Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Odpovědět
v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od v.pe3k »

Nevíte kde by se daly sehnat ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou(nejlépe nové), tyhle šrouby používali Sonoráci ještě ,,nedávno" u svých vyšších řad. Kličky na tyto šrouby se dají furt koupit, ale šrouby nemůžu nikde najít... Chtěl bych je vyměnit na mojí sadě, protože už jsou značně opotřebované, škaredé a docela často si o ně něco natrhnu. Teď všude používané šrouby se čtvercovou hlavou tam nechci dávat, chci zachovat původní vzhled. Jediné co jsem našel bylo na ebayi 4 šrouby asi za 20 dolarů a taky značně opotřebované.. Pomozte mi, neválí se někomu z vás třeba doma?

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od Kupec »

Hele možná mi nějaký ležej ve zkušebně-mrknu se ti večer a dám vědět. :wink:

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od Kupec »

Tak tě nepotěšim.....krčí se tam jenom jeden samotinkej-a v top stavu moc neni :wink:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od Sam Jr. »


v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od v.pe3k »

Kupec píše:Tak tě nepotěšim.....krčí se tam jenom jeden samotinkej-a v top stavu moc neni :wink:
škoda škodoucí
Sam Jr. píše:napiš na http://www.sonorista.cz
napíšu, dík! :wink:

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od Moleek »

je řeč o tomhle?
Obrázek
Těch mám slušné množství od amátek, ale tam myslím nesedne závit co?

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od Sam Jr. »

Amátky měly na všech modelech závit M6, Sonor má něco spešl, řek bych vyšší stoupání, na první pohled hodně hrubý závit.

v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od v.pe3k »

Obavám se, že ten zavit bude jiný.. Jsou podobné, ale ty sonorácké mají ten vrch hlavy uplně placatý, ne takový zaoblený jako ty amaťácké. Už jsem psal na Sonorista.cz a dostal jsem tuto odpověď: ,,dal jsem dotaz do továrny, protože šrouby se stále používají, ale mají nově jemnější závit. Dám Vám vědět".. Tak uvidíme třeba pro mě něco najdou:). Ale díky..
Takto vypadají ty šrouby co sháním..
Přílohy
srouby.JPG

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od Sam Jr. »

můžeš vždycky vyměnit i závitový vložky :) ale jestli ti žádný nechybí a chceš vyměnit jen z estetickýho hlediska, tak to bude zbytečně drahý a tak bych se na to vyprd, dal ty horší na rezonanční stranu a ty lepší na údernou :mrgreen:

v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od v.pe3k »

Tak závitové vložky měnit určitě nebudu :D . A to prohození s rezonanční stranou mě už taky napadlo, ale pomůžu si jen u přechodů, u virblu jsou na každé straně jinak dlouhé ty šrouby...takže je tam neprohodím.. A právě u toho virblu je to nejhorší...kolikrát už mi tekla krev, navíc jsou hnusně zrezlé. Minimálně na ten virbl bych si je aji koupil..uvidíme jaké budou ceny..

v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: Ladicí šrouby se štěrbinovou hlavou

Příspěvek od v.pe3k »

Tak už přišla cenová nabídka...nečekal jsem to tak rychle, klobouk dolů.. Objednat by to prý šlo, ale ceny se pohybují od 33 do 53 Kč za kus, podle délky šroubu a posílají to v balení po šesti kusech.. To mi příjde dost drahé. Možná ani na ten virbl je nebudu kupovat :( .

Odpovědět

Zpět na „Sonor“