Istanbul Hi-hat

Odpovědět
ricardo47
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15 zář 2009 11:04

Istanbul Hi-hat

Příspěvek od ricardo47 »

Kedže mi odišiel hi-hat(totálka), mám tu prijemnu priležitosť opäť minúť výplatu na niečo kovové :) tak sa chcem spýtať, ake skusenosti máte s hajtkami od Istanbulu (najlepsie Samatya/Radiant ci ako sa volajú ), ci nemajú problem s hlasnejsim hraním. Nehram zrovna ako drevorubač, ale stylovo som zrejme hlasnejší, a trochu na to doplatial 16" Crash Istanbul Emirhan, tomu sa robia po obvode v strede cinelu "pavučiny" tak mam trochu strach znova vrazit do Istanbulov, ale momentalne hram na nejake srajde od Millnenium ci co to je za pseudoznačku, a ma fak len dva zvuky (open/closed), je jedno ako silno ci slabo do toho clovek pere, stale to znie rovnako(zle). Mate niekto taketo skusenosti s Istanbulom? Ci mam ist radsej po Alphach od Paiste?

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Hi-hat

Příspěvek od Sheafraidh »

neni Istanbul jako Istanbul - mas na mysli Istanbul Mehmet
Ale kdyz je rec o Istanbulech - muzes treba vyzkouset Istanbul Agop ;)
S tim mam dobre zkusenosti - sice mam hi-hatky rady Alchemy a Traditional, ale myslim, ze XiST take nezneji k zahozeni (co jsem mel tu cest slyset) - ale chce si to "otukat" :)

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Istanbul Hi-hat

Příspěvek od Žilkoslav »

Používám 14" Istanbul Mehmet Radiant Medium Hi-hat a jsem s ní naprosto spokojen. Když je poodevřená pěkně "syčí" a hodí se i do hlasitější muziky. Co se týče crashů, tak používám 16" a 18" Sultan a 15" Radiant Medium. V rockové muzice s nimi také nemám jediný problém. Kdybych se měl rozhodovat mezi Istanbulem a Paiste Alpha, tak na se na Alphy vyprdnu hned. Jsou drahý a nic moc valně to nehraje.
Ty pavučiny, jak píšeš, se ti asi dělají kvůli tomu, že máš činel moc utažený.

Jinak, jak Sheafraidh, Istanbul Agop XiST neznějí vůbec špatně a sada se dá pořídit za celkem dobrý peníze.

Odpovědět

Zpět na „Prosím o radu, jaký činel koupit“