PDP LX

Odpovědět
Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

PDP LX

Příspěvek od Koubas »

může někdo objektivně srovnat tuhle sadu s nějakou jinou javorovou - jde mi o to, jestli je tahle řada někde jinde, než třeba 3007 nebo Meridian Maple (klidně dejte srovnání s jakoukoliv sadou) nebo jestli ta cena tý sady byla tak nadsazená kvůli tomu, že se jedná o starší bubny z doby, kdy se ještě tak nezlevňovalo a dolar byl jinde. většinou za tuhle sadu chtěj lidi na bazarech pořád přes 30 litrů, chtěji stejný peníze i za CX a MX. ta sada ve mně nějak budila zdání, že kvalitou zpracování a zvukem je už spíš někde výš, i když je to taky jenom mexiko, ale zkušenost osobně s nima nemám.

v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: PDP LX

Příspěvek od v.pe3k »

Srovnat nemuzu, ale porad mi lezi v hlave ten inzerat co byl loni v lete na bazosu na bici PDP LX za 6000,-...viz obrazek.
asi to byl nejaky preklep, kazdopadne tam ten inzerat byl pekne dlouho, mozna proto ze pan K.M. vyplnil 10ti mistne telefonni cislo :). Tak by me zajimalo jestli se nekomu podarilo tyhle bici koupit a za jakou cenu? At si muzu zanadavat, ze sem ho nezkusil nejak kontaktovat :D ..
Přílohy
DW PDP LX.JPG

Zlámič
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 355
Registrován: 05 srp 2005 18:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PDP LX

Příspěvek od Zlámič »

No ... já zrovna taky pokoukávám po nějakejch krasavcích, ale nějak se mi nedaří. Nebo nevim kde hledat. Ale přijde mi, že teď už jsou dostupný "jen" FS, M5, X7 a Platinum serie a poslední zmíněná je jen na požádání, takže se s nima ani nemůžu seznámit. Buď je to tak nedostatkový zboží který se snad už nevyrábí :mrgreen: nebo něco dělám blbě.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: PDP LX

Příspěvek od Koubas »

Zlámič, jestli máš po ruce 25000, tak ti dám odkaz na to, co jsem měl v pácu já, moje Tamy jsou skoro neprodejný za normální peníze, tak na to asi seru.
Jsou to LX v barvě cherry fade s hardware Pearl 800, všechno nový, cena 999 euro a poštovný zdarma.

http://cgi.ebay.de/DW-PDP-Drumset-Pacif ... 483872222d

Zlámič
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 355
Registrován: 05 srp 2005 18:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PDP LX

Příspěvek od Zlámič »

Ty jo díky moc za snahu a za odkaz. Cena mi přijde dobrá. Já mám ale jinej problém a sice že sem dost dlouhonohý stvoření, takže si chci sehnat BD bez tomholderu a zbytek zavěsit buď na rampu, nebo na činelový stojany. Z týhle soupravy sice teču :mrgreen: ale ... . Budu to mít ještě hodně těžký :roll:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: PDP LX

Příspěvek od sasa »

ty LX jsou dobrý bubny, než sonory a než mapexy co se zmiňujou výše to hraje určitě líp, měl jsem MX což je v podstatě stejný (až na lakování a na 10 šroubů na kopáku) - tomy jsou vynikající a hrajou o několik tříd vejš než srovnatelný bubny v daný cenový kategorii - kopák je velmi dobrej taky, ale nevyčnívá kategoricky tolik jako ty tomy a slabina je virbl, ten uměl jednu polohu a dost ale tu zase uměl celkem dobře... za 999€ je to celkem akurátní, hw není žádná extratřída a zpracování není na nejvyšší úrovni, ale to už bys po tý sadě chtěl moc.... za ty prachy to hraje opravdu velmi dobře, v novejch bubnech asi nic za 26 nehraje tak jako tohle.

Zlámič
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 355
Registrován: 05 srp 2005 18:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PDP LX

Příspěvek od Zlámič »

Asi to bude blbej dotaz, ale mohl bys mi Sašo prosim dát typ, kde se tyhle krasavci seženou za těch tebou zmíněných 26 kolíků, nebo kde se to dá poslechnout? Jak už sem psal, prolejzal jsem eshopy a kde nic tu nic, tak jestli blbě koukám ... . HW bych zatim asi neřešil, jak už sem psal nahoře, chci to všechno zavěsit, takže s tim bude boj.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: PDP LX

Příspěvek od Koubas »

na tom odkazu na ebayi, co jsem dával, se seženou podle aktuálního kurzu za +-tuhle cenu

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: PDP LX

Příspěvek od sasa »

jak psal koubas.... jinak už to má jiný označení jiný mušle a ty nový moc neznám, takže nevim jak to hraje, každopádně LX MX CX i ty březový znám celkem dobře a fakt sou to dobrý bubny....

Odpovědět

Zpět na „PDP - Pacific Drums“