PDP X7

Odpovědět
TwiggyR
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 22 kvě 2011 23:23

PDP X7

Příspěvek od TwiggyR »

Čau,
máte někdo tyto bubny? Sedmimístná javorová sestava za 24 000Kč i s hardware řady 900 se mi zdá nějak polevnu. Např. Mapex Meridian Maple ve stejné sestavě stojí skoro jednou tolik (40 000Kč) a co jsem se tu dočetl, jsou kvalitou +- na stejné úrovni. A zajímalo by mě, jestli jsou teda lakované, nebo mají fólii. U nás píšou fólii, ale na jejich stránkách o fólii není ani zmíňka.

Četl jsem recenze na musicanfriend a tam je hodnotí velice dobře, ale taky tam stojí o skoro 10 000Kč levněj. :D

TwiggyR
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 22 kvě 2011 23:23

Re: PDP X7

Příspěvek od TwiggyR »

Nikdo nic? Škoda.. :cry:


A nebo jak kvalitní je HW řady 9000 od PDP?

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: PDP X7

Příspěvek od Drumman »

to ti tu asi nikdo moc neporadí nevím kdo by to tu měl :wink: ale zkus napsat Zbyňkovi Raabovi on ti k tomu něco určitě řekne a nebo Ivovi :wink:

jan138
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 09 zář 2008 20:01
Bydliště: Odry

Re: PDP X7

Příspěvek od jan138 »

Měl jsem možnost si na ně jednou krátce zahrát a měl jsem je v přímém porovnání s mými CX a velice mě překvapily, kopák s emadem měl pěkný basový zvuk a tomy s čirýma emperorama měly takový hutnější delší dozvuk, bubínek mě moc nepřesvědčil, už si nevzpomínám, jaká na něm byla blána, mohlo to být lazením. I když jsem je zkoušel jen krátce, tak jsem z nich měl příjemný pocit.

TwiggyR
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 22 kvě 2011 23:23

Re: PDP X7

Příspěvek od TwiggyR »

Díky za komenty. No zdá se mi, že za 24tisíc to je dobrý set. Javorové, 7míst. + hardware řady 9000 u Thomanna. Snare je prej nic moc, co jsem se dočetl, ale tak ten se dá vyměnit :)

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: PDP X7

Příspěvek od Jan »

Mechaniku řady 900 jsem dostal v roce 2006 k sadě FX. Nejprve jsem byl nadšen, jak je bytelná, ale přešlo mě to ještě než jsem ji odnesl do auta. Dlouho jsem si říkal, že příště bych si koupil nějaké lehčí železo (pdp 800 nebo ekvivalent Gibraltar 5000), ale v poslední době jsem už zase rád, že mám to nejtěžší. Například šibenice nese tom čtrnáctku, ride, crash a uzavřenou hajtku a ještě by se na ni dal pověsit pytel brambor a polička s mikrovlnkou, kdyby to bylo na koncertech potřeba.
Navíc se mi ta mechanika líbí a je výborně funkční, dokonce bych si ji raději nechal, pokud bych bubny prodával. V novějších pdp se už nevyznám, ale ty FX byl i za poněkud vyšší cenu vynikající nákup. I po pěti letech z nich mám každou zkoušku radost, což o sobě říci nemůžu.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: PDP X7

Příspěvek od sasa »

myslím, že jsem měl ten samý HW co měl Jan, stojany + šibenice a Téčko na tomy bylo dobrý, šlapku ani stojan na HH jsem nepoužíval, přišlo mi to špatnější... takže stojan na HH bych nechtěl a ani bych nechtěl tu šlapku ale jinak cajk. V současnosti pořizuju většinu HW od DW, nějakou tu prostřední řadu, je to celkem těžký, ale funguje to dobře a líbí se mi ty čtverečky s tou značkou :-) .... a až budou trochu zbejvat peníze určitě si koupím singl šlapku a hihat od B.O.A. (což je v podstatě cosi od PDP jen pod jinou značkou se zkráceným jménem Boba Gatzena, nestora a revolucionáře - kdysi jsem na to šlapal a moooooc se mi to líbilo)

Odpovědět

Zpět na „PDP - Pacific Drums“