Jak a za kolik PDP?

Odpovědět
Návštěvník

Jak a za kolik PDP?

Příspěvek od Návštěvník »

prosím, nevíte někdo, jak se dají v Čechách sehnat PDP a za kolik? (konkrétněji sady FS a CX) Někdo tu kdysi napsal, že už se dají pokoutně objednat, ale kde, to netušim.

Ph03n1x
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 11 zář 2005 10:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ph03n1x »

+- 35000 ale viděl jsem před 3 měsící na fender.cz za 25000.

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

jde mi o řadu FS, která je z břízy, v EU stojí +- 20 000 a někdo je prodává na fender.cz i s činelama za 23 000 nový. ty činely sou paiste 101, takže ta cena 20 000 asi bude reálná, jenomže já budu mít peníze pohromadě až za 6 týdnů.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Nezdá se mi že by cena PDP byla za +/- 20000,- reálná, cena těch bubnů se stále pohybuje kolem 1100 euro a spíš víc!!!
Je to nějaká podivnost!!!
Ceny kdÿž tak zjistím.
Pošli link na toho prodejce co to nabízí za 20000,- !!!

Dík!

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

cena v jednom eshopu byla 666 euro za tu celobřízu FS, jeden týpek v Olomouci je má za 23 000 i s činelama (pravda blbejma 101). je to na fender.cz v sekci bicí soupravy na první, max. druhý straně.

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

No Morpf to tu dycky nabízel za 50 tisíc,ja je koupil za 43 i s 8 bubnem.A po mejlu sem se bavil s chlápkem kterej to distribuuje , možnoust koupi všech řad a cena byla od 25.000 do asi 35.000 všechno nový.
Už sem ten kontakt komusi tady na sféře posílal...

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

jak to hraje? psal sem nějakýmu typovi, nový by byly za 22500. už se na ně třesu.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Hraje to slusne,jeste jsem pod 30 tis.nic lepsiho neslysel

Basta
Diskutér Sféry
Příspěvky: 140
Registrován: 11 črc 2003 09:33
Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Basta »

Máte někdo zkušennost s březovýma řady PDP? Třeba FX? Zajímalo by mě přirovnání k nějakým bicím, který jsou běžně k mání. Třeba Sonor 2005...A konečně - jak hrajou březový PDP v porovnáním s javorovýma. Cenovej rozdíl je tam poměrně markantní.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

oboje škopky, jak FS tak MX - tzn. bříza i javor, jsme zkoušeli na sraze v kamenici - březový má jan a já mám javorový - obě soupravy hrajou krásně ušlechtile - především tomy a kotel - virbl, když se naladí, tak hraje velice dobře taky (u obou souprav) kopák je taky fajn - nelze objektivně srovnat, protože jan má 20" a já 22" - srovnání se sonorama 2005 by janovy FS v pohodě snesly a zvukově by vyhrály o tom jsem přesvědčenej - to samý v podání javorovejch sonorů vs. MX (MX jsou lepší).
Packifiky jsou lepší, jak javorový, tak březový, než sonory ve stejný cenový hladině.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Děkuju. Jen upřesním, že PDP vyrábí dvě březové řady:
-FS, kde je bříza použita z cenových důvodů a proti ostatním sadám je trochu odbyto zpracování a dodávána nižší sada mechaniky. Možná by se dala sehnat za těch dvacet tisíc, rozhodně by to byla dobrá koupě.
-FX, znatelně dražší, zpracování jako u vyšších javorových ( např. 10 mušlí u 20" kopáku, pryžové podložky.) Myslím, že je to sada zamýšlená jako zvuková alternativa k javorovým bez úmyslu ušetřit. Dodává se k ní totiž mechanika PDP 900, která už je jinak jen u nejvyšší javorové soupravy. Letos už se nabízí jen její relikt FXR se čtyřmi bubny a panenským kopákem.
Kromě těchto dvou se vlastně ještě v minulosti vyráběla nějaká řada EZ nebo tak nějak, ale za tu se asi styděli-řekl bych, že to byla ta, která Sašu jednou tak vylekala v Akcentu. A od loňska se ještě vyrábí PDP LXE Kurillian Birch, jenže proč by ji měl člověk chtít, když je bezmála za cenu Déwéček?
Vše je to na: http://www.pacificdrums.com

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

jane jenom upřesním, ty 10-ti šroubový kopáky dělaj jen v rozměru 20" - 22" maj šroubů osm (sice tomu nerozumim, ale budiž) maj to tak i na těch nejdražších javorech - PS: ty moje nemaj ten "nejlepší HW" ale je to ta řada pod tím.

Odpovědět

Zpět na „PDP - Pacific Drums“