Tama Star-Cast Mounting System

Odpovědět
urquell
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 18 črc 2008 12:10
Bydliště: karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Tama Star-Cast Mounting System

Příspěvek od urquell »

Zdravím,chtěl bych se poradit...mám problém s dozvukem u 12ky tomu-má pěknou barvu i dozvuk,ale jakmile ho upnu do Star-Cast Mounting Systemu-tak je dozvuk v prdeli a zní to jako bych bušil do igelitky.Měj jsem už dříve podobnej problém-měl jsem Rockstar custom-to je dělali s ohýbanejma ráfkama a star cast m. system tam držel pomocí 2 šroubků a kusadel za ráfek.To začalo časem drnčet,tak jsem koupil litý ráfky u Thomanna a byl na chvíli klid.Pak jsem koupil Starclassiky z druhý ruky a časem jsem začal mít problém s 12kou tomem-co jsem popsal nahoře...jsem docela znechucenej a nevim,jestli bude stačit vyměnit jen toto: http://www.thomann.de/cz/tama_mcm_60fs_ ... empfer.htm
jestli jste měli někdo podobnej problém a našli jste řešení,budu rád za každou radu...díky

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tama Star-Cast Mounting System

Příspěvek od pete77 »

Mě napadají taky jen ty silentbloky..na superstárech jsem zatím takový problém neměl,ale časem ty silentbloky taky vyměním.Tou váhou se to unavý časem.

urquell
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 18 črc 2008 12:10
Bydliště: karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tama Star-Cast Mounting System

Příspěvek od urquell »

Nebo mě ještě napadlo,že by mohla bejt nějaká mikroprasklina v ráfku....

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Tama Star-Cast Mounting System

Příspěvek od sasa »

nový silentbloky a nechat to relativně povolený aby se to houpalo neutahovat to na krev.

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tama Star-Cast Mounting System

Příspěvek od pete77 »

sasa píše:nový silentbloky a nechat to relativně povolený aby se to houpalo neutahovat to na krev.
i když to utáhneš stejně je tam malinko vůle..když jsem to poprvé skládal myslel jsem si ,že je něco špatně,ale má to tak být :D

Odpovědět

Zpět na „Tama“