Velká rýha uprostřed plechu

Odpovědět
St3v3
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 09 srp 2007 01:04
Kontaktovat uživatele:

Velká rýha uprostřed plechu

Příspěvek od St3v3 »

zdravim, chtěl bych se zeptat jak je to s životností když je to ruplí takhle uprostřed, prodává to za 1200 a kamarád to chce koupit a neví jestli do toho jít...
Přílohy
Zildjian.jpg

jan138
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 09 zář 2008 20:01
Bydliště: Odry

Re: Velká rýha uprostřed plechu

Příspěvek od jan138 »

No tak ta prasklina je fakt velka, navic vede po letech a i na vyrezani mi to prijde uz na docela velky zasah do cinelu, bo je to skoro ve stredu cinelu...nevim, je to jen muj nazor, s prasklinami v cinelech moc skusenosti nemam, ale nechtelo by se mi vyhodit 1200 jen tak zprdele, abych musel opatrne s bobkama u prdele cashovat (coz bych stejne nedelal) a bat se, ze se to rozsiri, ba dokonce nepraskne...

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: Velká rýha uprostřed plechu

Příspěvek od smurf »

Tyvoe nebrat! Škoda peněz. To je tak maximálně na stočení na menší průměr, ale jak to bude hrát, čert ví. Ale určitě ne jak originál...
:neutral:

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Velká rýha uprostřed plechu

Příspěvek od Diabollo »

Já bych to nebral, životnost v podstatě skončila, když to ruplo. Teď to chvíli vydrží někde ve zkušebně a pak to stejně vyhodíš. Možná by to na chvíli šlo třeba zastavit vyvrtáním děr na kraje praskliny. Pokud by to opravdu chtěl, tak by to bylo nejlepší vzít někomu na soustruh a prostě zmenšit ten činel až za tu prasklinu, odhaduju tak na 14".
Podle mě je to investice na h... :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Opravy a rekonstrukce činelů“