SONOR 400

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: SONOR 400

Příspěvek od ToP »

chceš chválu?!

Nevim proč, ale ty Sonoristí jebiny mi nechtěj poradit.
Chci s tim fakt pomoc, proč na mě serou? Přepíšu to na Sféru holt:

Podělala se mi na Sonořím hw po 2 letech první věc... neprodáváte na pedálu Sonor 400 (co se prostě dávala k Force 2005) tenhle samotnej paznecht (co mění náklon beateru) http://www.uloz.cz/show/file/100471-DSCF1654.JPG ? Klidně bez pružiny, ta je v pořádku, ale u toho šroubku nahoře se mi vytočil závit (resp. šroubek je ok, ale ta díra je v pytli)... 17ctýho hraju a rád bych to stih opravit....
Popř. kolik by ten samotnej paznecht stál.... popř. jestli se má zahodit celej pedál, když se to neprodává...
Jo a opravářský nástroje a závitníky vážně nemám Díky moc!

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: SONOR 400

Příspěvek od Adrub »

Tope, co na tom vidíš za problém? Stačí udělat větší závit v díře a sehnat nějaký šroubek se stejným závitem a máš vystaráno. Zlobit se s tímhle na Sonoristy není na místě :wink:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: SONOR 400

Příspěvek od sasa »

kdysi sem na hw sonoru plival, dneska to vidím uplně jinak, je fakt fortelnej a vydrží (nemám zkušenosti s pedálama ani hajtkou)

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: SONOR 400

Příspěvek od ToP »

hw od Sonoru je celkem ok, jen todle mi dělá vrásky....... škoda, klidně bych tu novou součástku koupil.... s děláním novejch závitů a sháněním větších šroubků nemám zkušenost... kdybych tak chodil na strojárnu nebo učňák, nebyl by to žádnej problém..

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: SONOR 400

Příspěvek od Adrub »

Myslím, že s uděláním nového závitu budeš mít méně práce než se sháněním stejného nového dílu :wink:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: SONOR 400

Příspěvek od Vojta Horák »

bub7 píše:Pokud je někdo z vás dlouhodobý uživatel pedálu sonor 400 singl, chtěl bych vědět, má-li nějaká úskalí. Zatím jsem slyšel jen samou chválu
No já hrál akorát na 400 double, ale singl je v tom stejnej a co mi fakt vadilo byla plocha pedálu. Ty pruhy a terč na pedálu se mi tak nějak sekaly a nemohl jsem dělat skluz, a taky mi vadilo že mimo terč byl ten pedál moc úzkej...

Jinak byl docela rychlej, ale kdybych měl 5000,- co ten double pedal stojí, tak bych si ho nekoupil.

Uživatelský avatar
M@TriXx
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 27 led 2009 17:51
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: SONOR 400

Příspěvek od M@TriXx »

Všechny stojany na plechy a HI-HAT mam v 400stofkové serii a jsem maximálně spokojen...

ToMik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 263
Registrován: 29 srp 2006 10:13
Bydliště: Plzeň

Re: SONOR 400

Příspěvek od ToMik »

Já jsem si na Muzice08 koupil na stánku Sonoristy šibenici 400 a docela mě na ní štve, že se to rameno pořád mírně viklá v tom "kloubu"...když to dotáhnu na krev, tak sice viklání (téměř) zmizí, ale díky tvaru matek to pak zase nepovolím. Jinak je to celkem masivní a stabilní stojan, ale asi ho i se zbytkem hardwaru časem vyměním za Tama RoadPro.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: SONOR 400

Příspěvek od mates »

Z ty prachy co si ho koupil na Muzice si neztezuj :)

Odpovědět

Zpět na „Sonor“