc dal bych za to max 150 :D

Roger Taylor
Diskutér Sféry
Příspěvky: 113
Registrován: 15 črc 2009 20:38
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od Roger Taylor »

Tomu se říká získávat zkušenosti. Každá zkušenost něco stojí. Tady ta s činelem stála 350 Kč.

Já např. koupil Rolandy HD-1 za 19 tis. Kč abych pochopil, že na elektriky se nedá cvičit. Za půl roku jsem je prodal bratru za 11 tis. Kč. A ještě jsem byl rád, že je tatínek své dceři koupil, která už při prvním pohledu na ně řekla : "To je jako co ?" Taky jsem se domníval, že díky bezhlučnému chodu můžu cvičit kdykoliv. Omyl. Sousedka chodíla na mně pořád vyzvánět, házela mi lístečky do schránky, kdy můžu cvičit a kdy ne (asi když přišel za ni ženáč, tak je to mělo zřejmě rušit). Dobrá zkušenost, ale drahá. Aha, teď jsem si všimnul, že to je úplně jiná rubrika. Doufám, že jsem Vás trochu pobavil. :lol: :lol: :lol:

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od mirekhk »

Já bych to dal do výkupny druhotných surovin........ :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od sasa »

nemá.

adam195
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 04 čer 2009 13:50
Bydliště: Náměstí míru 30 Kynšperk nad ohří,35751
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od adam195 »

To mně teď nedávno přivezl táta z belgie ze sméťáku 20 Ride MEINL mb20, který stojí 10 tisíc a používají ho profesionálové a byla na něm cca 1,5 cm prasklina tak sem to zařízli vypilovali a je to OK :D strasne se mi líbí jeho zvuk je strašně mohutný, nikdy bych nčekal že na něco takového budu hrát :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od Koubas »

tak Mb20 bych si asi za mizivej peníz vzal, tohle mi zvukově sedí a celej magic se tom u asi nevyrovná

adam195
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 04 čer 2009 13:50
Bydliště: Náměstí míru 30 Kynšperk nad ohří,35751
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od adam195 »

Tojo bylo zadara, ale nejvíc mně naložilo když táta řekl že jych tam bylo asi ještě 20 xD buhví kdo slavnej to tam zahodil

Litrmlíčka
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 26 lis 2007 21:42
Bydliště: Miroslav, Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu kupovat tohle?

Příspěvek od Litrmlíčka »

Vím že tohle téma je už delší dobu mrtvý, ale tak nějak mě u příležitosti dvouletého výročí koupě tohoto činelu poreferovat o jeho současným stavu. Několik měsíců jsem ho hrál normálně ve zkušebně, potom jsem ho měl něco přes rok doma jako jedinej činel na cvičení a teď funguje už pět měsíců opět ve zkušebně s kapelou. Zvuk je pořád stejnej, prasklina se rozšířila na každý straně asi o půl cm a vždycky jsem ji včas podchytil další vyvrtanou dírou. China zažila i docela dost převozů v ne zrovna profesionálních obalech.
Pravda, že nejsem žádnej řezník co láme paličky jednu za druhou, ani necvičím osm hodin denně, ale i tak, sám se divím, jak pěkně to ten činel zvládá. Takže jsem rád, že jsem vás neposlechl a koupil. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Opravy a rekonstrukce činelů“