Bubenická židlička

Odpovědět
Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Bubenická židlička

Příspěvek od Karloska »

Teď si budu kupovat bubenickou židličku.Chci se Vás tedy zeptat jakou vlastníte, jestli jste spokojení, čeho bych si měl vyvarovat, v jaké cenové relaci jsou už pořádné výrobky... :wink:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Vyvaruj se levných krámů a máš vystaráno.
Vyzkoušej si měkkosti sedáků, tvary a podobně, každej máme tu prdel jinou a tak se na tuto otázku nedá jednotně objektivně odpovědět.

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

No,myslim,ze az tak jiny prdele tady nemame :)
Ja sem si poridil tama 1chair(takovy ty drazsi tvarovany polstrovany sedacky) a musim vrele doporučit!
Hlavně si nekupuj levnější záležitosti,v tomto se opravdu vyplatí připlatit si snad víc než ve všem ostatním,protoŽe na tý židli trávíš zpoustu času :wink: .
A ty kulatý,podle mýho taky nestojí za moc.
No a v jaký relaci-já ju koupil za 3000(nová stojí 4600)
,no myslím,Že co sem viděl(a zas tolik teho nebylo),tak pod ty 3000 takovou kvalitu neseženeš.A za 2500 by se snad tak mělo něco ucházejícího najít.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

No díky, právě prodavač mi nabízel nějakýho základního keplíka za 2000,- .... nene, koupim si pořádnou alespoň za 3500,- vážně, ačkoliv jsem relativně začátečník,uvědomil jsem si, nemá cenu kupovat laciný hardware,činely!!!!, jedině vyšší nebo vysoké řady!!! :evil: :evil:

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Ti říkám,já to sehnal za 3 a ani se ti nehne....změní to i techniku hry..fixuje to správnej tvar sedění....je to bytelný,ani se to nehne....a myslím,že mě zůstane navždycky...

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Já mám stoličku od Sonoru řady 400, byla součástí soupravy a je vpohodě. Sedák má kruhovej, ale zase mně se ne něm sedí líp než na tvarovaným. Prdele jsou individuální záležitost :D

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Jeké jsou vlastně rozdíly mezy kulatýma,tvarovanýma a s opěratkem :?:
Co se týče pohodlí a usnadnění při hraní.
Já mam takovou nebubenickou mrdku, která se ještě houpe a to je nejhorší,co muže být pro dvoušlapkové hraní. :x

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

dejte vědět kdybyste narazili na nějaký přídavný opěrátko ke stoličce, šel bych do toho. jeví se mi to k dvojkopákovýmu hraní jako ideál.

mám postaršího Gibraltara

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

To Sam Jr. : myslis neco takovyho, jak hral bubenik od Slipknot na ty otocny rampe? To bylo s operatkem :wink:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

:D no pásat se nechci

no nechci kupovat celou stoličku stalčilo by mě jen to opěrátko, asi něco zbastlím ze staré kancelářské židle :)
viděl sen je takovej poměrně malej koženej váleček, tak bych si to představoval, žádnou placku a 20kg železa

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Tak jsem koukal....za 3500,- jsou slušný sedačky, pokaď ale chce někdo s opěrátkem tak to stojí až 5500,- ..... to snad neni možný jak ty k**vy to maj předražený!! :evil: :evil:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

To Karloska: no voni sazej na to, ze to bubenici fakt potrebujou, tak za to nakonec ty prachy stejne daj :?
Ja uz taky uvazoval o nejaky sedacce, ale ty prachy me zatim odradily...

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

No židličku za 5500 by si moch koupit jen člověk, co už neví co s prachama,nebo totální magor. Mně připadá židle za tyto prachy jako totáldí drzost. Jsou to KUR*Y, když to prodávají za tolik, když výrobní náklady nestojí ani tisícovku.
Já bych si NIKDY nekoupil židličku ani za 2000. Jediné,co bych udělal, tak bych ji pokoumal a vyrobyl si ji sám :D

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Já jsem asi magor :) Osobně si mysli, že židlička je základ. Ta se u bicích používá nejvíc. Do činelů sem tam bouchneš, to samý u bubnů, ale furt budeš sedět na židličce. Je to investice, která ti vydrží už na věky, pokud na ní nebudeš souložit. Koupil jsem si levnou židličku za 1000, vydřžela rok a šla do háje. Předpokládám, že budu žít dýl jak 5 let, takže se mi vyplatí koupit takovou, která vydrží na pořád.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Spravne ! Za kvalitu se plati... 8)

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

dobře, je to věc nazoru. Ale každej zručnej zámečník nebo kdokoli trochu zručnější je schopnej si vyrobyt židli skoro zadarmo a podle vlastní představy s odpovídající kvalitou. Pořát je to jenom židle! :D a fakt bych do toho nedal ani korunu. :)

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Vidíš, je to věc názoru, já bych radši koupil pořádnou stoličku, ze které mě ani po 4-8 hodinách hraní posranejch zábav nebude bolet prcina a zbytek těla, než dát 4500,- za metronom!!!

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Jasně,vpohodě. :) jako já bych asi nedal 4500 za metronom,dal jsem za něj 2000, sice nevim jestli ted sním mám být spokojen nebo ne, ale na to příjdu časem. A za židličku bych já nedal skoro nic. Mám k dispozici dílnu,tak si ji mužu vyrobyt(lepší pocit), hlavně proto bych to nekoupil a taky kvůli prachům. I 2000 za židli se mi zdá dost moc. :)

Mimochodem může židlička s opěrátkem pomoct proti hrbení a celkově pro správné držení těla?? Myslim s tím nízkím válečkem. Třeba když se vysune směrem k soupravě,trochu do zad. Tak to donutí prohnout ty záda a tím pádem nehrbit se a přenést celou váhu na prdel.mělo by to být vpohodě ne?? ja nevim (úvaha)

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Podle mě ty tamy za 3500,- je solidní poměr cena/výkon, ale s opěrátkem je s opěrátkem... :x :x

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

..mě vydrží navěky aj když na ní budu souložit 8)
No,a taky to úplně mění stabilitu a práci nohou.Dalo mi práci ,než sem si zvykl-ale je to k lepšímu.
Celkovej feel ze hry je lepší...na svý starý nevydržím uŽ sedět ani 5 minut.tfuj

Negr
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 295
Registrován: 30 črc 2005 19:29
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Negr »

Já sem si koupil za 1300 židli od basixu... je vcelku bytelná, sedák sice kulatej, ale už za tyhle prachy neni koženkovej, ale je na tom něco jako semiš, ale má to vyšší vlákno... no nějakej hadr to bude... na kámošově židli stačilo zahrát hodinu a půl a ne že by prdel bolela, ale měl sem na ní vždycky mokrý kolo... Teď v zimě obzvlášť nemilá věc, když s tim máte pak vylezt ven. Tahle kravina to aspoň trochu eliminuje a sem fakt rád, že sem si nekoupil jen tu o dost horší a za litra.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medák »

Mně se kupodivu sedí dobře na normální polstrovaný stojičce bez opěrátka - zdá se mi to i dostatečně stabilní, takže asi nic pořizovat nebudu.

Tarzino
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 09 úno 2006 00:54
Bydliště: Valašské Meziříčí, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tarzino »

Boosty píše:Jasně,vpohodě. :) jako já bych asi nedal 4500 za metronom,dal jsem za něj 2000, sice nevim jestli ted sním mám být spokojen nebo ne, ale na to příjdu časem. A za židličku bych já nedal skoro nic. Mám k dispozici dílnu,tak si ji mužu vyrobyt(lepší pocit), hlavně proto bych to nekoupil a taky kvůli prachům. I 2000 za židli se mi zdá dost moc. :)

Mimochodem může židlička s opěrátkem pomoct proti hrbení a celkově pro správné držení těla?? Myslim s tím nízkím válečkem. Třeba když se vysune směrem k soupravě,trochu do zad. Tak to donutí prohnout ty záda a tím pádem nehrbit se a přenést celou váhu na prdel.mělo by to být vpohodě ne?? ja nevim (úvaha)
K tomu aby ses nehrbil nemusíš mít opěradlo. Stačí když se domluvíš třeba s kytarystou aby tě vždycky když se budeš hrbit píchnil trsátkem do zad :D a za pár hodin hraní tě ani nenapadne se přehnout dopředu :D . P.s. Vlastní zkušenost sic mě do mě nerýpal kytarysta trsátkem ale bratr mi dával zaušáka :mad: ale teĎ se nehrbím :-D

Cernoch
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 17 lis 2005 21:05
Bydliště: Český Krumlov - České Budějovice - Horní Planá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cernoch »

Me ucitel picha palickama. a ucitelka na kravil me pichala pravitkem.teda do zad. oba. zidli zatim neresim. nepride mi to tak dulezity jako treba bubny.

fada
Pokročilý
Příspěvky: 56
Registrován: 26 zář 2005 15:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od fada »

ja mam taky normalní židli a v posledni době mě začina to vopěratko pěkně štvat. Ja mam kolem bicich docela malo mista a tak když chci zahrát trochu větší nápřach tak se vždycky o to vopěradlo fláknu.Docela blbí!!! :sad: :cool:

Odpovědět

Zpět na „Stoličky“