Židličky Gibraltar 96

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: Židličky Gibraltar 96

Příspěvek od Adrub »

mates píše:Ono je jednoduhy udelat stolicku dat na ni opradlo a mame peknou stolicku s operatkem.
Ale je treba aby to proslo nejaky vyvojem a zkoumanim co se deje pri hrani a jak clovek sedi pri hrani, jak pracuje pater atp. Mylim ze vyvojari v Tame si dali tu praci a navrhly sesly ktera tu anatomii proste ma vyresenou. Proto i to operatko vypada tak jak vypada ma to svoje duvody.
Na Giblrtaru jsem se sedel nez jsem koupil Tamu zkoro cely kseft kdy jsem alternoval Sasu pri hre na jeho svatbe a je to fak jenom na odpocivani mezi pauzami nebo roztlemit se pri dechovce.
Giblartar je spise kresiko, nez opora pro zada pri hrani. Pri urcitem hrani treba pomuze jak pise Adrub kdy se uci hrat s odskocenym beatrem, jalikoz pri tom se meni teziste tela, tak alespon clovek nezpadne do zadu :) ale kdyz chce clovek mit telo v rovne ose, jak by tomu melo byt !!! je to na nic !!
Jelikoz padani do zezadu kvuli nezvladani rovnovaze pri hra se zvednutamy nohama je spatne!!! Ale pak kdyz clovek hraje hraje v rovne ose jak by melo pri kazdem hrani byt, tak to operatko je proste moc vzadu a clovek se ho pak neopira coz u tamy nehrozi.
Souhlas :wink:

Uživatelský avatar
Grocker
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 203
Registrován: 12 srp 2009 10:44
Bydliště: Bavorov
Kontaktovat uživatele:

Re: Židličky Gibraltar 96

Příspěvek od Grocker »

Ahoj
Mětím skoro 2m. Chci nějakou profi židli. Hodně se mi líbila ta co má M. Vajgl. Takový žlutý plastový sedák - když z té židle vstal - sama vyjela kousek nahorum takže asi je to nejaký průžný. nevíte někdo, co je to za tip ?
Díky

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Židličky Gibraltar 96

Příspěvek od tomcorn »

Pokud si pamatuju, tak Martin měl žlutou Mapex T580G, která se ale už cca tři roky nedělá, tu už seženeš těžko.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Stoličky“