YAMAHA & rampa

Odpovědět
Deathlosopher
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 15 lis 2005 22:09
Bydliště: Česká Třebová

YAMAHA & rampa

Příspěvek od Deathlosopher »

Zdravím všechny mlátiče!
Rád bych věděl, jestli dělá YAMAHA k jejich bicím rampu, případně, jestli by se dala koupit od jiné firmy, která by byla kompatibilní s YAMAHA hardwarem, tj. jestli by YAMAHA hardware pasoval mechanicky do té určité "cizí" rampy. Pokud má někdo zkušenost, alespoň teoretickou, přivítám každý příspěvek.
Díky!

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Gibraltar..a tou kompatibilitou to myslis jak? Delaj se k tomu takovy spesl klapmpy, kterejma de k ty rampe podle me prichytnout temer vsechno..

Deathlosopher
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 15 lis 2005 22:09
Bydliště: Česká Třebová

YAMAHA & rampa

Příspěvek od Deathlosopher »

No myslím to tak, že když koupím rampu od jiné firmy, k tomu i její hardware na tu jejich rampu, tak abych mohl mé YAMAHÁcké tomy na to přichytit.
U činelů bude řešení asi jednodušší, tam bych asi těžko užil stávající YAMAHA stojany, takže bych musel pořídit i rampa hardware na činely. Alespoň si to tak myslím :?

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Osobne s tim moc zkusenosti nemam, ale je to na to delany..pokoukej na stranky http://www.gibraltarhardware.com/index. ... =86&cid=31
a zajdi do akcentu..ale urco to myslim pude..

Deathlosopher
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 15 lis 2005 22:09
Bydliště: Česká Třebová

Gibraltar hardware & YAMAHA

Příspěvek od Deathlosopher »

Díky! Nevíš, jestli se to dá u nás sehnat a kolik to tak může stát? Jinak to vypadá zajímavě a možná by to i mohlo jít.
Jo a čemu se říká akcent v tomto případě? :? Nebo co tím teď myslíš? :idea:

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No to je podobny - maximalne se lisej nede nejaky prumery. Hele ale bejt Tebou tak to necham jak to mas, protoze s tou rampou se pri staveni asi uz fakt podelas.
Btw kdy mas cas ze bych se stavil ukazat heel toe (hell toe :D) ?

Deathlosopher
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 15 lis 2005 22:09
Bydliště: Česká Třebová

Gibraltar hardware & rampa

Příspěvek od Deathlosopher »

Nazdar Jencku :?
Já myslím, že nepodělám. Teď už tu svou sestavu stíhám za půl hodiny :P Jde mi hlavně o to, abych si to mohl postavit tak, aby mi to ještě více vyhovovalo. Pár věcí mě tam štve a s tím, co mám, už to lépe nejde.
Jinak co třeba pondělí, nebo úterý? Už jsem to začal trénovat, ale ještě nevím, jestli to dělám správně :mrgreen:

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, pokud planujes jeste zvetsovat, tak za chvili dozenes i portnoye :))
Koukal sem na stranky yamahy a prej dela nejakej rampovej system - celkem dost upravitelnej- otazka je za kolik :)
V pondeli se zastavim pokud budes mit cas tedy podivat se jak to cvicis.

raduz
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 444
Registrován: 31 kvě 2006 23:41
Bydliště: západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od raduz »

Kulda píše:Gibraltar..a tou kompatibilitou to myslis jak? Delaj se k tomu takovy spesl klapmpy, kterejma de k ty rampe podle me prichytnout temer vsechno..
jo. ja treba mam na pearl rampe tomholdry yamaha, a tomy maj gibraltar.uchycení za rafek-a funguje..

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Od Yamahy to bude drahé jako prase...volil bych Gibraltar nebo Pearl, Tama je předražená. Tu kompatibilitu neřeš...stejně ti na Yamaháckou rampu nepůjde přidělat tom holder, který už máš bez adapteru, ten potřebuješ stejně.

Odpovědět

Zpět na „Yamaha“