Splashománie!

Uživatelský avatar
Fogel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 182
Registrován: 09 zář 2010 22:13

Re: Splashománie!

Příspěvek od Fogel »

ako to myslis ze najlepsie turkishe su vypredane??? priamo v audioteku? a ako casto dostavaju nove? :D :D

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Splashománie!

Příspěvek od Wind »

No myslím to tak, že poslední objednávka byla celkem dávno a že většina nejlepších kousků už je rozebraná.. A měli by dostat někdy teď, ale Šiška (co tam bicí spravuje) tak říkal že je to zatím v nedohlednu... No vím že maj objednanou dávku, jenom se vůbec neví kdy přijde

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Splashománie!

Příspěvek od Vojta Horák »

Fogel píše:Irenkooo, já se ptám PROČ?!!

pochopim ked niekomu nevonaju turecke cinely, ale nepochopim preco niekto moze anatoliany a turkish nie :wink:

zbehni do brna do audioteku a vyskusaj si a porovnaj turkishe a anatoliany.. je to rovnaka kategoria
Protože endorsement :) Jó, kéž by :) Ale už jsem si všimnul toho, že každá značka má jinej zvuk, jinej průběh toho zvuku a chci aby to sedělo dohromady, ne abych ušetřil pětikilo. Proto. Už mám činely jen od Anatolianu a tak to zůstane.

Jinak zatím vedou Expression. Akorát není 6" ka :) Si zase vymejšlim píčoviny :D

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Splashománie!

Příspěvek od Wind »

Vojta Horák píše:každá značka má jinej zvuk, jinej průběh toho zvuku
To je naprostá pravda. (I když u splashů si myslím že to až takovej rozdíl být nemůže, vždyť to nemá skoro žádnou hmotu)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Splashománie!

Příspěvek od Vojta Horák »

Wind píše: To je naprostá pravda. (I když u splashů si myslím že to až takovej rozdíl být nemůže, vždyť to nemá skoro žádnou hmotu)
No jó, ale tak jak se řekne česky "nitpicking" :D

Odpovědět

Zpět na „Prosím o radu, jaký činel koupit“