Výběr sedačky

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od Diabollo »

jo, tak takovou jsem taky měl, do tý doby než jsem jednou na zkoušce zjistil že najednou hraju na zemi :lol:
Prostě nevydržela ta litinová příruba pod sedákem a vyklopilo mě to :mrgreen:

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od Diabollo »

Nemáte někdo zkušenost s touto seslí? Gibraltar 9608MB : je to motosedák s kombinaci mikropryže a koženky + opěrka zad. a stojí cca 4000,- Je ta opěrka zad nějak nastavitelná, nebo na pevno? Dík

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od kohy »

tomcorn píše: Mapex T755A, šroub moto
A ta drazsi T765A má jakysi mikroplysovy povrch, co to znamena, v cem to zlepsi moje pohodlicko, a tak,.... Dikes

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od Medák »

Tak jsem se plácnul přes kapsu a objednal si Tamu HT 730 8) Je to ta s širokým třírohým sedákem - něco mezi moto a kulatým. Má šroubovici, dvojitý nohy, patentovaný úchyt sedáku ke šroubovici. Už jsem na ní jednou odehrál koncert a je to fakt posezeníčko. Zvažoval jsem i tu kulatou verzi, motosedák mně nějak nesedí. Měl jsem v merku ještě Gibraltar, ale nakonec jsem zvolil pro mě důvěryhodnější značku (nic proti Gibraltaru, ale s Tamou mám dlouhodobě výborné zkušenosti). Pěkný stoličky dělá i Yamaha a Pearl, ale jsou zbytečně drahý.

A u Tamy časem případně můžu i to opěrátko dokoupit :D

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od mates »

Udelals dobre a operadlo je lepsi dokupovat !!! verze hned s operadlem ma totiz 4 nohy coz je uplne na hov...

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od Medák »

Já vím, tu čtyřnohou bych si někoupil, jen se divím, proč to vůbec vyrábí. Místo toho by mohli přidat do nabídky volitelné opěrátko ke všem tvarům těch First Chair seslí. I když takhle si to člověk taky může dokoupit.

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od kohy »

tomcorn píše: :D Ne. T580 byl loňskej model, teď dělají vylepšenou T755A. Ty loňský byly v doprodeji (pár posledních vystavenejch kusů z prodejen) za tuhle cenu. Už ale o žádném kusu nevím a Apel-i ho na 99,9999999999999% taky mít nebude.
A cotakhle na 100 % ??

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od drumn »

Já jsem si před třema rokama koupil nějakou "No name" za 2000Kč!! Udělal jsem hloupost.
Naštěstí později jsem si koupil, to určitě znáte, elektronické bicí Yamaha DXT. V balení Yamahy jsem našel i výbornou stoličku a tak jsem neváhal a hned jsem si ji vyměnil se stoličkou "no name".

Na obranu "no name" stoličky jde snad jen říct to, že není made in china, ale vyjímečně made in indonesia

Uživatelský avatar
bub7
Diskutér Sféry
Příspěvky: 168
Registrován: 15 pro 2008 22:49
Bydliště: Východní Čechy

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od bub7 »

Nechci zakládat nové vlákno a tak se zeptám tady. Moje stolička je fakt už hrozná, mám spadeno na sonor dt 270. Je poměrně levná a vypadá spolehlivě. Ale vážím skoro metrák a mám obavu, aby chvíli vydržela. Je nějak omezená nosnost bubenických stoliček?

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od RadimCep »

to bub7: ahoj, mám tu nejnižší řadu stoliček od Mapexu tuším "Mapex T270" a vážím 110kg. Tahle vypadá ještě o něco bytelněji takže bych určitě neměl strach...

Uživatelský avatar
bub7
Diskutér Sféry
Příspěvky: 168
Registrován: 15 pro 2008 22:49
Bydliště: Východní Čechy

Re: Výběr sedačky

Příspěvek od bub7 »

Dík, jsem klidnější. A kdyby to dělalo neplechu, začnu s redukční dietou :wink:

Odpovědět

Zpět na „Stoličky“