double stand Sonor BA19-BDS MC

Odpovědět
Uživatelský avatar
sonor4ever
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 19 srp 2008 10:20

double stand Sonor BA19-BDS MC

Příspěvek od sonor4ever »

zdravím. nemá s týmto statívom niekto skúsenosti? .... prípadne ho vlastní? :wink:
nenašiel som žiadne konkrétne info, všade som nachádzal len info: Sonor BA19-BDS MC Basic Arm System - basic arm 19 double stand ...

že vlastne ktorá rada je to .... vyzerá to ako Sonor DTS 675MC bez hákov ...
díkes za info, radu, pomoc, ... :?:
Přílohy
Sonor BA19-BDS MC.jpg

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: double stand Sonor BA19-BDS MC

Příspěvek od Sheafraidh »

Mas pravdu, podle tech utahovacich klicek to bude rada 600...
Co se tyce zkusenosti, mam stojan na dva tomy rady 400 a je naprosto v pohode.
Jen na okraj: podle oficialnich stranek to vypada, ze uz Sonor zrusil Basic Arm System 19 (nebo 12) a sjednotil to pod Basic Arm System 600

Radek.P
Pokročilý
Příspěvky: 55
Registrován: 20 led 2008 05:07
Bydliště: Brno

Re: double stand Sonor BA19-BDS MC

Příspěvek od Radek.P »

Ahoj, zrovna tak to ale vypadá i jako Sonor DCS 475 ..., ale je to ještě levnější, takže asi nějaká základní řada.
Já mám stojany řady 400 a mám i dvě takováto dvojčata, ale na činely - DCS478. Na obrázku já žádný rozdíl mezi seriemi BA19, 400 a 600 nevidím, což neznamená, že tam možná nebude, ale já požívám tyto stojany již několik let a vše je bez problémů. Někdy na to pověsím 14" a 16" floor tomy a přes další klampy ride 22" a crasch 19" a zatím to vždy dobře dopadlo, teda zůstalo to stát na konci, tak jako na začátku. Na to dvojče můžeš dát buď držáky na činely nebo na tomy, je to univerzální.

Uživatelský avatar
sonor4ever
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 19 srp 2008 10:20

Re: double stand Sonor BA19-BDS MC

Příspěvek od sonor4ever »

Sheafraidh píše:Mas pravdu, podle tech utahovacich klicek to bude rada 600...
Co se tyce zkusenosti, mam stojan na dva tomy rady 400 a je naprosto v pohode.
Jen na okraj: podle oficialnich stranek to vypada, ze uz Sonor zrusil Basic Arm System 19 (nebo 12) a sjednotil to pod Basic Arm System 600
dík za info, ja by som išiel tiež do 400, len 600vka sa mi zdá vychytávkami prepracovanejššia ... sice trošku viacej o 50% drahššie :shock:
najviac sa mi pozdáva plastové uchytenie pri posúvaní nožičkami ... a možnosť otočenia jednej nohy ...
čo sa týka zrušenia Basic Arm System 19, škoda, ... ále to je sonor :wink:

Uživatelský avatar
sonor4ever
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 19 srp 2008 10:20

Re: double stand Sonor BA19-BDS MC

Příspěvek od sonor4ever »

Radek.P píše:Ahoj, zrovna tak to ale vypadá i jako Sonor DCS 475 ..., ale je to ještě levnější, takže asi nějaká základní řada.
Já mám stojany řady 400 a mám i dvě takováto dvojčata, ale na činely - DCS478. Na obrázku já žádný rozdíl mezi seriemi BA19, 400 a 600 nevidím, což neznamená, že tam možná nebude, ale já požívám tyto stojany již několik let a vše je bez problémů. Někdy na to pověsím 14" a 16" floor tomy a přes další klampy ride 22" a crasch 19" a zatím to vždy dobře dopadlo, teda zůstalo to stát na konci, tak jako na začátku. Na to dvojče můžeš dát buď držáky na činely nebo na tomy, je to univerzální.

díkes, myslím, ale že ideo 600vkovú radu, letmo som tam našiel o.i. ... tri podstatné rozdiely medzi 400 a 600:
1.) iné háky na zavesenie /dĺžka/
2.) plastové "obloženie" posuvných nožičiek ...
3.) iný desig, a viac asi materiálu nožičiek

a ešte k tomu navyše rada 600 je asik o 50% drahššia :idea:
Sonor DTS 675MC je cca 155€ a Sonor DTS 475 je cca 98€ ....
Přílohy
SONORééééééééé.jpg

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: double stand Sonor BA19-BDS MC

Příspěvek od Sheafraidh »

Myslim, ze ti uplne v pohode poslouzi ta rada 400...
Krome toho, podle oficialnich stranek Sonoru vypada, ze "double tom holder" rady 400 je vychytanejsi nez ten rady 600 - tomu uplne nerozumim...
A ten cenovy rozdil je z vetsi casti i tim, ze rada 600 je "made in Germany", a jak je znamo, cinani pracuji levneji...

Uživatelský avatar
sonor4ever
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 19 srp 2008 10:20

Re: double stand Sonor BA19-BDS MC

Příspěvek od sonor4ever »

Sheafraidh píše:Myslim, ze ti uplne v pohode poslouzi ta rada 400...
Krome toho, podle oficialnich stranek Sonoru vypada, ze "double tom holder" rady 400 je vychytanejsi nez ten rady 600 - tomu uplne nerozumim...
A ten cenovy rozdil je z vetsi casti i tim, ze rada 600 je "made in Germany", a jak je znamo, cinani pracuji levneji...

nemusím mať za každú cennu fšetko, to zase nie ... ale mám rád kvalitu ... asi 600 :)

a čo sa týka vychytanosti 400, tak to som nepochopil ani ja, že jako ... ti soudruzzi z ndr přecce někde asi udělalli chybu ... :?

Odpovědět

Zpět na „Sonor“